Zayıflamak için neler yapılmalı? Birlikte zayıflamak isteyen var mı?

Kilo sorunları olanlar zayıflamak için ne yapıyorsunuz? Birlikte zayıflamak isteyen var mı?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayatindan beyaz ekmegi, pilavi, abur cuburu cikarmalisin, gunde 2 litre su icmelisin , bol bol hareket yuruyus yap. spor salonuna gidemiyosan netten izleyerek yapabilirsin. Bide sana gobek eriten kür tarifi vericem bunu iki hafta boyunca uygula , ama uyumadan yarim saaat once :) yarim limon, bir tatli kasiigi pul biber,3 corba kasigi yogurt karistirip afiyetle ye :)

0|0
    0|0
    • Onu annem yapıyor cidden işe yarıyor mu ki kanka? :D

• şimdi :D

• Takip ettim mesaj atsana :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Hadi zayiflayalim oleeyy

1|0
    0|0
  • nie zayıflıcaksınki.. şişman bayanlardan hoşlanan çok kişi var. mesela ben... kadın dediğin etli butlu olucak :)

0|0
    0|0
    • 168-69 boyum var 62 kiloyum eskiden zayıftım ilaçlardan dolayı kilo aldım 55 felan olmak istiyorum tekrar :)

• :) pampanı yiyim senin. ya da etini butunu yiyim.. zayıflarsın işte daha ne... şaka maka sende etli butlusunya nasıl sevişirsindir kimbilir :)

• bencede çok haklısın yemeğin salçalısı kadının kalçalısı yani çok aşırı zayıf olmicak ne öyle biraz ele gelsin

• yuru bolca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• spor yap beslenmene dikkat et.

0|0
    0|0
    • Beslenmem nasıl olmalı mesela?

• yemeyin.

0|0
    0|0
  • Ben zayıflarım seninle hala diyet yapıyosan

0|0
    0|0
  • gel zayıflayalım kanka :D

0|0
    0|0
  • 10numaraliste. com sitesinde zayıflamak yaıp aratın nasıl zayıflanır görün kızlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...