Zayıflamak için neler yapılmalı? Birlikte zayıflamak isteyen var mı?

Kilo sorunları olanlar zayıflamak için ne yapıyorsunuz? Birlikte zayıflamak isteyen var mı?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Hayatindan beyaz ekmegi, pilavi, abur cuburu cikarmalisin, gunde 2 litre su icmelisin , bol bol hareket yuruyus yap. spor salonuna gidemiyosan netten izleyerek yapabilirsin. Bide sana gobek eriten kür tarifi vericem bunu iki hafta boyunca uygula , ama uyumadan yarim saaat once :) yarim limon, bir tatli kasiigi pul biber,3 corba kasigi yogurt karistirip afiyetle ye :)

0|0
    0|0
    • Onu annem yapıyor cidden işe yarıyor mu ki kanka? :D

• şimdi :D

• Takip ettim mesaj atsana :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• nie zayıflıcaksınki.. şişman bayanlardan hoşlanan çok kişi var. mesela ben... kadın dediğin etli butlu olucak :)

0|0
    0|0
    • 168-69 boyum var 62 kiloyum eskiden zayıftım ilaçlardan dolayı kilo aldım 55 felan olmak istiyorum tekrar :)

• :) pampanı yiyim senin. ya da etini butunu yiyim.. zayıflarsın işte daha ne... şaka maka sende etli butlusunya nasıl sevişirsindir kimbilir :)

• bencede çok haklısın yemeğin salçalısı kadının kalçalısı yani çok aşırı zayıf olmicak ne öyle biraz ele gelsin

• Hadi zayiflayalim oleeyy

1|0
    0|0
  • yuru bolca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 ay öncesine kadar 82 kiloydum boyum 1.65 yani bayağı fazlam vardı, forumlarda, diyetisyenlerde, facebookta, çevremde her yerde fazla kilolarıma çare ararken bir forumda birinin tavsiyesini gördüm (winterbeform) zayıflama seti yağ yakan çay ve tok tutan çorba olarak satılıyor tatları da çok hoş , son çare olarak Winterbeform'u denedim ve 2 ayda 11 kilo verdim şu an 71 kiloyum vermeyede devam ediyorum çok ilgililer beslenme danışmanına istediğiniz zaman whatsapp tan yazabiliyorsunuz, onlar da yönlendiriyor. kilonuzu takip ediyorlar

0|0
    0|0
  • yemeyin.

0|0
    0|0
  • spor yap beslenmene dikkat et.

0|0
    0|0
    • Beslenmem nasıl olmalı mesela?

• gel zayıflayalım kanka :D

0|0
    0|0