Hiç tanımadığınız birinin içindeki saf sevgiyi nasıl anlarsınız?

ben mesela bir bebeğe gülümseyerek bakan birinin (tabi gösteriş için yapmadığına eminsem) iyi kalpli oldğunu düşünürüm. yada hiç tanımadığı birine iyilik yapan biri. peki siz hangi davranışını görünce tanımadğınız birine karşı sempati duyarsınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayatını iyiliğe adamışsa ona sempati duyarım

gerisi kendini kandırır

bence bir anlık şeylerle anlaşılmaz sürkliliği olmalı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben insan sarrafligi konusunda iyi degilimdir ama bu sorun guzel mesela hic tanımadigin birine iyilik yapmak,adil olmak (banka vs kuyrugunda sira size geldigi halde hayir sıra su beyde bu hanimda diyebilen) vs vs.Ama bir bebege herkes gulumsemelidir hos essek oglu essek ya da istisnalar baki,hakkı gizli tutar :D anla iste .harbiden insanin ruh hali (kalbi)yuzune de yansir mesela,cok ozel bi saglık sorunu yoksa.Bir de tesekkur etmesini hatırlayabilen,korkak olmayan cesur tabiatli kisiler ya da asiri sabirli olabilen kisiler ama hem korkak hem sabirsiz hem onyargili hem subjektif vs vs kendilerini hemen ele verir,insan sarrafi olmaya gerek yoktur.Velhasil bu da zorca bi soru ama Gussel.. (Thump) ;)

1|1
    0|0
  • belki de sadece bebekleri seviyodur gerisi kötüdür :) insanları biraz tanımak lazım bence 1-2 hareketinden pat diye diyemezsin iyi kalpli... iyilik yapanları da görüyoruz bazen iyilik yapıyo ama başka kötü yanları oluyo

0|0
    0|0
  • içten gülüşünü hemen anlarım kanı tatlıysa hemen ısınırım fazla bişiye gerek yok

0|0
    0|0
  • valahi bilemiyecem ben de görmeden size misal sempati duydum desem nasıl olur?:)

0|0
    0|0
  • aşırı derecede naz yapan kız arkadaşını ıslak odunla döven adamın yüzündeki ifadeyi saf nefret olarak değerlendiririm .

0|0
    0|0
  • anlayamazsin oyle rol yaparlar ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk bakışta anlamak yani tanımadan buna karar vermek çok zor. Gözler kalbin aynası derler gözlerinden ele verir insan kendini. Ama buda aldatıcı olabilir.Tipinden anlayabilirsin ancak bence. dediğim gibi ben gözlerine bakarım.

0|1
    0|0
  • gözleri babacan ve şefkatle bakıyorsa bana sempatik gelir :)

0|1
    0|0
  • içten gülen ve gözlerinin içi parlayan,hayat dolu insanları çok severim

0|0
    0|0
  • Zor mesele

0|0
    0|0
Yükleniyor...