Popüler olmanın yolları neler?

ben bu soruyu size soruyorum kendi düşüncelerinizi yazın, gidip nette bulmayın. ve ayrıca insan doğuştan ya popülerdir ya değildir değişemez demeyin. lütfen sadece soruma odaklanın

Soru: popüler olmanın yolları nelerdir ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle girisken olmalisin, insanlarla tanismaktan, konusmaktan kacinmamalisin. Bir koseye cekilip farkedilmeyi beklememelisin. Dunyanin em mukemmel insani da olsan, farkedilmedigin surece bir hicsindir. Mumkun oldugunca insanlarin isteklerini geri cevirme. Kahve icmeye davet ettiler diyelim; ekme onlari. Sen de git. Sohbet ederken bile susup sadece dinleme, sen de fikirlerini paylas, sen de sohbete katil. Pasif kalmamalisin.

Ben populer miyim? Bu sorunun cevabini sen ver.

Yurttan cikip fakulteye gidene kadar elli kisiyle selamlasip kisa sohbetler ediyorum. Sinifa girdigim zaman "ooo Cuneyt hosgeldin buyur gel yanimiza otur." falan filan. Siniftakilerin cogu beni tanir bak. Hepsiyle tek te muhabbet etmisligim, ders calismisligim, oturup kahve icmisligim vardir.

Populer olmak icin once sosyal olmalisin, sonra insanlar tarafindan sevilmelisin. Sohbetin onlarda ilgi uyandirmali. Senin olmadigin bir ortamda yoklugun hissedilmeli. Bunu basarmak icin kitap okumalisin, haberleri takip etmelisin, empati kurabilen ve anlayis sahibi hosgorulu bir insan olmalisin. Kotu sozden uzak, kibarliktan ve naiflikten yana olmalisin. İsin Turkcesi "kabugunu kirmalisin".

Giyim tarsi hakkinda bilgi vermek istiyorum.. Mini etek giymeden, dekolte olmadan da son derece populer ve havali bir kiz olabilirsin. Yapman gereken tek sey kendine bir giyim tarzi edinmen ve bunun disina cikmaman. Mesela bol kotlar, bol gomlekler ve spor ayakkabi tarzi seyler bana ters; kendimi onlarin icinde huzursuz hissediyorum. Klasik giyimden yanayim. Ve cevremdeki herkes tarzimi cok iyi tasidigimi soyluyor. Genelde insanlarin karakterleri belirler giyim tarzini. Benim karakterimde ciddiyet ve agirbaslilik on plandadir. Bu yuzden siyah agirlikli giyinmeyintercih ediyorum dogal olarak. Giyimimde şıklık her zaman on planda. Sen de kendi karakterine uygun bir tarz edinmelisin.

Gelelim en onemli konulardan bir tanesine. İlk intiba inanilmaz onemlidir. Seni ilk defa goren bir insan yaklasik otuz saniye sana baktikan sonra seni ana hatlariyla gorundugun sekilde bilinc altina kaydeder. Ve sen onun hafizasinda ilk tanindigin sekilde kalirsin. Bu yuzden insanlar seni tarzinla, dusuncelerinle, fikirlerinle, siyasi gorusunle vesayre tanirlar ve hatirlarlar. Sen sonradan tarz degistirirsen populerliginden fazlaca kaybedersin.

Az cok anlatabilmisimdir sanirim. Yardimci olabildiysem ne mutlu. Odana tikilip kalmaman dilegiyle.. (:

0|0
    0|1
    • okuduktan sonra yorum atarım :D

• zaten bu seni popüler yapıyor bence :D insanlara yardımcı olmak, bir soruyu çok güzel cevaplamak. insan illa havalı olmak zorunda değildir. netten okudum bunları.

• Sen de bu konuda netten arastirma yapmissin bakiyorum. (:

Erkekler Ne Diyor 8

• 1-) sosyal olacaksın eve tıkılıp kalmayacaksın

2-) arkadaşlarla buluştuğunda çekingenlik falan olmayacak konuşkan olacaksın.. ama boş konuşmayacaksın sırf konuşmak için saçma saçma şeyler söyleme :)

1|0
    0|0
  • bakışlarıyla kalbi aynı olan hayattada popiler olur

1|0
    0|0
  • sihirli değnek arayan insan modeli

madem içine kapanıksın, önce ondan kurtul

öyle hemen popüler olamazsın

0|0
    0|0
    • zaten amacım bundan kurtulmak. bu yüzden popüler olmayı öğrenmeye çalışıyorum

• basamak atlıyorsun, önce sorunlarını hallet

• haklısın :) ama yinede bunları not almak lazım.

• dış görünüşünde ve ruhunda diğer kişilerden farklı olmaktır ilk adım radikal olmak :)

1|0
    0|0
    • ya zaten farklıyım ama kötü yönde :( bundan kurtulmaya çalışıyorum.çok fazla sessiz ve içime kapanığım. normalleşmeye çalışıyorum

• normaleşmeye çalşırsan normal olursun populer olamazsın normaleşme çıtayı iyi yönde farklılaşmaya çevir derim kabuğunu kır giyim ve tarzla başla derim önce incele populer kişiler nasıl giyiir nasıl konuşur nasıl davranır falan :)

• çok farklı bi yönün varsa seni popüler yapabilir

0|0
    0|0
  • tip and statü

0|0
    0|0
  • aktif sosyal olmak muhabbetı hoş olmak bence ama yınede ınsanın bır ışığı vardır etrafa saçtığı oda olması lazım bakınız ben :)

1|0
    0|0
    • o ışık var tabi. söylediklein için teşekkürler.

• Popüler olmaya çalışmamak.

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• her ne kadar insanlar popüler olmanın karşı cinsiyetten geçtiğini söylerse söylesin ilk önce kendi cinsini etkilemek. Kızlar arasında ne kadar güzel hoş olduğunu belli edersen ki bu sadece dış görüünüş değil içininde güüzel olması gerek insanın. O kadar popüler olunur. Ama emin ol hiç güzel bi şey değil.

2|0
    0|0
    • fikirlerin için teşekkürler

• popülaritelik çok saçma birşey ben hayatımda hiç böyle birşeye yer vermedim soruna gelirsem insanlara karşı sıcak sevecen sempatik ve konuşkan olursan popüler olunabilir:))

1|1
    0|0
  • Bir seyde en iyi sen ol. Herhangi bi spor olabilir, enstruman olabilir . Biseyi tutkuyla yap. Onun sana verdigi ozguven oyle bisey ki, onunla insanlari ister istemez kendine cekersin.

1|0
    0|0
  • En başta güzel-yakışıklı olmak. Enstruman çalabilmek.

1|0
    0|0
    • Hangi enstürmanı çalarsak popüler oluruz? Hemen gitar ile "Akdeniz Akşamları"nı öğrenmeye gidiyorum!

• Ya zaten, sürekli sırıtan tipler çok mayhoş gibi. Bazen beş karış suratlı olanlar daha bi gizemli durur.

• Kkkkk... Neyyyys.

• S O Y U N !

0|0
    1|0
  • Ne gerek var? Popüler olunca ne değişecek?

Senden 3 yaş küçük olmama rağmen popüler olmak isteyen kızlara ergen gözüyle bakıyorum.

Zaten bu bi ergenlik değil mi ?

0|0
    0|0
    • bende 18 yaşındayım. hayır öyle havalı olmaktan bahsetmiyorum sadece içime kapanığım ve buna çare oluyorum.. normal olmaya çalışıyorum. ayrıca ergen olmak kötü bşy değildir

• Yok ben ergen olayını kötülemiyorum.Hepimiz geçtik ve hala daha o dönemdeyiz ama 18 yaşındasın birazdaha olgunca düşünmen gerek.Popüler kavramı 'herkesce tanınan insan"a denir.Bune ne gerek varki etkrafında yakın hissettiğin arkadaşlarınla eğlen gül sohbet et.Popüler insanların arkasındanda iyi şeyler denmiyor zaten.

• ben öyle koca bir ortamda tanınmayı istemiyorum zaten. sadece olduğum ortama ayak uydurmak istiyorum.

Yükleniyor...