Hoşlandığını fakat olmayacağını söyledi, peki ben şimdi ne yapmalıyım?

arkadaşlar 3 aydır ilgi duyduğum biri vardı. hep gizledim söyleyemedim çünkü aynı ortamdayız hergün... en sonunda o sordu "hakkımda ne düşünüyorsun" diye. bırbirimize ilgi duyduğumuzu söyledik ama ben daha 20 yaşındayım hayata atılcaksın uzaklara gidiceksin dedi. o ise 26 yaşında. hayatını kurmuş . şu an benim gibi olsan şüphesiz evet derdim dedi ama sana karşı boş değilim,yalnız çok zor dedi.. ikna etmeye çalıştım küçük düştüm ve bunun rahatsızlığını duyuyorum. yarın yine yüzyüze geleceğiz. ne yapacağım konu böyle kaldı. sizce taviz vermemelımıyım ? yokss yakın olup bana bağlanmasınımı sağlamalımıyım ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bir yere mi gidiyorsun? anlamadım ki olayı.

onu geçtim her ilişki kesin bitmez diye mi başlıyor yani. hepsinde risk var zaten..bu kısacık hayatta ertelemek ya da vazgeçmek olmaz bence.

0|0
    0|0
    • üniversitemi düşünüyor...

• uzak yerlerde olacaksanız sürmesi gerçekten zor oluyor. hatta imkansıza yakın. ama hayat bu yaşamaya denemeye değer yani...

• İşler yolunda panik yok. Bekle devamı gelecek.

0|0
    0|0
  • O da az uyanık değil. Tilkiye bak sen. Hıyar gibi hem ''ne düşünüyorsun?'' diyor. Hem de olmaz diyor. Kesinlikle duygusal işkence bu. Takdir ettim. O da en az benim kadar hıyarmış.

0|0
    0|0
  • Fazla taviz verme şımartırsın havalara girer oda ha şayet etkilemek istiyorsan da giyim tarzınla etkileyebilirsin

0|0
    0|0
  • fiziğine güveniyormusun

0|0
    0|0
  • adama helal olsun

0|0
    0|0
  • Neden çok uzaklara gideceksin dedi ki?

0|0
    0|0
    • üniversite...

• bunlar yüzünden vazgeçiyor yani?

• Ben öyle düşünüyorum. Ama sen ciddi manada bir şeyler düşünüyorsan ilerisi için evlilik vb. gibi bir ciddiyet bir şey düşünüyorsan o zaman ayrı.

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam gibi adammış bence sende yoluna git üzmeyin sonra daha çok acılar çekilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...