HZ. Süleymanın krallığı. filmini izlediniz mi?

Evet başlıkda gördüğünüz gibi sorum şu Hz.Süleymanın krallığı dün filmini izledım aynı zamanda hayatını izleyen yada bilen arkadaşlar varsa düşüncelerini alabilirmıyım?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Cinlere,kuşlara,bütün hayvanlara hükmediyormuş ve bunların dillerini anlıyormuş,konuşmalarını duyuyormuş. Gelmiş geçmiş en büyük zenginliğe sahipmiş,kimse onun zenginliğine ulaşamaz,çünkü o Allah'a dua etmiş, (Allah'ım bana öyle bir zenginlik verki,benim zenginliğime gelmiş geçmiş hiç kimse sahip olamasın) diye,Allah'ta duasını kabul etmiş..

0|0
    0|0
    • Evet kesinlıkle doğru ve ayrıca Üç harflilere hükmedebilme yeteneği verildiğin de büyük hazinesini onlar korurmuş.. kıyamet in kopacağı zaman ise gelen kurtarıcıya verilecekmiş o hazine bende böyle biliyorum .

• Öldüğü zaman,asasına dayalı bir şekilde ölmüş ve o şekilde yıllarca kalmış taa ki asasını küçük kurtçuklar kemirip çürütene kadar,hiçbir varlık korkusundan yıllarca yanına gidip neden bu şekilde yıllarca dururuyorsun diyememiş,kurtçuklar asasını kemirip hz,süleyman yere düşünce anlamışlar öldüğünü.. Hazinenin hala saklandığını bilmiyorum.

• Bende öyle biliyorum.. eğer ilgini çekerse filmi var izleyebilirsın süper bişe..

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanlış hatırlamıyorsam cinlere hükmediyordu.

0|0
    0|0
    • Bende üç haflilere hükmettiğini bilirdim ve ewet büyük savaşdan sonra üç harfliller ve şeytanlara hükmetme gücü verilmiş Hz. Süleymana.

Erkekler Ne Diyor 1

• ünvana bak amk hem peygamber hem de kral ! ! ! ! bfsflşbgkfdghdfg

1|0
    0|0
Yükleniyor...