Ya bazı sitelerde marka spor ayakkabılarına 55 - 60 TL sizce onlar orjinal midir?

Ya AVM dekilerin 2 kat ucuzu ama acaba orjinalmidir o sitedeki spor ayakkabıları :S

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• face gibi dünya çapında bir sitede bile o dediğin reklamlar var

adidasın bir ayakkabısı vardı .

senin misal acaba gerçekte kaç para bi bakayım diye adidasın kendi sitesine girdim

o uyduruk sitede ki renk seçeneğinden adidasın orjinal sitesinde yoktu.

aynı marka model ayakkabı ama dandik sitede olan renk adidasta yoktu

kalmamış demiyorum yok diyorum

anla artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kesinlikle orjinal değil bana güven :)

0|0
    0|0
  • sanmıyorum. ben genelde kıyaslama için kendi orijinal online shoplarına da bakıyorum

0|0
    0|0
  • made in merdivenaltı

1|0
    0|0
  • kesinlikle çakma...

0|0
    0|0
  • marka takıntım olmadığından farketmez.

0|0
    0|1
  • ürünü satışa sunan siteye bağlı. belli başlı siteler var orjinalliğini garanti ediyolar. ama nettekilerin %90 ı imitasyon satıyo... bilinen tanınan sitelerden almakta fayda var.. birde o ayakkabılar serisonu ayakkabılar...

0|0
    0|0
  • çakmalar aştı artık bu işi uzaktan görünüş çok benziyo ama giynce hemen anlaşılıyo

dış görünüş artık neredeyse aynısı oldu çakmalar... o yüzden netten ''kakalamaya" çalışıyolar bazı mağazalarda onların fiyatı 20-30

0|0
    0|0
  • Artık mağazada satılanlar da avm lerde satılanlarda çin malı oluyor.ayakkabının modelini al nette araştır.aklına yatıyorsa al.

0|0
    0|0
    • ya aslnda 150 tlye aldım aldım baktmki 55-60 kira yazyor acaba kazıkmı yedim die düşündüm :S

• defo vardır

0|0
    0|0
  • asında evet ama değil yani çinde üretim fazlası olanlar ve firma tarafından Marka tescili olan firmadan gizlice üretilip AB ve ABD dışında ülkelere pazarlanıyor

0|0
    0|0
  • Orjinal değildir.

0|0
    0|0
  • kimisi orjinal değil kimiside hatalı ayıplı tamir olmuş ürünler

0|0
    0|0
  • İhraç fazlası ürünler olduğu için sürümden kazanmak adına yarı fiyatina veriyorlar ürünü.

0|0
    0|0
  • siteyi koysan buraya daha güzel cevaplarz ama dandkdir riske girmeye gerek yok .

0|0
    0|0
  • Orijinal olduklarını sanmıyorum. Genelde kendi üretimleri oluyor:)

0|0
    0|0
  • hangi marka onlar? çakma ayakkabı operasyonu oldu geçen istanbulda.

0|0
    0|0
  • 1 haftalık onlar.

0|0
    0|0

• sanan..geçenlerde levi,s bot bakıyorum.75 tl diyor. yav mağazada kemeri 70 tl levi,s in:D

0|0
    0|0
  • jump olabilir. 50-60 tl ye. apot mal nıke da bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • vallaha bizim orda bi arkadaş sipariş ettiği telefon yerine saat gönderdiler xD..

0|0
    0|0
  • Adidas, Nike, Puma falansa bahsettiğin, orijinal olması imkansız.

0|0
    0|0
  • Tabıkıde değil saf olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence cok fıyat farkı varsa orjınal degıldır

0|0
    0|0
  • fason mal olabilir.

0|1
    0|0
  • Bazı bilinen alışveriş sitelerinde adidas, nike gibi ayakkabıların o civarlara düştüğünü görüyorum onlar orjinaldir. Bilinmedik sitelerden almiyacaksin tabi bi lacoste un o civara düşme imkanı yok mesela cakmadir o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...