Eninde sonunda aşk bitiyor

ailemden bi örnek vereyim, benim dayım 20 sene önce bi kadını sevmiş, delilercesine sevmiş ama kadını vermiyorlarmış dayıma dayım kadının ismini bile koluna kazımış bıçakla falan

sonra ne olduysa kadın dayımla evlenmiş ama kadın dayımı hiç sevmiyormuş istemiyormuş, ilk başta ayrı bile yatmışlar, sonra çocukları oldu falan kadın dayımı sevmeye başladı tabi ilk başta ne kadar nefret etsede istemesede sonradan sevmeye başladı bunlar çok aşıktı birbirilerine ama 7 yıl önce herşey bitti, dayım kadına artık seni sevmiyorum ben başkasına aşık oldum demiş, halbuki o kadına deliler gibi aşıktı

kadın hala, 7 yıl olmuş dayım hakkında konuşurken ağlar, aşk bence çok kötü birşey insanı yıkıyor bitiriyor, bi çift ne kadar aşık olursa olsun birbirine, elinde sonunda biri vazgeçiyor bu 1 sene sonrada oluyo 2 sene sonrada olabiliyor 20 sene sonrada olabiliyor, en iyisi mantık evliliği, kaptırmayacaksın kendini fazla siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok sevdim öyle aşık oldum ki anlatamam babam evlatlıktan reddederim dedi evlenirsen, annem sütümü haram ederim dedi ama ben aşkımı seçtim herkesi dışarda bırakıp meydan okuyup evlendim peki sonu ne oldu 20 ay sonra benden ayrıldı hayatta kimsem yokmuş ne annem varmış ne babam onun aşkı bitti 7 yıl oldu boşanalı...ama unutamadım en ufak şeyde aklıma gelir desen ki tekrar birlikte olurmusun onunla değil onla birlikte olmak aynı otobüs durağında farklı yönlere giden otobüsü bile beklemem ama unutamıyor insan...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aşkı bulduguna emınsen zaten mantıgını ekarte etmşsindir

1|0
    0|0
  • aynen senin gibi düşünüyorum. aşk insanı aptal eder. aptal kararlar alacağıma mantıklı kararlar alırım daha iyi

1|0
    1|0
  • saniyenin onda biri kadar kısa sürede başlayan bişeyin bitmemesi imkansız zaten. aşk biter sevgi biter sadakat kalır alışkanlık kalır ..

1|0
    0|0
  • tebrik ederim. sende anlamışsın mantık evliliğinin en uygun olduğunu.

dipnot: benim dayımda öyle hala dovmesi duruyor.

1|0
    1|0
  • dayın şerefsizmiş desem kızmasın umarım.

1|0
    0|0
    • dayimin tirnagi olamazsin sen ;)

• kusura bakmada senin dayının karakteri bu

1|0
    0|0
    • kes sesini, seni de gormek isterdim ;)

• aynen oyle, bende sadece bikere sevdim ondan sonra tovbe ettim zaten :)

0|0
    0|0
    • evt kimseye deger vermiyeceksin

• dost olabiliyorsan ne mutlu

0|0
    1|0
    • insan aşkına gün gelir dostum der mi yaa bu nasıl bi mantıktır hayatta anlamadığım 2 şeyden biridir bu :S

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın ama herkes dayın degildir mesela. Gerçekten sevip ömrünün sonunda kadar yanında olanlarda var bırakıp gidenlerde var. Mesela dayının kişiliği hakkında pek olumlu düşünemem o kadınada yazık bırakıp gittiyse Mesela bu AŞK bile olmamıştır anlık heves..

0|0
    0|0
  • Afedersin ama senin dayında doğru dürüst bir adam değilmiş,aşk biter tabiki ,bunu büyük bir aşkla evlenen arkadaşlarım söylüyor. Aşk biter ama yerini sevgiye bırakır,gerçekten seviyorsan vargecemezsin!.. Kişilik meselesi tabiki,kimisi kadınım dediği kişiyi boşayamaz,ona başkasının dokumasını hayal bile edemez,nefsi kaldırmaz bunu.

Kimininde senin dayın gibi umrunda olmaz.

1|1
    0|0
    • HADDINI bil de konus kadin, benim dayim o kadin icin topal kaldi ;) nedense sadece kizlar aksini soyluyor, ASK BITIYOR evt, saygi kaliyor o kadar

• Gercektende cok dogru ınsanlarne kadar bır bırlerını sevselerde enınde sonunda 2 tarftan bırı vazgecıyor . oyle yada boyle

0|0
    0|0
  • onlarınki aşk değil yanılsamaymış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...