Dini inacınızı kuvvetli buluyor musnuz?

Dini inancınızı ne kadar iyi buluyorsunuz hangi dine inanırsanız inanın önemli değil önemli olan inancınız ne kadar kuvvetli

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• kendimce bir inanç dünyam var ve onun içinde her şeye sonuna kadar bağlıyım. ancak dini inançtan kastın ilahi dinler ise dinsizim.

1|1
    0|0
  • inancim kuvetlidir Allaha peygamberimize inancim sonsuzdur. namaz kildigim oruc tuttugum gunler coktur. aslinda birde nefsime hakim olsam tam cennetlik olurum:)

1|0
    0|0
  • Kuvvetli buluyorum.. Dinimin ''fiziken'' gereklerini yerine getiremiyorum ancak günah sayılan şeylerden uzak kalıyorum, insanlara hoşgörülü yaklaşıyorum, hak yamiyorum, gıybet yapmıyorum, hinlik yapmıyorum.. Bence gayet kuvvetlli..

1|1
    0|0
  • eksıgım tabıkı Allaha ınancım sonsuz duamı ederım yasinimi okurum orucumu tutarım ama namaz yok açık gıyınıyoruz vs bugun olsem kesınlıkle tam ınançla oldum demem fiili olarak ama bunun dısında dınıme ınancım sonsuz

0|0
    0|0
  • Parayla imanin kimde olacagi belli olmazmis.

Eksizsiz degilim kalben inancimin zedelenmemesi icin vesveselere uymacak kadar kuvvetli.

0|0
    0|0
  • Dini İnancımı yeterince kuvvetli buluyorum ve dinin gereklerini yerine getirdiğime inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Allaha inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Allaha inaniyorum hemde cok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tek eksiğim 5 vakit namaz onada fırsat bulsam her şey çok daha güzel olacak .

0|0
    0|0
  • Allah ile arama kimse giremez.

2|0
    0|0
  • inancim yuksek ama vecibelerini yerine ne kadar getiriyorsun diye sorarsan ...

0|0
    0|0
  • Sadece güce inanıyorum. Canlı cansız her şeyin de güce taptığını düşünüyorum. Ancak herhangi bir ilahi dinle yakından uzaktan bağlantım yok. Varlığın güce olan bağımlılığını da içimizdeki tanrı olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Dinlerden bağımsız olarak yalnız Tanrı ya inanıyorum.

2|0
    1|0
  • Odin için salonun yarısını yanlışlıkla da olsa yaktım. O kadar iman power'ı yüksek bir adamım.

0|0
    0|0
  • allah bilir biz sadece yerine getirmekle mükellefiz ne kadarını yerine getiriyoruz orası muamma tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...