Ya benden hoşlanmazsa? Şans ayağıma kadar geldi ne yapacağımı bilmiyorum

size ilginç bi tesadüf anlatıcam uzun zamandır bir çocuktan hoşlanıyordum ama çocuk beni tanımıyor. bende haliyle bişey yapamıyorum sonuçta bi kıza yakışmıyo bence gidip konuşmak vs. öyle hoşlanmaya devam ediyordum kendimce. buraya kadar herşey normal.

bir gün annemler bizim evde arkadaşlarıyla gün yapıyorlardı:D annemn arkadaşlarından biri dediki sizin okulda bir çocuk var adını falan söyledi, çok şaşırdım(benim hoşlandığım çocuk) tanıyo musun dedi,bende rezil olmıycam ya aklımca "hayır tanımıyorum" dedim. ben onada seni sordum oda seni tanımıyormuş dedi. bende "hmmm"dedim.bide facede gösterdi fotoğrafını ve çocuğu yine gördüm cuma günü.anneme anlattım"anne o arkadaşının bilmem nesini gördüm" diye. annemde "gidip tanışsaydın ya kızım"dedi ama tabi annem hoşlandığımı falan bilmiyo.

yani tesadüfün bu kadarı ve şans ayağıma kadar geldi ben hala gidip konuşamıyorum.keşke o bi şekilde beni tanısada konuşsa. konuşucam ama vereceği tepkiden korkuyorum ya umursamaz davranırsa,ya benden hoşlanmazsa, ya rezil edersem kendimi vs vs. siz olsanız napardınız bu durumda?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu gidip bir "insan" ile tanışacaksın, "insan" olarak... Erkek bulmuş dişi gibi üstüne atlamayacaksın. Böyle kasılmana gerek yok. Normal bişey bu. Bilmemkimin oğlu. Gideceksin, selam şudur budur konuşacaksın. Sen insan gibi gidip konuştuğunda verdiği tepkiden korkmayacaksın. Eğer korkulacak bir tepki veriyorsa o insan olamamıştır zaten. Hayvandır. Kaç uzaklaş işin olmasın öylesiyle... Yani sanki çıkma teklif edecekmiş gibi nerdir bu yahu. Ya benden hoşlanmazsa ya rezil olursam... Hoşlanmazsa hoşlanmasın. Çokda tın. Sen insan olarak önce ilişkini kuracaksın, erkek/dişi ilişkisi onun üzerinde kurulacak... Sen direk erkek/dişi ilişkisi kurmaya çalışırsan hiç bi cacık olmaz zaten... Dediğimi yap. Bilmemne teyzelerin kızı ile nasıl tanışıyorsan o şekilde tanış. Erkek olduğu olgusunu düşünme "insan" olduğunu düşün. Gerisi gelir... Yoksa böyle gidersen o şansı tepersin gibime geliyor...

2|0
    0|0
    • ilk 5 cumle bence gayet aciklayaci olmus Sevgili gizlikullanici

+1

• Yahu bende cümlelerimi sayıyorum deli deli Kupa Kızı... İnsanı oynatma şurda :D

• çok mantıklı konuşmuşsun ama ben kız arkadaşlarıma bile çekingenimdir bırak hoşlandığım çocuk yani bu

Erkekler Ne Diyor 5

• senin yerinde olsam gider tanisirdim derdim sen su teyzenin oglusun yada kizisin annen gecen bizdeydi annen cok tatli bir insan annem normalde kimseyle anlasamaz ama senin annenle iyi anlasiyorlar bende tanistim annenle cok iyi sicakkanli sevimli biri der sohbeti uzatir bir sekidle sözü ikimize getirirdim

1|0
    0|0
  • Neden umursamasın insan gibi gidip tanışıcaksın üstüne atlamicaksınki..Hadi olduda istediğin tepkiyi alamadın diyelim nolucak annenler gün yapınca arkandanmı konuşucak bilmemne hanımın kızı bizimkiyle tanışmışta o umursamamış kıhkıhkıh ayol ilahimi dicekler saçmalama git tanış :D Sen x ablanın y simisin de tanış işte

0|0
    0|0
  • klasik kız mantığı tanısa bile tanımamazlıktan geliyor. içi erise bile kim o tipsiz der

0|0
    0|0
  • vvbv

0|0
    0|0
  • kaçma yoksa kaparlar kendinemi güvenmiyorsun yoksa güzel deyilmisin kendine güveniyorsan git konuş

0|0
    0|0
    • çirkin olduğumu düşünmüyorum ama özgüven eksikliği var biraz

• işi bitir boş ver özgüveni yoksa başka kızlara gönlü kayar

Kızlar Ne Diyor 4

• Dışardan git tanış demek kolay oluyor,sende benim yapımdasın sanırım bende sevdiğim insan için ölüp bitsemde açılamam,ama onun bana açılması için elimden ne geliyosa yaparım ;)) özelliklede bakışlarımı kullanırım ..

0|0
    0|0
    • iyi ama benim baktığımı görmesi için onunda bakması lazım,çocuk beni tanımıyo bile:)))

bide bana bakan erkeklerden birinin bile gelip açıldığını hatırlamam,sanırım çok ciddi bi görünümüm var,cesaret edemiyolar.

• he hehh doğru :))sert görünüle alakası yok bea pek bende öyleyim ama bakışlarımdan kimse kaçamamıştır bu güne kadar :) çocukla bi şekilde tanışmalısın kesinlikle.sen eğer gerçekten istiyorsan bu çocuğu elde etmeyi en kötü durumu da göze alacaksın.ya zaten şöyle bişeyde var ki çocuk seni yemicek ya ,korkunun ecele faydası yok :) belki de taıyınca aşk anlamında fikirlerin değişir sadece arkadaş olabileceğini düşünürsün. Unutma ulaşamayacağını düşündüğün herşey gözünde büyür değerlenir.hayırlısı

• keşke tanıyorum deseydın. facebook'tan ekleyerek baslayabılırsın bence sonra yavas yavas konuyu ac hoşlanmalara gırme akışına bırak muhabbet edın sadece

0|0
    0|0
  • git tanış bence kendini geri çekme. eğer içindekileri belli etmezseni kimse senin içinde var olan duyguların farkında olmaz. ayrıca bak sen de fırsat diye bahsetmişsin. fırsatı değerlendir.

0|0
    0|0
  • Ne kaybedersin ki. Gidip konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...