Annesinin evinde çorabını ayağına giydirmediğim için eşim bana vurdu, ne yapmalıyım?

6 aylık evliyim eşim annesine cok düşkün dün annesinin evinde ayagına corapbını giydirmedigim için annesinin evinde bana vurdu bende cıktım dışarı nie cıkmışım bi dünya laf söyledi bana*git diyor ne olur bana yardım edin ...

Güncellemeler:
anlattıgım kadarıyla olan oldu...

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• senin adına çok üzüldüm.insan ne diyeceğini bilemiyor.eşinin bu şekilde davranması çok saçma bencilce aptalca.bırak değmez demek kolay ama biliyorum söylenen kadar kolay birşey değil.ama sana tavsiyem kendini ezdirme.şiddet e asla müsade etme.6 aylık evlisiniz daha başındasın.şimdiden bunları yaşatması ilerde daha buyuk sorunların olacağının göstergesi.bence acele davranma ama yürümüyeceğini de düşün

0|0
    0|0
    • şuan öyle bir durumdayımki

ne yapacagımı bilmiyorum ...

• burası küçük bi yer evlendi 6 ay gecinemedi diyecekler

• sen herkesin ne dediğine bakma..önemli olan sensin.mutlumusun değilmisin.önemli olan o. herkes çok şey bidliğini sanır ama hepsi saçma.hayatta senden ve ailenden önemli başka bişey yoktur.ne para ne koca ne de arkadaş

Erkekler Ne Diyor 18

• Allahım yaaaa...

Adama bak ,at hırsızı

Ana kuzusuymuş,

Haytı çekilmez kılıyor sana,bu ezıyet günden güne artacak,nedemek yaaa çorap giydirmek,0/6 yaş grubundaki çocuk mu bu?Hasta değil ,yatalak değil,neoluyor ki

Ayıp kınıyorum eşini::(

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem şu...SAKIN HAMİLE KALMA... eğer 6 aylık evliyken böyle bomboş bir nedenden dolayı bunu yapabiliyosa, işin sonu karanlık.. eğer hamile kalırsan bazı konularda kaar vermen zorlaşcaktır.. alamadığn karardan dolayıda gelecekte aşırı mutsuz olabilirsin.. dikkatli olman lazım.. ama boş bir nedenden dolayı bunu yapabilen birisi bence sağlıklı değil.

1|0
    0|0
    • parasına cok güveniyor benim param var diyor...

• beni görmüş begenmiş ailesini gönderdi...birazda akrana tanıştırma diyelim...

• sende tabi evi var arabası var işi var ohhhhh.. kızların kriteri neden bu 3lüdür anlamadım ben... neden başka krtiere bakılmaz:):):) neyse sana tavsiyem, sen onun gözünde evde oturup her ihtiyacını karrşılıcak sözünden çıkmıcak birisin, bunu değiştirmek sana kalıyo ama bunu sadece senin çabanla yapmakta olmazk. karşındakinide buna açık olması lazım... yani biraz daha zamana bırak bakalım. ama dediğim gibi hamileliğe dikkat etmen lazım. ilerde aıcan kararlarını etkilicektir bu durum

• Bİ bayana heleki eşine el kaldıran sebep ne olursa olsun birine erkek değil insan hiç değil hayvan bile diyesim gelmiyor. Abin yada kuzenin yigenin yokmu erkek söyle bi gözünü korkutsunlar yoksa senit sahipsiz sanmaya devam eder o insan kılığına girmiş kendini erkek sanan paçavra.

0|0
    0|0
  • zihniyete bakar mısın giydirmeyebilirsin ama vurmak nedir ya

0|0
    0|0
  • allah böyle hanzolara düşürmesin insanı kahrını çekmek zorunda değilsin güçlü ol

0|0
    0|0
  • ipleri baştan ele aşmışsa yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Ben anlam veremiyorum insanlara

bu millet kadınları rezik kepaze almak içinmi evleniyorlar

ALLAH sen hayırlı eş nasip et herkese

kadına küfür edilirmi vurulurmu be

ben gözümden sakındığım eşime vuracam vurmamda olduya işte

o elimi kırarım :S

1|0
    0|0
  • sana bunu yapan 6 aylık kocanmı ilerisi korkutuyo allah kımseyı cahıl insanlarla karşılastırmasın çorabını kendın çıkaramıyomusun öküzz k.bakma ama hakkettı kocan olsada

0|0
    0|0
  • buna cevap verebilmek için daha net anlamak lazım olanları... bilmeden yorum yapmak olmaz...

0|0
    0|0
  • sadecee merak ettim.umarım herşey yoluna girmişir

0|0
    0|0
  • 6 ayilk evlilikte bu oluyorsa gerisini sen düsün simdiden bosarsan daha iyi besyil cekerde bosarsan bu adami derler besyil sonrami kötü oldu zararin basinda dön

cocuk olursa bu adam seni hergün döver

0|0
    0|0
  • Senin evlilik yürümez annesinin yanında seni çok küçültmüş gururunu incitmiş kalbini kırmış polise ihbar et uzaklaştırma cezası versinler eşine onun seni dövmeye vurmaya sana kıymaya hakkı yoktur.

0|0
    0|0
  • ayıp onun erkekliğine ya annesine düşkün olabilir ama öyle de abartmamamsı lazım

1|0
    0|0
  • ne içtiğini sor eşine. o zaman sorunun cevabını alırsın. :D

0|0
    0|0
  • millet kafayı yemişş..ben hanımın çorabını giydirrim arkadaşım bu nasıl iş ya.

0|0
    0|0
  • Git kızım git zaten o demesede gıt manyak o adam ona boyun eyme

1|0
    0|0
  • sende ona vursaydın

0|0
    0|0
  • Erkeklerin geneli annelerine çok düşkündür.Canım anneeeeeem

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Keşke " hep sen benim çoraplarımı giydircek değilsin bi defa da ben giydirim sana çoraplarını " diyeydin ,Allah sabır versin anakuzusu bir erkek çekilmez .Ya katlanacaksın günden güne artan bu eziyete ya çekip gideceksin .Kayınvalidenle konuşmayı dene ana- kız gibi ama ...

0|0
    0|0
  • canım bak sana çok açık konuşacağım. bir erkek eşine sevgilisine dostuna ne olursa olsun vurmamalı. el kaldırmamalı. güçsüz aciz insanlar bunu yapar. güç gösterisinde bulunurlar ama içten içe eziklikleri vardır. açıkçası bende sevgilimden bazen çok saçma sebeplerden dolayı şamarı yiyormuyum yiyorum yapıdan yapıya değişiyor adam sinirlidir orasını bilemem ama bu artık ego sınıfına girer sırf egoları yüzünden ayağına çorabını giydirmedin diye sana vuramaz sonra ** git diyemez sonra da neden gittin diye laf söylyemez. inan bana aynı şeyleri yaşadım geçenlerde sırf sevdiğimizden ve her defasında affettiğmzden geliyor başımıza. sana tavsiyem onu yola getirmeye çalış ve kendinden taviz verme. ailen yokmu kızım yanında git ailenin yanına olmadı kendi hayatını kurmaya çalıs. ama ona boyun eğme. ben ettim sen etme yani :))

0|1
    0|0
    • canım benim ya :(

• asma suratını yahu :) yaşın kadar daha yaşayacaksın inşallah önünde uzun seneler var her kadın mutlu olmayı hak ediyor ben buna çok inanırım ki allah hiç bir kuluna eziyet çektirmez tecrübe ettirir dara sokar sıkıntı yaşatır ama ders alsınlar daha iyiye ulasabilsinler diye kendini ezdirme sende bir insansın ve KADINSIN. cennet kadınların ayaklarının altındadır o da annesine düşkünse seninde bir gün anne olacağını düşünmeli o arkadaş

• Eşinin çorabını sen mi giydiriyorsun ?

0|0
    0|0
  • bir söz var çok hoşuma giden'bir erkek eşine prenses gibi davranıyorsa bunun sebebi onu bir kraliçenin yetiştirmiş olmasıdır'diye.6 aylıkkken bunu yapıyorsa ilerisi korkutucu ayağına çorap giydirmek ne ya bu nasıl bir aşağılama.bu durumu ailenle paylaş herşeyi anlat ailen bilsin yani.konuşun biraz bak durum düzelmezse boşan hiç kimse senden daha değerli değil

1|0
    0|0
  • Bir sürü küfür edesim geldi.Gözlerimi kıstımda baktım.. Bu nasıl bir çevo tribidir ? Annesine gösteriş olsun diye kendince bir halt yemiş tamam isteyebilir bunada amenna. Vurmak ve .. git çok kötü birşey. Hıı 6 ay olmuş, şimdiden böyle zorbalık yapıyorsa iyi bir düşün derim.

1|0
    0|0
  • Annesinin corabini giydirme ne ya? Bu senin vazifen degil istersen yaparsin.

Boyle suursuzluk olmaz birde vuruyor.

Bu sekilde cekemezsin,cekme de.Henuz 6 aylik evlisin.

Annesine duskun her erkek boyle degil.Onlar ana kuzusuysa sende oylesin unutma.

Uzuldum.

0|0
    0|0
  • Ekonomik özgürlüğün elindeyse hiç durma.Boşanma davasını sen aç.

2|0
    0|0
  • yazını okuyunca ablamın eski eşiyle yaşadıkları geldi aklıma. Çok fazla yürümeyecektir evliliğin

0|0
    0|0
  • her zaman derim; ''şu ana kuzularına evlilik yasaklansın''

0|0
    0|0
  • eğer gideceğin bi yer varsa git derim arkana bile bakma

0|0
    0|0
  • Anlayış anlayış anlayış...Allah herkesi iyi etsin...

0|0
    0|0
  • ne oldu son durum?

0|0
    0|0
  • Bence çorabı giydirmediyin için deyilde,sen ağır bir laf etmişsin bence senin söylediyin dayak için sebep olamaz

0|0
    0|0
    • Alınma ama birini söyliyorsan ötekini söylemiyorsundur

• çorabını kendi başına giyemeyen adamla niye evlendin ki sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...