Beyler bi kızla tanıştınız buluşmaya gittiniz...

ve baktınız arabasıyla gelmiş, ama sizin arabanız yok ne hissedersiniz, bu ilişki devam edermi! peki ya siz kızlar sizin arabanız var yeni tanıştıgınız erkegin yok bu bi engel teşgil edermi, ne düşünüyosunuz bu konu hakkında!

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• valla atar arabaya gezdiririm nolcak. Hoş şuan eşim benim arabamla gidip geliyo işe o ayrı bişey. Bende beraberken direksiyonu ona bırakıyorum. Etraftan direksiyonda kadın adam yanda oturuyo ezik derler üzülür diye. :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• senin için engel teşkil etmiş belli :) böyle seylere takılma doğal ol. ilişkinin devam edip etmeyeceği ilk buluşmada belli olmaz ki. biraz tanıyacaksın konuşacaksın. yoksa arabasız birisine bakacaksın :)

0|1
    0|0
    • sagol akıl verdigin için:) bi kaç gün takılalım beraber bana ögret bu işleri :) +1

• kızlarrr okudunuz mu ? akıl istio delikanlım benden yol yordam istio ? burdaki kızlar sana daha cok yardımcı olurlar emin ol. tabi onlara farklı bakmaz isen :)

• hepsi dünya ahiret bacım olsunki farklı bakmam :)

• Ben zaten kendi arabaml giderim. Amma ve lakin hatunun arabası benimkinden daha lüx ise bu iş olmaz:-@

0|1
    0|0
  • seneler önce öyle bir durumdayim insan ister istemez çekiniyor ama napalim ehliyetim yoktu sorunda çikmadi kiz beni gelip aliyordu

0|1
    0|0
  • ben olsam oturur ağlarım yada taksi kiralarım taksiclik yapıyorum derim :)

0|1
    0|0
  • Fark yapmaz olan olmayana vercek nede olsa eşitlik var derim :)

0|1
    0|0
  • Böyle bir şey başıma gelmişti:D Ben kızın gelmesini bekliyorum kapı da bir mini cooper durdu ve sonrasında içinden bir afet indi:) Kafeye girmesiyle gelip masama oturması kız-erkek demeden bütün gözleri bizim masaya kaydırmıştı:) Kız gelmeden dönüp bakmayan insanlar hele ki özellikle kızlar birden kur yapmaya başladılar:D Ben bu olaydan sonra çok ders çıkarmıştım;)

0|0
    0|0
  • 18 yasımdan bu yana arabam var hiç böyle bır duruma düşmedim düşsem de umursamazdım bırtek başıma gelen buna benzer bır olay Eskı kız arkadaşımda porsche vardı ama yınede umursamadım arabayla evle parayla adam olunmuyor kişilik karakter önemlı olan ( yada ben kendimi böyle avuttum :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...