Bir kadını vazgeçilmez kılan nedir?

bir kadına aşık oldunuz diyelim ama ayrılma vakti geldi yine de onsuz yapamıyosunuz onsuz yapamadığınız kadın nasıl bir insan olmalı bir erkek için kutsal olan vazgeçemediği kadın hangi özelliklere sahip olmalı ?

0|1
6|44

En İyi Erkek Görüşü

• Vazgeçilmez olması için teni ve kokusu bağımlılık yapmalı. Bu ikisi parmak izi gibidir ve herkesinki farklıdır. Bunların dışındaki her şey diğerlerinde bulunabilir. Güzellik, zarafet, ağırbaşlılık v.s. ama sizi sizden alan ten ve koku başkasında bulunamaz, sadece aranır...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Sevmesi lazım, annenin çocuğuna sahip çıktığı gibi erkeğine sahip çıkması lazım. Sevmesi lazım...

3|1
    0|0
  • Kadının nasıl olduğu değil önemli olan, senin onu hayatına nasıl yerleştirdiğin. Bütün hayallerini, hayatını onun üzerine kurmuş olman, hayatındaki tüm keyif aldığın şeyleri beraber yapman, tüm hayatını ona açman. Eğer bunları yaptıysan senin için o kadından vazgeçmek çok zordur. Güzel olmak vs. bir kadını vazgeçilmez yapmaz. Her zaman daha güzel bir kadın vardır.

1|0
    0|0
  • Bir kadını vazgeçilmez kılan sadece inadımdır, inadım kırılırsa vazgeçerim

3|0
    0|0
  • Bağlı olsun, egosuz olsun, tribin sadece tatlı olanını atsın azcık da güzel olsun canımı yesi... he ne diyoduk işte 21 aralıkta kıyaet falan diyolar bunlar hep mayaların oyunları inanmayın.

1|0
    0|0
  • kimse vazgeçilmez değildir... kimisinden kolay kimisinden zor vazgeçersin ama vazgeçilmez insan yoktur.. vazgeçilmeyi hak eden herkesten vazgeçilmeli bence.

4|0
    0|2
    • ben daha çok değer veririm

• belli belli

• Yalansız olması Diyelim

1|0
    0|0
  • Kişiliğidir bana göre ..

1|0
    0|0
  • gözleri gözlerime değil yüreğime nakşolmuş bir kız gülüşüyle eritip bakışıyla yakan ve gizemli olan bir kız ağlayınca yüreğimdeki sele kan karıştıran bir kız işte böyle bir kızdan ayrılır söz konusu olursa vazgeçmem yanarım uğrundada ölürüm buda erkeklik sözü işte böyle bir kız olursa ben olmam bütünüyle o olur kalbimdeki ve yüreğimdeki kilitli şiirleri ve sözleri ancak böyle bir kız açabilir rakip çıktı ama gücüm yetmiyor dedi

0|0
    0|0
  • alışkanlık etti artık

ayrılmakmı tabi hayatım.

murat bi 35 lik daha yolla şişenin dibimi delik laaa

0|0
    0|1
  • karakteri ii

0|0
    0|1
  • Onla sabahlara kadar konuşabiliyorsam sıkılmıyorsam o da sıkılmıyorsa saatlerce konuşmadan yanyana durabiliyorsam. Onun gibi kimseyi anlayamıyorsam onun gibi kimse de beni anlayamıyorsa. Ruhuna dokunabiliyorsam sözlerle aynı şekilde oda benim ruhuma. O insan benim kutsalımdır. Kutsal şeyler ölüm pahasına korunur.

0|0
    0|0
  • sevgisi ve saygısı ve düzenli bir işi

0|0
    2|0
  • samimi olmalı , duygusal olmalı, cana yakın olmalı, hislerini belli etmeli, sevdiğini ve sevildiğini bilmeli onunlayken konuşurken veya yazışırken onla olduğun her dakikanın saatlerin nasıl geçtiğinin farkında olmuyorsan o sevdiğin kızdan ayrılmak zor olur vedalaşman bile yarım saat alır kısacası insan sevdiğiyle beraberken zaman farkında olmadan su gibi akıyorsa bilki onu çok seviyorsundur ayrılmak vedalaşmak zor olur

1|0
    0|1
  • bu soruya kesin bi cevap veremiyorum ben çünkü kaç senedir onun neyine aşığım bu kadar neden bu kadar çok seviyorum sorusuna mantıklı bi soru bulamıyorum :)

0|0
    0|1
    • ağır basan yanı vardır :D

• yapcak bişey yok maalesef. ama öyle yani konu hakkındaki fikrim bu beniim .

• umarm birgün seni farkedr...

• bir kadini vazgecilmez kilan ZAMAN benim icin.gecirdigim zaman icerisinde yasadigim nefes kesici anlarin toplami o kadini benim icin vazgecilmez kilar.

0|0
    0|0
  • dürüstlük, sevgisini göstermesi, kapristen uzak alçakgönüllü olması, kötü gününde değişmeyip kollaması, yanına yakışması ve hepsinden ama hepsinden önce karşılıklı güven ..

0|0
    0|0
  • Bir kadının vazgeçilmez olması için tek bir şey söyleyemezsin. Bir çok neden onu vazgeçilmez kılmıştır.

0|0
    0|0
  • ya şahsen benim için sevsinn yamuk yapacak tip olmasın her türlü yaşantısını bn yaşatayım... herşeyi benden istesinn.. bi diğer unsur kılık kıyafti düzgün olacakk bir diğerii bana değer versinn habersiz iş yapmasın sıçtığı boku bile söylesinn .. kıskancım çnkü

0|0
    0|0
    • sanrım erkk arkadaşımla aynı düşünüosn

• sizinle tanışmak isterim hanfendi :)

• Sevimli ve olgun olması. Nerde nasıl davranmasını bilmesi, oturup kalkmayı bilmesi, konuşmayı bilmesi(şive,aksan vb..) ve nerde ne giyeceğini bilmesi. Bunları yapabilecek kadar zeki olan bir kız zaten kendisine nasıl bakacağını bilir ve güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Tek kelime şahsiyetleri..

0|0
    0|0
  • Vazgeçmediği sürece vazgeçmem ^^^^ vazgeçilmez diye bişey yok

0|0
    0|0
  • zevk beğeni kişiden kişiye değştiği için tüm beğenilen kişileri özellikleri bakımından ortak paydada buluşturmak imkansızdır.bu yüzden what the fuck are you talking about derim.özetle herhangi bir erkeğin beğeneceği hatun şu özelliklere sahip olmalıdır denilemez.yanlıştır

0|0
    0|1
  • Burda biz bi kaç kişinin vereceği fikirlere göre kendini değişdirme yada hepsinden bi karışık ortaya çıkarma:) kendın ol mütavazı hoşgörülü sadakat sahibi ol. bi yerde de güzellik on para etmez bunu unutma.. ayrıldığında bile şunu desın o eşşsizdi kendine has bi karakteri vardı der belkıde sana musallat olur çok iyi yazdım y la :)

0|0
    0|1
  • vazegeçilmez diye bir sey yok ayrilma vakti geldiyse ayrilirim

1|0
    0|2
  • o* olmasın kafii..zaten sevilen kadın vazgeçilmez kadındır..!

dip no = o*luk sadece bedenle olmaz...

1|0
    0|1
  • Benim için kutsal olan tek şey kadının namuslu olmasıdır.

eğer bir kadın namuslu efendi dürüstse dünyanın öbür ucunda olsa gene peşinden giderim vaz geçmem

0|0
    0|0
  • zekası yaşadıkları hayata bakış açısı yanındayken hep mutluluk vermesi eğitimi aşkı her alanda profesyonel olması bak ozaman kapısından ayrılıyormuyuz :))

0|0
    0|0
  • tabiki ilk olarak gözleri 2. olarak da sözleri

0|0
    0|0
  • kaçmalı ama kaçarken sevdiğini göstermeli belirtmeli hissettirmeli böyle kadınlar ilgi çeker...

1|0
    0|0
  • Vaz geçilmez hiç kimse yoktur.

Ben nelerden vaz geçmişim

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 6

• Şimdi herkes baslayacak karakteri iyi kisiligi iyii cok iyi birisi cart curt.. faso fiso ivir zivir oysa aşk. Iyilikle alakasi yok..

1|3
    0|1
    • en iyi cevap bu olmalı.

• Yani her ne kadar nasıl baglayabilirim nasıl davranabilirimde bana aşık olur bunları geçeceksin sadece kendin ol.

• evt keneden olmak en doğru olan şey :D

• Kimse vazgeçilmez değildir.

1|1
    2|0
  • Kişiden kişiye değişen birşey bu belki alışkanlık belki aşk belki merhamet vs.

1|0
    0|0
  • Kimse vazgecilmez degil.

0|1
    0|0
  • Yalansız gercekci ve gercekten sevmesi yeterli sanırım

0|1
    0|0
  • 5 yıllık evlilik tecrübemde erkek, aşık, bağlı, düşünen, çabalayan, bakımlıve ateşli kadını seviyor.

1|2
    0|0
Yükleniyor...