Sizce protein tozu olmadan iyi yerlere gelinir mi ve protein tozu şişme geçici kas mi yapar?

yardiim
edin
nasil olur bu kas isleri evde

Güncellemeler:
protein tozu kullanmadan zor yani bu vucut onu anladim fiyati nedir protein tozlarinin ve nasil kullanırım?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu bu hava su değil . Etten yumurtadan ottan aldıgın proteinin hidrolize ve younlaştırılmış hali. Bende 6 tane ek besin farklı farklı. 50 günde resimdeki hale geldim. Ama profesyonel destek alıyorum. Asla gecici degil şu an 100 kiloyu tutup havaya kaldırabilcek gücteyim.

0|1
    0|0
    • Ama bu ekbesinlerin yanında günlük yarım kilo kırmızı et 10yumurta yarım litre süt vs vs yiyorum. Yemeden olmaz bu işler

• Ben ek besin kullanıyorum bu spor masraflı. Cok agır idmanlar yapıoruz hocamla. 3000 lirayı buluyor aylk masraf bu işe. Cok zayıftm 50 günde resimdeki hale geldim ama dediğim gibi kişisel antrenorum var bir şampiyon. Sen ufaksn daha başla şimdi zmnla soru işaretlerini cözersn. Sabır et. şu an ayakta durcak halim yok. Sana yemin ederm kız ne unuttum 50 gündür. Yarışmaya cıkıcaz. Genetiğimden ötürü hocam bni secti bakalım ne kadar başarılı olucam. Arasıra resim paylaşıyorum takip edeblrsn

• Bunların yanında meyve ye ama yatmadan 3 4 saat önce meyve işini bitir. Yoksa glikoz olur trigliserid yani yağ olarak depolarsn yağlanmş olursn. burada yaZmışlar okudum hepsi yanlş bilgiler. Protein tozu ve diğer ek besinler cok yararlı ve kullanışlı ama adı üstünde ek besin önce beslenme gerekli. Sana uzun uzun hocamdan öğrendiklermi anlatmk isterdm genc oldugun için ama yazmak zor oluyor. 18 i gecince ek besinlere başla şu an protein tozları önemli değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein tozu asla kas falan yapmaz sadece senin kaslarını güçlendirir aletleri kaldırmana yardım eder ve çalıştıktan sonra kullandığın için yaptığın kasları yapılandırır kas yapmanı hızlandırır protein tozu olmadan da bir yerlere gayet tabi gelirsin sadece biraz zaman alır takviye önemlidir ama istemezsen kullanmazsın tabi

0|1
    0|1
    • baya saçma bir yorum @Denna kasları güçlendirmez kas yapımına protein makrosunun tamamlanmasına destek olur

• Güçlendirir derken geliştirir demek istedik konuşmuş olmak için konuşmaya gerek yok belli ki çok bilmiyor görüş istiyor bizde söyleyelim bildiğimizi dedik

• Cok paran varsa cok et yersin daha iyi olur hatta

0|0
    0|0
  • Bence gelinir :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Laf olsun diye soru sormayın. Adı üstünde olduğu gibi 'Protein' tozu. Sen gereklı proteini vucuduna aktaramıyorsan sana yardımcı oluyor.

Protein tozu içiyolar, hemen şişiyolar, bende yaparım bla bla.

Bunlar hikaye dostum. Bunları spora gitmeyip vucudu saglam olanlara özenen insanlar söylüyor.

Bende protein tozu kullanıyorum. Köpek gibi antrenman atmadan istediği kadar kullansın bakim o tozu bir işe yarıyo mu..

Geçici şişme diye bir şey yok. Bu biraz nankör bir spordur. Kaslarını devamlı çalıştırman lazım.

Çok kilolu bir adamın spor yapıp düzenli beslenerek zayıfladığını düşün. Bunlara dikkat ederse fiziğini korur fakat dengesiz beslenirse yeniden kilo alır di mi? Estetik bir vücudun sende kalması da o hesap.

1|3
    0|0
    • Bak bu arkadaşn dediklerinin hepsi doğrudur.

• Ya varya hakkaten hocam disarda kulaktan dolma bilgilerle spor yapmayanlar var sirf bu protein tozlari da cabasi millet bilmedn cok sey soyluyor bu da biz spor yapanlarin canini s*kiyor dediklerinize sonuna kadar katiliyorum keske herkes sizin gibi bilgili olsa

• Kesinlikle katılıyorum söylediğine ama aldırmamak lazım kimseye :) Çok ısrar eden olursa koycaksın önüne bir kilo proteini içsin bakiyim istediği kadar neresi gelişiyo 😀

• 7yıldır kullanan biri olarak protein tozuna verdiğin paraya acıma ve eğer sürekli sabit bir boyutta kaslarım kalsın diyosan düzenli spor şart ama bırakıcak olursan seni protein tozu kurtaramaz dostum.

0|1
    0|0
  • Ne demis rich piana real food

0|1
    0|0
  • Protein tozu şişme kas filan yapmaz ve kesinlikle mecbur değilsin onun yerine günlük protein ihtiyacını yemeklerden alabilirsin her kilo başına 2.5 gr protein alman yeterli protein tozu sadece takviyedir sihir değil yani 1 kg tavuk göğüsü yemek te aynı etkiyi sağlayacaktır

0|0
    0|0
    • 2.5 o yaş için iyidir ama 18 i gecince bunu 4 katına cıkarman gerekli.

• Sen alınan her proteinin sindirilip vücuda ihtiva ettiğinimi sanıyorsun? Dielim 65 kilo bu arkadaş. 150 gram protein alsa bile vücudu 70 gramını kaka olarak atar. Alması gereken minimum 4 katıdırki vücut agırlıgının 2.5 katına tekabül etsn.

• canım kardeşim fazlasını atıyor bilmiyormuyuz sanıyorsun a

• Kardesim inanma onlara ya adi uzerinde protein o takviye gida gibi senin vucudunu hizli sisirip birakinca sondurecek seyler belli hava basanlar var damarlara siringayla o indirir amino asidi cok icenler dophing i cok icenler indirir ve o indirme okadar hizli olmaz kullanmazsan bunlari sayet sen duzenli calis vucudun 1senede oturur ve sismeye baslar zaten bu senin calismana dogru calismana bagli

0|0
    0|0
    • Ayrica bir alt yapin olmadan evde yapmayin su sporlari agirlik kaldirmak kolay degildir spor salonunda ogrenin pekistirin oyle evde yapin arkadaşım bir yanlis hareketin sakatlar kasi yapmayin bunu

• Nasıl damarlara hava basıyolar?

• Onlari yapma bos sirimgayi basiyolar 5 6 defa cok sakıncalı biz o yuzden salondan cikardik adami sabir meselesi bu duzgun calis dogru yap hareketleri

• Vücudunun ihtiyacı olan proteini doğal besinlerden karşılaman çok zor ve zahmetli. Başarabilirsen gelirsin bir yerlere

0|0
    0|0
  • Protein tozu kötü bir şey değildir. Bildiğin proteinin toz haline getirilmişidir. O şişen salaklar steroid ile falan şişerler. Tabi protein tozu kullanmadan da kas geliştirilir, düzenli bir beslenme ile.

0|1
    0|0
  • Protein tozsuz olmaz git 5 kilo tavuk ye kullanmıcaksan

0|0
    0|0
  • Şişme kas yapar asla kasınızı sıklaştırmaz aksine ayırır o yüzden kullanmamanızı öneririm...

0|0
    0|0
    • Gel bir benim kasımı tut bakalım yumuşakmı sertmi :)

• Sende beyin tersmi işliyor? Kavgadan bahsedenmi var ben senin gbi cehaletle kendimi övmiyecegim. Elin yumrugunu yemeyyen kendininkini bişi sanırmış..

• şişme kas diye bir şey mi var yorum yapmış olmak için yorum yapmışsın @Youlabaron1905

• var benim 1,30

0|0
    0|0
  • gelınmez ıyı yerlere

0|0
    0|0
Yükleniyor...