Beni buluşmaya davet etmesini ve çıkma teklifi etmesini nasıl sağlarım?

4 aydır bi çocukla konuşuyoruz, yakın arkadaşımın kuzeni. ilkokuldan tanışıyoruz ama daha önce muhabbetimiz olmamıştı. Her neyse. Çocuk en fazla 2 kere falan buluşalım dedi. ama buluşamadım bişey oldu hep. Çok yakınız, konuştuğum gittiğim yerlere karışıyor. Çocuğu çok kıskanıyorum. Ama haftasonu arkadaşımın doğum günü vardı çağırdım başka planı olduğunu söyledi. bende pazar günü kuzeninin yanına gidicem orda buluşucaz ilk defa. Çocuktan çok hoşlanıyorum, bana çıkma teklifi eder mi? bunu nasıl sağlarım lütfen cevaplarsanız çok sevinirim arkadaşlar :(

Güncellemeler:
daha once muhabbetımız olmamamıstı derken oturup sohbet etmıslıgımız yok demek ıstıyorum

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• hanı bulusalım demıstınya bak aklıma geldı hadı bulusalım de. tepkısıne bak sonra rotayı cizersın

0|0
    0|0
    • beledıyede staj yapıyo ıstedıgın zaman haber ver gel, ben sevgılım geldı der cıkarım bısey demezler demıstı bana. staj yerıne gıtsem olur mu

• Cok tesekkur ederim, umarım oyle oluuuurrr :)

• umarım :) hadı rastgele

Erkekler Ne Diyor 11

• biraz zaman geçsin

0|0
    0|0
  • dur bakalım kızım hemen ne çıkma teklifi adam 2 defa atak yapmış fakat sen davetlerine katılmayarak çocuğun cesaretini kırmış olabilirsin iş sana düşüyor şimdi biraz yakınlaş çocuğa

0|0
    0|0
    • ama bir kız olarak benim bulusalım falan demem tuhaf olmaz mıı? cok istekli görünürüm ona karsı dıye korkuyorum

• adamın 2 defa şevkini kırmışsın zaten tuhaf filan olmaz bu durumda

• tamam sagol

• sabırlı olmalısın

0|0
    0|0
  • Hiç buluşmadığın birinden nasıl hoşlanıyorsun ve bir teklif bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • daha onceden tanıgım bırı cunku

• ee bulustuktan sonra etmez mi sizce?

• Tanımadan yeterince hiç kimse risk almaz, ilişkiler anlık hoşlanma ve beğenmeler üzerine kurulmuyor, sayısız buluşma ardından anlaşılabilir bir uyum olup olmadığı. Tabi beklenmedik bir davranışta sergileyebilir düşük bir ihtimal.

• adam elinden geleni yapmis ben olsam cocugun yerinde 3. defa asla cagirmazdim. sira sende evladim

0|0
    0|0
    • ama onun sınavı var dıye okula gıt sonra bulusalım sınavını ol demistim, bi daha da bısey demedi iste. kuzenlerınde kalıcaktım babam ızın vermedi o da sinir oldu hatta

• o zaman tren kacmis

• olmaz mı yanı

• çok cici giyin saçların cici olsun eller gülümeseme eder merak etme

0|0
    0|0
    • mesajlarda cok samımıyız yuzyuze oyle davransam fazla cıvık olur dımı

• çok iöli dışlı olma sevımlı sempatık ol...sacların uzun duz olsun..tayt ve bot yada cizme giy..

• tesekkur ederim :)

• eder sanırım sonuçta sana buluşma teklifi sunmuş iki kere

0|0
    0|0
  • kasma sen davet et

0|0
    0|0
  • o tekliflerini kabul etmediğin için çıkma teklif etmesi zor.bir nevi reddetme olarak algılamıştır o

0|0
    0|0
  • ona gidip konuşman lazım bence artık

0|0
    0|0
  • Ergenler basmış burayı ya nedır bu yaş sınırı konsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...