Askerdeki sevdiğimden 8 gündür haber yok, sizce neden?

Askerdeki sevdiğimden 8 gündür haber yok, sizce neden? Acemi birliği zonguldak devrek jandarma olarak yapıyor ilk günler hergün arıyordu ama en son geçen cumartesi aradı ne yapcam ben yaa? :((((

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ara.

1|0
    1|0
    • telefon numarasını bilmiyorumki bölüğün.sen arama bu noyu ben ararım seni demişti nedenki?

• ismi ne ben arayip konusayim senin icin sohbetim güzeldir

• Biz almanyada aradigimiz icin santral hemen baglar

Erkekler Ne Diyor 11

• Bütün askeri birliklerde denetlemeler başladı , denetlemeler başladıysa izinler kalkar dinlenme vakitleri dahada azalır .

0|0
    1|0
    • telefon kuyrukları oluşuyorsa ondan mı arayamıyor acaba?

• İlla ki zaten çok kısa dinlenme süreleri verilir , o süredede aramak pek mümkün olmuyor .

• Muhtemelen çok yoğundur. Acemi birliğinde onu şimdi hamur gibi yoğuruyorlardır. Mutlak itaati ve askerliğin temel kurallarını öğretmek için sabahtan gece yarısına kadar hiç boş bırakmadan askeri eğitim yaptırıyorlardır. Emin ol ki günlük 3-4 saat uykuyla geziyordur. İlk gittiğinde belki fırsatı olsa bile daha sonra eğitim yoğunlaştığından arayamamıştır. Yemin töreninden sonra çarşı izni verirler. O zaman sizi mutlaka arayacaktır merak etmeyin.

0|0
    1|0
  • Asker yolu beklemek zordur. Biraz daha sakın olursan sıkıntı olmaz. Bulundugu yerde telefon olmayabilir, kartı olmayabilir.

Sevgisinden şüphe etmiyorsan kafana takma.

1|0
    0|0
    • asla şüphe etmiyorum o benim için çok şey yaptı beklcem armasını saol bu arada..

• kalbini ferah tut en yakın zamanda arycaktır seni muhtemelen imkanları elvermiordur şuan..

1|0
    0|0
    • saol ya bu cevabın bana çok ii geldi :( çok kötüydüm :( umarım bi an önce arar belkide çok yoğunlar jandarma öleymiş

• geçen yıl askerdim bende arayamıyordum nedeni hem yoğunluk olur hemde arayınca da kendini daha kötü hissediyor olabilir hasretlik çeker ben ararken 1 hafta kendime gelemezdim

0|0
    1|0
    • balık burcu çok hassas kötü olmamak için aramıyor belkide :(

• bende giyim konusunda öyleyim ama çokta sıkmak istemiyorum zamanla artık söylüyorum her defasında oda söylüyor ama son günler ikimize de azap gibi geçiyor severken böyle olmak ikimizinde üzülmesi bu bize aci veriyor biraz yalnız kalmak her ikimize de ii gelir herhalde

• evet biraz ara verin o zaman ama birbirnizi kaybetmeyin derim..

• jandarma her zaman tel icin müsait degildir sabahtan aksama kadar ordan oraya emin ol garip aksamlari zar zor kendini yataga atiyordur yorgunluktan bu arada sizin araciliginizla tüm mehmetciklere hayirli teskereler

0|0
    0|0
    • yani diğerlerine göre dahamı yoğunlar ?

• elbette digerlerine göre daha yogunlar arkadasin ismini yaz özel mesaj bölümünden ben burdan arayayim senin icin en azindan merak edilecek bir konu olmadigini ögrenirsin baska elimden bir sey gelmez

• aradım yemek saatiymiş kaçıncı bölük old sordular.adımı filan aldılar nesi oluyosun dediler iletilecekmiş kendine

• askerlik sonucta sabır biraz bekle arar onunda orda ne kadar zorluk cektigini sende biliyosun fırsat bulunc arıyacagına eminim!

0|0
    0|0
  • Acemi birliğinde öyle her şey yolunda gitmez telefonlar bozulmuştur.Parası bitmiştir.Bir sürü sebep var yani panikleme arar.

0|0
    0|0
    • parası bitmiş olabilir bende öyle düşünüyorum birde sigara kullanan biri ve gitmeden işten çıkmıştı belkide ailesi henüz yollamadı

• Her halt olur orada çalanlar bile var artık gerisini sen düşün.

• zormuş yaa :(( bekleyecem artık.

• Bir çok nedeni olabilir. Kantinde telefon kartı kalmamıştır. Telefonlar bozulmuştur. Aramak istemiyordur.(şahsi algılama) Jandarma olarak yapıyormuş ki çok zor. Allah sabır versin. Panik yapma arar yarın öbür gün.

0|0
    0|0
    • aramak istemiyordur demişsin :( acaba psikiolojisimi bozuldu gerçekten jandarma normallere göre daha mı zor?

• Kısa dönemlere jandarma daha zordur o yüzden sordum. Uzun dönemler için jandarma daha iyidir. Arayacaktır telaş yapma. Bir nedeni vardır kesinlikle. Kendine yorma durumu yani.

• parası yoktur heralde.saol yorumların için..

• yoğun olabilir

0|0
    0|0
  • meraklanacak bir şey yok.belki diskoya göndermişlerdir.zonguldaktaysa hele hiç korkmana gerek yok

0|0
    0|0
    • disko derken?

• yok yok meraklanma:)nöbetçiyle konussan dahi abuk subuk yolluyorlar.askerde mantık yoktur her turlu sacmalık var.en gec aksama arar endişelenme;)

• saol ya inşallah bekliyorum işte :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Aklına hemen kötü şeyler getirme orası askerlik orada mantığın yok olduğu yerdir o yüzden mantıklı şeyler düşünme oradaki askerler ne zorluklar çekiyor bilemezsin hayal etmen bile onun yanında zayıf kalır o yüzden biraz bekle olmadı sen ulaşmaya çalış kendisine.

1|0
    1|0
    • evet aradım zaten ileticekler kendine.ne biliyim üzüldüm nette okudum herkesin sevgilisi 3günde bir arıyomuş

• fırsatı olmamıştır, bu kadar çabuk panikleme...

0|0
    1|0
    • bu kadar çabukmu? 8gün diyorum herkesin sevgilisi iki günde bi arıyo

• her şey olabilir. üstelik de jandarma olarak yapıyor askerliğini, acımadıklarına eminim:)

• üzüldüm şimdi :(

• allah yardimcin olsun ve sabir versin insallah...belki firsati olmamistir, yogundur yada herhangi baska bir önemli sebep vardir..ailesi ile görüsüyormusun? onlarada sorsaydin? kuzen veya kardeslerine?

1|0
    0|0
    • hayır beni biliyorlar ama tanışmıyoruz henüz.parasımı yok acaba dicem saçmamı olacak:(

• insallah arar en kisa zamanda :) rica ederim, allah sabir versin tekrar..

• yoğundur panık yapma sonuçta orda yuzlerce ınsanlar var komutanlar var panık yapmana gerek yok arar emın ol

0|0
    1|0
    • ama 8gün diyorum :(

• ama sen usta birliğinden bahsediyorsun bu acemide aramıyo

• acemı daha yogun olur esas comez suan o orda

• Telefonunu almış olabilirler,yada çalmış.Çarşı iznide vermemiş olabilirler.

0|0
    1|0
    • canım zaten tel yok yanında acemide çünkü

• bence merak edecek bişey yok ben kastamonuda kaldım güvenli bir yer aklın kalmasın oranın eskeriyesinide biliyorum,arayamadıysa sıkı tutuyorlardır ondandır,iyidir merak etme

• Acemi birliğinde askerler çok yoğun. Telefonlarda kuyruk oluşuyor o yüzden arayamıyordur. Sabırlı ol.

0|0
    0|0
    • evet haklısın geçen aradığında kuyruk vardı dün gece arayamadım demişti benim gibi varmıdır 8gün arannmayan acemide?

• O zaman biraz bekle. Çok merak edersen numarasını öğrenip ararsın.

• evet öyle yapcam

• benim eski seviglimden biliyorum o da çok arayamazdı..sinyal tutucuları falan çalıştırıyolarmış sanırım telefonları bi yere koyup bakamıyolardı bile...bence sabret bekle sakin ol...duanı esirgeme allahım korusun...

0|0
    0|0
    • acemi birlikte telefon yok yanında kartla arıyo jandarma zormuki acaba ondanmı arayamıyo?

• operasyona çıkmışlar sanırım cevap alamamıştım..

Yükleniyor...