Bulunduğum çevredeki insanlardan çok farklıyım...

Mahalledeki komşular olsun, bakkal vd. leri olsun onlara göre çok farklıyım. Gerek kitap okuma alışkanlığım gerekse hiç küfür etmeyişim (çevredekiler sürekli ederler) ve başarılı biri olmam nedeniyle sanki farklı bir muhitin insanı hissediyorum. Sizde de böyle olanlar var mı?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Buna kibir mi deniyor yada kendini beğenmişlik. Belkide öyle biri değilsin ama gerçekten şuanki çağa ve ortama göre farklısın bende öyleyim ve insanlara bile farklı gelebiliyor. Mesela yeter artıık kitap okuma diyip dalga geçebiliyorlar, kitap okurken saygısızlıklar falan. Günümüzde insanlar bilgisayar oyunları ve sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirdiğinden farklısın alsında evett. ama mrak etme kazanan sen olursun bizim gibiler yanii... (Farkettimde cidden farklıymışız gibi konuştum :D )

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Zamanla düzelirsin merak etme.

0|0
    0|1
  • boşver sen kendi keyfine bak

0|1
    0|0
  • genelde insanlar kendilerini bakkaldan farklı görürler ::/

0|0
    0|0
  • zaman zaman hepimizin başına gelmiştir olur böyle şeyler.

0|0
    0|1
  • muhitini değiştir:)

0|0
    0|1
  • Bende kendimi çok farklı hissediyorum insanlarında çok dikkatini çekiyorum bu yüzden çok kötü bişey ya off

0|0
    0|0
  • bende kendimi çevremden değilde aile içinden bağımsız hissediyorum kuzenlerime göre konuşmam,giyinmem,düşüncelerim çok farklı kendimi onlardan çok ayrı hissediyorum onların yanında rahat etmiyorum.belkide tek sorun onların kendilerini geliştirmemelerinden kaynaklıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen ben de farklı hissediyorum muhitime göre

komşuya gidiorum komşu sarmalık kağıt var mı diom, yok yokm diyo kapatıo hemen kapıyı tırsarak

yok asansörde ot içiolar kokuo diye şikayet gelio

apartman toplantısına gidiom satırla, satırı sallayarak soruom benden sikayetci olan var mı die

herkes mutlu itiraz eden yok sonra gizlice şikayetler oluyor

geçen yan komşu ile tartıştık, dişlerini döktüm yere hemen komşular polisi aramış

ya apartman içinde olan apartman içinde kalır diorum ama nerdeee

0|0
    1|0
  • o bişey mi ben bu dünyadan değilim...asdfghj

1|0
    0|0
  • Ben bu dunyaninda insani degilim gibi hissediyorum sanki yanlislikla gelmisim bu dunyaya gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...