Otobüste yer vermek.

Evet çok yaşarız ayaktaysak cık cık cık ederiz amaa biz oturmuşsak kafa 90 derece cam tarafı, ya telefonla oynanır, ya bas önde uyuyor gibi yapılır.. Neden peki?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kendim yapıyorum demedim genel bir soru bayan olarak itiş kakış o kadar ök..z ile her sabah minibüste seyehat ediyorum çok nadir bayanlara yer veren oluyor ben kendimden pay biçmedim olayı kişiselleştirmeyin genel bir soru bu.

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlılara veriyorum. Bayanlara da verirdim ama hemen şımarıyorlar ... kalkıyo. Asılıyoruz sanıyorlar o yüzden vermiyorum.

1|0
    0|0
    • şımarmıyoruz öyle deme seviniyoruz otobüs yada minibüs kalabalıksa o bayan sıkıntı cekiyorsa hele de benim gibilere yer veriyorsanız arkanızdan dua bile ediyorlardır hamileleri de göz ardı etmeyin ne demişler iyilik yap denize at :)

• Öyle tabi de herkes iyi niyetimize inanmıyor ki .Ben hamilelere de veriyorum ama bayanlar için hala aynı düşüncedeyim---- "vermem vermiyorum" :)))

Erkekler Ne Diyor 24

• walla ben yaşli hamile sakat genç kızlar :P düşünmeden yer veriyorum ayakta kalmam zor bişi değil insanlarin üşengeç olmasindan kaynaklaniyor :))

1|1
    0|0
  • benden büyük bayanların hepsine yer veririm.bi bayan toplu taşıma aracında ayakda gitmemeli bence. erkeklerde de ayakda gidemeyecek kadar yaşlı olanlara yer veririm

1|0
    0|0
  • teyzenin biri dolmuşta yer istedi; "teyze kendi ayakların üstünde durma zamanın gelmedi mi?" dedim, küfür etti

eski nesil çok saygısız yahu ://

0|2
    1|0
  • ben telefonla oynamam, ayakta duramayacak kadar yaşlı olursa kalkarım onun dışında yer isteseler de vermem. gitsin taksiye binsin :)

0|0
    0|0
  • senin cık cık etmek icin yasin yetiyo mu evladim? bak hala etrafina bakinio kalk bakim ordan buyuklere hic saygi kalmadii :P

0|0
    1|0
  • çok basit benim gibi günde 80 km otobüsle gidip gelsen uyuma numarasıda yaparsın ölü taklidide

1|1
    0|0
  • o anki rahatlık nedeniyle kalkmak zor geliyor

1|0
    0|0
  • valla yaşlı biri gelecek ve bir genç oturacak önümde kös kös valla ümmüğünü sıkarım camdan aşağı atarım :P

1|0
    0|0
  • varya hic öyle degılımdır eger acıl bı durum yoksa dayanamam kalkarım bayan olsun yaslı teyze amca olsn..vıcdan azabı cekıyor gıbı oluyom ya :S cok duygusalım ağlıcam galıba :(

1|0
    0|0
  • Ben hiç öyle yapmam. Genel manada nerede oturursam oturayım, "gazi, harp malulü, gebe ve yaşlı insanlara" yer veririm;)

1|0
    0|0
  • hasta olmadığım zamanlar yer veririm

0|0
    0|0
  • Bi defasında yaşlı bi teyzeye yer vermiştim.Benim oğlum da senin gibi yer vercem diye ayakta gelip gitmekten beli büküldü demişti. Ben de o zaman ben geri oturayım teyze yerime demiştim :)

0|0
    0|0
  • hastalara ve yaşlılara yer vermek gibi bir alışkanlığım var benim

1|0
    0|0
  • Otobüste çok nadir otururum. hep ayakta gidip geliyorum

0|0
    0|0
  • acaba kendi kendimizi kandırmaya çalışıyor olabilir miyiz?vicdanımızı,değerlerimizi,sahip olduğumuz değerlerin bize verdiği nasihatlere kulağımızı tıkıyoruz.kimi gayet bilince kimi bilinçsizce kiminin bahsettiğin eylemleri yaparken bu dediklerimle hiç alakası yok.gerçekten uykusu vardır ama niyeti temizdir yaşlı birine veya tikky ayakta durmaktan rahatsız olmuş karşı cinse centilmence yer verir görür görmez böyleleri de vardır

0|0
    0|0
  • eskiden yer verirdim ben hep oturamam rahatsız olurum.

0|0
    0|0
  • istanbulu dusunecek olursak toplu tasımalar ve ulasım tam bır cıle bunların olması normal

0|0
    0|0
  • yok ben muhabbet ederim yanimdaki oturanla fark etmez tanidigim tanimadigim

otobüslerde ayakta seyahat etmek yasak biliyormusunz bilmem

0|0
    0|0
  • yaşlı ve hamilelere yer veririm muhakkak

0|0
    0|0
  • bende yer veririm ihtiyacı olana ve senin gibi tipleri gördügüm zaman otobüsün camından atasım gelir

0|0
    0|0
    • senin gibi derken kendine gel ! ben böyleyim demedim kişiselleştirmeyin bu durumu bilip bilmeden.

• kardeşim sacmalama senin gözün kör heralde otobüste yok mu hiç böyle tipler her sabah minibüste onca adinin içinde yolculuk yapıyorum hiç boş gecmez bizim oralardan otobüste minibüste sarkıntılık edeni sıkıştıranı bunlar olup yaygara kopunca ancak yer vermek geliyor akıllara ben bunu yapanların nedenini anlayabilmek için actım bu soruyu derdim baska birşey degil tekrar kınıyorum.

• neresiymiş sizin orası öyle hersabah minibüs sapıklarının olay çıkardıgı semt merak ettim :)))

• ben enayimiyim o kadar kişi var nie kalkmıyorlar diyorm ama yinede ben kalkıyorm

0|0
    0|0
  • Yer verilmesi gerektiği kişilere yerimi veririm.

0|0
    0|0
  • yaşlılara teyzelere amcalara topallara veririm ben şahsen

0|0
    0|0
  • saygısızsın da ondan. o girdiğin triplere hiç girmem, gördüğüm zaman da yer veririm.

0|0
    0|0
    • yavas gel :D kendim için söylemedim bunu hasta veya kötü durumda degilsem yaşlı engelli ve hamilelere yer veriyorum bir bayan olarak bizlere erkeklerin daha öncelik tanıması gerekiyor kişiselleştirmeden sordum o sekilde cevap vermenizi beklerdim.

• benim öncelik tanıdığım kişiler, yaşlı, sakat ve hamileler. onların ayakta durması mümkün değil ama genç bi kadın ayakta pekala durabilir. senin yaşın 24 ten küçük olduğuna göre , senin bana yer vermen lazım, ben senden yaşlıyım bi kere :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben çocuklara dayanamadığım için çocuklu kim varsa bayan erkek kalkıyorum. Yaşlılarda yaşlısına göre deişiyo. Yer vermeyen erkeklere sinir oluyorum ama çok odun buluyorum onları. kusura bakmayın ama.

1|0
    0|0
  • hergün aynı saatte aynı insanlarla otobüsüne biniyorsan , senden sonraki bir kaç durakta ayakta yolcu sayısı gittikçe artıyorsa ve bu bir rutine bağladıysa tabiiki yer vermemek akıllıca , yer verilirse bu onun için , duraktan bindiğinde yer tutmak gibi bir şey olur , bir bayanım ama realist bir bayanım sanırım :)

1|0
    0|0
  • yaşlı ve hamilelere genelde yer veriyorum

1|0
    0|0
  • Gördüğüm zman hemen kalkarım ben

1|0
    0|0
  • Eskiden yaşlı amcalara/teyzelere ve hamile kadınlara yer verirdim.

0|0
    0|0
  • Yaslilara ve hamilelere yer veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...