Bu sözü duysanız ne yapardınız?

''başkasının karısı olacağıma senin cariyen olurum daha iyi'' sözünü duysanız kızın birinden hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadın mı? evli kadınlar eşlerinden para istiyor mu ? Bu ünlü bir sözdür.

0|0
    0|0
    • kimin sözü bu?

• teşekkürler o zaman ;)

• ;))

Erkekler Ne Diyor 24

• Köpek gibi seviyor beni derdim sanırım. Ama bir insana bu denli bağlanmak iyideğildir tabii. Bu sevgi korkuturdu beni çünkü saplantı olmuşum demektir.

0|0
    0|0
  • hemen şimdi tenhada mı? yoksa evde yatakta rahatta mı diye düşünürüm, neden ikisi de olmasın ki?...asdasdasd

0|0
    0|0
    • hemcinlerimde ne kadar karakterli ... defollar, sittirler hava da uçuşuyor...şaşırdım

• değiller tabi, çünkü yarısından fazlası sivilceli ruhlarına dişi arıyor, acıyorum gariplere. yoksa çoğu 31. gariplerin. başka şansları da yok,hor görme.

• ergen zaten hepsi :D varya çoğu bu sözü duysun dışarda bunu diyen kadını hayatta bırakmaz herseyi yaparlar kanımca

• alırdım evime kuma yapardım.

0|0
    0|0
  • her kadın erkeğinin parasız fahişesidir gibi bir şey oldu. takdir ederim onu.

0|0
    0|0
  • kızın o kişiye köle olacak kadar aşık olduğunu anlarım

0|1
    0|0
  • Hiç iyi şeyler düşünmem.

0|0
    0|0
  • tutar kolundan eve götürür hanıma verirr bundan son ra bu kadın bizim evde cariyelik yapacak derimmmm temizlik işleri felan :):):):)

0|0
    0|0
  • Herhalde kafası güzelken söylemiş o sözü. Yada önce cariyesi olayım sonra ele geçiririm diye de düşünmüş olabilir.

0|0
    0|0
    • cariyeden kasıt illa yatak manası değil

• mal amk.

0|0
    0|2
  • her şartımı kabul etmeye hazır,endişelenilmeyecek derecede bana bağlı bi kız.yani iyi karşılarmıyım sen düşün

0|0
    0|0
  • yolun açık olsun çıkma karşıma bidaha derim :D

0|0
    0|0
  • aşk sarhoşu der saygı duyarım

0|0
    0|0
  • sıktır git hayatımdan derim

1|0
    0|1
  • Kendini aşmış geleceği parlak derdım :)

0|0
    0|0
  • aynen aşk sarhoşu derim yani başka mantıkla acıklanmaz :)

0|0
    0|0
  • o yeah heyecanlanır hareme sokardm :D

0|0
    0|0
  • bunu söyleyen körkütük aşıktır :D alırım koynuma orda öldürürüm onu candır o can :)

0|0
    0|0
  • kızın bana deli gibi aşık olduğunu anlarım, üstelik onunla evlenmeyeceğimi bildiği halde.

0|0
    0|0
  • kızın nekadar çok aşık oldugunu anlarım .;)

0|0
    0|0
  • güle güle denir..

0|0
    0|0
    • nie

• tamam işte tam da ondan bahsediyoruz ikimizde.. karım olmayacaksan, cariyem olmana katlanamam.. sevdiğim ol, sol yanım ol, yarim ol, herşeyim ol, ama cariyem olma diyorum bende.. cariyelik köleliktir çünkü.. neden sevdiğimi cariyem yapayım..

• iyi dostum öyle olsun :))

• Mal mıdır nedir derim.

0|0
    0|1
  • Gerçekten benı sevıp benı sevmek uğruna herşeyı göze aldığını hıssederım

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünmem,eğlenmelik kız olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Sevgisini belli etmenin abartilmis hali herhangi birsey dusunmem zaten parasi cok olanlarin cariyeleride var yani yok degil ama ben istemem

0|0
    0|0
    • bu sözü duysan sevnmez msn

• Hayatın yarattigi egoist insanlardan degilim bir insanin kolem olmak istemesi ne koltuklarimi kabartir nede beni mutlu eder yani notr kalirim onuda uyaririm bir daha asla boyle birsey soyleme diye

Bu soylediklerimi klise bulabilirsin ama oyle degil

• tamam

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz fazla Muhteşem yüzyıla baktığını düşünürdüm ve senle evleneceğimle sadece seninle sadece sevgili olurum diyor galiba? Haklarında hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • idiot.

1|0
    0|0
  • bu ''Muhteşem Yüzyıl'' gençlere kötü örnek oluyor

0|1
    0|0
  • Bunu söyleyen bir hemcinsime rahatça hakaret eder bundan pişman olmam.Kafanız bu kadar mı basıyor lan!?

0|0
    0|0
  • zülbiye in wonderland

0|1
    0|0
  • Kendıne saygısı yok demek

0|0
    0|0
  • saçmalık ve ötesi

0|0
    0|0
  • Can simidi kızı!

0|0
    0|0
  • karşısındakini de kanuni sanıyor olacak:)

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok farklı manalara gelecek bir söz

0|0
    0|0
Yükleniyor...