Bu sözü duysanız ne yapardınız?

''başkasının karısı olacağıma senin cariyen olurum daha iyi'' sözünü duysanız kızın birinden hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
1025

En İyi Erkek Görüşü

• anlamadın mı? evli kadınlar eşlerinden para istiyor mu ? Bu ünlü bir sözdür.

0|0
    0|0
    • kimin sözü bu?

• teşekkürler o zaman ;)

• ;))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Köpek gibi seviyor beni derdim sanırım. Ama bir insana bu denli bağlanmak iyideğildir tabii. Bu sevgi korkuturdu beni çünkü saplantı olmuşum demektir.

0|0
    0|0
  • hemen şimdi tenhada mı? yoksa evde yatakta rahatta mı diye düşünürüm, neden ikisi de olmasın ki?...asdasdasd

0|0
    0|0
    • hemcinlerimde ne kadar karakterli ... defollar, sittirler hava da uçuşuyor...şaşırdım

• değiller tabi, çünkü yarısından fazlası sivilceli ruhlarına dişi arıyor, acıyorum gariplere. yoksa çoğu 31. gariplerin. başka şansları da yok,hor görme.

• ergen zaten hepsi :D varya çoğu bu sözü duysun dışarda bunu diyen kadını hayatta bırakmaz herseyi yaparlar kanımca

• alırdım evime kuma yapardım.

0|0
    0|0
  • her kadın erkeğinin parasız fahişesidir gibi bir şey oldu. takdir ederim onu.

0|0
    0|0
  • kızın o kişiye köle olacak kadar aşık olduğunu anlarım

0|1
    0|0
  • Hiç iyi şeyler düşünmem.

0|0
    0|0
  • tutar kolundan eve götürür hanıma verirr bundan son ra bu kadın bizim evde cariyelik yapacak derimmmm temizlik işleri felan :):):):)

0|0
    0|0
  • Herhalde kafası güzelken söylemiş o sözü. Yada önce cariyesi olayım sonra ele geçiririm diye de düşünmüş olabilir.

0|0
    0|0
    • cariyeden kasıt illa yatak manası değil

• her şartımı kabul etmeye hazır,endişelenilmeyecek derecede bana bağlı bi kız.yani iyi karşılarmıyım sen düşün

0|0
    0|0
  • mal amk.

0|0
    0|2
  • yolun açık olsun çıkma karşıma bidaha derim :D

0|0
    0|0
  • aşk sarhoşu der saygı duyarım

0|0
    0|0
  • sıktır git hayatımdan derim

1|0
    0|1
  • o yeah heyecanlanır hareme sokardm :D

0|0
    0|0
  • bunu söyleyen körkütük aşıktır :D alırım koynuma orda öldürürüm onu candır o can :)

0|0
    0|0
  • kızın bana deli gibi aşık olduğunu anlarım, üstelik onunla evlenmeyeceğimi bildiği halde.

0|0
    0|0
  • kızın nekadar çok aşık oldugunu anlarım .;)

0|0
    0|0
  • Kendini aşmış geleceği parlak derdım :)

0|0
    0|0
  • aynen aşk sarhoşu derim yani başka mantıkla acıklanmaz :)

0|0
    0|0
  • Mal mıdır nedir derim.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz fazla Muhteşem yüzyıla baktığını düşünürdüm ve senle evleneceğimle sadece seninle sadece sevgili olurum diyor galiba? Haklarında hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • idiot.

1|0
    0|0
  • bu ''Muhteşem Yüzyıl'' gençlere kötü örnek oluyor

0|1
    0|0
  • Bunu söyleyen bir hemcinsime rahatça hakaret eder bundan pişman olmam.Kafanız bu kadar mı basıyor lan!?

0|0
    0|0
  • zülbiye in wonderland

0|1
    0|0
  • Kendıne saygısı yok demek

0|0
    0|0
  • saçmalık ve ötesi

0|0
    0|0
  • Can simidi kızı!

0|0
    0|0
  • karşısındakini de kanuni sanıyor olacak:)

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok farklı manalara gelecek bir söz

0|0
    0|0
Yükleniyor...