Kiloo veremiyooruum yardım edin lütfeen?

1 ay içinde 3 kilo vermem lazım ama bir türlü bir 3 kilo veremiyorum ya 3 kilo vermek bu kadar zor olmamalı ya nolur lütfen bir yardım edin ben bu kiloyu 1 ayda nasıl vericem :( ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kilo cermek yerine neden kilo alip yag oranini dusurmeye calismiosun ciliz bir vucut yerine heykel gibi bir vucud her zman iidir

0|0
    0|0
  • Ya mk resime baktimda kuruluktan olecek halen kilo vermem lazim diyo

0|0
    0|0
    • Böyle düşünmene sevindim :) ama inan bir 3 kilo daha versem çok harika olucak :)))

• Ben her gün 2.5 kilo veriyorum. :) Sırrını vereyim mi? Herhangi bir dalga geçme vs. yok.

0|0
    0|0
  • Bol bol su iç ve cardio yap

0|0
    0|0
  • gece yemek yemeye alıştır kendini

0|0
    0|1
    • gece yemek yersem daha fazla kilo almazmıyım :D

• teşekkür ederiim deniycem inşallah olumsuz sonuç almam akşama kadar yemek yemeyip ya da az az yiyip asıl yemeğimi gece mi yiycem ben şimdi biraz açarsan?

• hayır şöyle gece kacta yatıyon mesela 2-3 yatmadan bir saat önce felan yemk ye o yediğin öğlene kadar tok tutar seni biraz kendini sık ılk başlarda öğleden sonra arda bşiler atıştır sadece atıştır ama bir kek gbi fzlasını yeme gün içinde de hareketli ol biraz bu düzende yap zmanla yapman gereknleri kendın ayrlasrsın alıştığında da cok kolay gelır emın ol ramazan ayındayız zorlanmassında :)

• metabolizmandasorun vardır doktora git

0|0
    0|0
  • İki haftada da verirsin. Ekmek şeker yağ yok.
    Günlük 2000 kaloriyi geçme
    3 gün ağırlık çalış
    Diğer günler hit cardio
    Çalışırken limonlu su iç
    Bunları yaparsan olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Koşarak vede boğazını tutarak rahat verirsin 1 ayda 3 kilo 😀

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyeceksin.

0|0
    0|0
    • sağlıklı bir şekilde kilo vermeliyim eğer bu dediğinizi yaparsam bana artı kilo olarak geri dönücek :) yinede teşekkürler ://

• Hayır yemek yemedikçe miden küçülecek bir süre sonra zaten kendin az yediğin zaman doyduğunu göreceksin.

• teşekkür ederim :))

• Ebru şallıyla kol karın kalça! Valla etkili :D

0|0
    0|0
  • Bende veremiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...