Kiloluyum ve protein tozu kullanırsam zayıflar mıyım?

Ben 1.74 boyunda 105 kilo bir adamım fitness yapıcam ve bunu yaparken whey protein tozu kullanıcam ve sorum şu; protein tozu kullanıp kas yaparken aynı zamanda kilo da verebilir miyim? Eğer verirsem ne kadar veririm? (Yarım saat cardio ile). İri yarı olmak istemiyorum sadece düzgün bir fiziğim birazda kasım olsun istiyorum bir arkadaşım kilo verebileceğimi söyledi siz ne diyorsunuz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozındaki glutamine oranı çok önemli en az 5 gr olmalı yoksa ek olarak al zayıflama istiyosan ek glutamine i gece yatmadan hemen önce alırsan yağ yakarsın yağ yakıcı kullanma haftada en az bir gün kardiyo çünkü yağ yakıcılar direk karaciğer de sorun yaratır doktor kontrolünde al salonda satmaya çalışırlar alma zaten protein tozu ile yeterince yükleniuosun karaciğer ve böbreğe ailede kronik böbrek sorunu varsa protein tozu için diyetisyene başvur en az 6 ayda azimle istediğin şekle gelirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Protein tozu zayıflamaz. Kas gelişimine yardımcı olduğu için kilo alırsın. Kas oranın arttıkça yağ oranın yavaş yavaş azalacak zaten. En doğru sonuç için vücut yağ oranının ölçümünü bir diyetisyene gidip yapmalısın

0|0
    0|0
  • Kardiyo yap zayıfla sonra vücut çalışmaya başla :)

0|0
    0|0
  • Kardeş sakın alma toz falan cardio çalış 2 ay ağırlık çalışma çünkü yağ üstüne kas iğrenç duruyo

0|0
    0|0
  • L-carnitine ile cla kullanman gerekiyo kilo vermen lazım diyetle beraber

0|0
    0|0
  • Protein tozu sadece kas yapar oda şişme kas olur deneme vucuduna zarar...

0|0
    0|1
    • Şişme kas yapmaz protein tozu.
      Protein tozu sadece ek besindir, beslenmen iyi değilse işe yaramaz.

Yükleniyor...