Moskova'nın Şifresi Temel filmini izleyenler var ise?

merhaba arkadaşlar, filmi izleyenler belki bilir Temel in arkadaşının düğününde oynadıkları karadeniz oyunu var onun müziği ni bulamadımmm çok hoşuma gitmiştii izlerkenn yuvarlak oluşturuyolar elele tutuşup oynuyolar çalann müziğiii bilen var mıdır acaba :/

Güncellemeler:
Ayrıca çok merak ettiğim için gitmedim evet iğrençti.. :)
İzleyenlere soruyorum dedikçe inatla izlemeyenler yazıyo sizden yorum isteyen yok.. Sonrada soran kabahatli oluyo ya.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• iğrençti dediğin için söylemiyorum :). trabzonlu olmayanlar anlayamıyolar herhalde esprileri. bütün salon çok güldükk :)tamam küfür vardıda, küfürsüz komedi filmi varmıki?

1|0
    0|0
    • aynen canım aynen :) bende karadenizli sayılırım :) evet bütün salon güldük ama çok çok güzel değildi ne yalan söyliyim.. :)

• son 15 dk biraz samaladı ve sıktı ama genel olarak kötü denemez. güldürdüyse zaten iyi bir filmdir :)

• öyle ama. işte :)

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç beğenmedim ben şahsen

0|0
    1|0
  • düğünde çalan Marsis grubunun kolbastı şarkısı şu elektro gitarla olanı demiyor musun?

0|0
    1|0
    • hayırrrrrr ... kolbastı değildi oyun yahu..

• ben tribinde değilim birşeyin de sen eziksin biraz sanırım. sana sadece HOŞT! diyorum. dediğin şarkıda çerkez damat olabilir.

• sana hoşt :))

• Kolbastı değilmiydi ya.

0|0
    0|0
    • kolbastı olsa yazarım kolbastı oyunu diye hem onda el ele tutuşup oynamıyolar :)

• Horon eşliğinde tulum, kemençe daha ne olsun.

• izlemeyı hıc dusunmuyorm ılkınden cogu kısı pısman olmus berbat dedıler buda aynı turdendır para vermek yerıne ınt dussun bekler bakarm:)

0|0
    0|0
  • ben izlemedim izlemiyecemde kötüymüş heralde..

0|0
    0|0
  • hemşin horonu herhalde.bi link atsan söylerim izlemedim ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birinci film o kadar berbat bir şeydi ki ikinciye asla gitmemde indirmemde

0|0
    1|0
  • İzledim diyipte yalan mı söyliyim şimdi? Anlamadım ki.

Kardeşim izledi geçengün çok beğendi.

0|0
    1|0
    • tatlım izlesen bilirsin belliki bilmiyosun bende salak değilim izlemediğini anlarım bilenler yazar zaten :)

Yükleniyor...