Erkek gibi erkeğim ya da erkek gibi kadınım diyenler buraya....

Bu zamanda böyle özelliği taşımak zor bence,erkekler bazen erkeğim diye geçinir ama kadınların yaptığı çoğu şeyi yapamaz.sizce en ağır yük kimin üzerinde? Bu konuyu bugün burda tartışalım ne dersiniz? kadın erkek üzerine düşüncelerinizi yada dile getirmek istediklerinizi yazın.bakalım bu konudan bugün neler çıkacak...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok felsefik bir soru oldu. Ancak şunu söyleyebilirim. Bir kadın üzerine düşen görevleri yerine getirmeli. Aynı şekilde erkekte. Biri diğerinin yetki alanına girdiğinde ilişki zarar görmeye başlıyor. Örrneğin bir kadın kendi parasını kazandığında veya erkek den daha fazla kazandığında ilişkide yaşanan sorunları çözmek yerine sana ihtiyacım yok deyip fırlatıp bir kenara atabiliyor. O yüzden denge çok önemli

0|0
    0|0
    • bu konuda haklısın.kadın olsun erkek olsun herkes yerini bilmeli bence.kimse kimsenin sahasına girmemeli.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiçbir konuda onu kimseye muhtaç etmeyecek ve çok mutlu edecek, erkek erkek gibi erkektir. Ama sorun bayanların gerçekten erkek gibi erkek mi yoksa kendilerini aşağılayacak erkek mi isteyip istemedikleridir.

1|0
    0|0
  • şimdi erkek gibi kadın diyince aklıma geldi.. şu asarım keserim bilmem ne yaparım diyen kadınlar yok mu bitiyorum onlara ya.. çok kamiller ..bitane vursan yamulucak bıdı bıdı yapıyo :)) kadına vurmam tabi çok damarıma basmadıgı sürece

1|0
    0|0
  • Bu zamanda ne erkek erkek ne kadın kadın

adam gibi adam bulmak çok zor

ALLAH hayırlı insanlarla karşılaştırsın

Yük 2 tarafında üstünde

1|0
    0|0
  • kadının üzerinde toplumsan ve iş bakımından ev ve çalışıyosa iş yükü daha çok

1|0
    0|0
    • aslında konunun üzerinde durulduğunda her iki taraf açısındanda zor.bazen kadının sorumluluklarının daha çok olduğunu düşündüğüm oluyor.

• sen çok yanlış gelmişsin. erkek gibi kadın olmak iyi birşey gibi konuşuyorsun. iki tarafın da yükü ağır tabi. erkeklerden aşırı beklenti içine girip de evde kalırsın sonra mazallah

0|0
    0|0
    • çevrede böyle kadınlar çok.iyi bişey değil ama aç gözlerinide etrafa bak.bu arada evde falan kalmadım merak etme.

• Cidden erkek gibi erkek olduğuma inanıyorum.1 tane kız arkadaşım oldu ve ondan başka hiç bi kızın eline değmedi elim.Doğru kızı bulmaya çalışıyorum ama beğendiğim kızlar hiç öyle olmuyor

1|0
    0|0
  • ERKEK , koruyucudur ... kız , derleyicidir hayattta

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek gibi kadin olmak icin aldatmaklazim onlar gibi erkek neki kadinlar calismasa onlar ackarnini doyuramaz anca cocuk isterler.

1|0
    0|0
  • Kadın gibi kadınım.

1|0
    0|0
  • erkek gibi kadın olmadık hiçbir zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...