Hayatınızın her gününü dolu dolu geçirebiliyor musunuz?

bu zmanlar bi daha geri gelmeyecek... yıllar geçtikçe yaşlanıcaz. ne şimdiki enerjimiz kalacak nede bedenimiz. yapabileceğimiz herşeyi yapsak iyi olmaz mı.? yarın sabaha uyabileceğimizi kim biliyor allahtan başka...

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• hayır dolu dolu geçiremiyorum malesef öyle olduğunuda düşünmüyorum en azından ben kendi adıma konuşayım 5-6 ocak sınavlar ona başladım şimdi daha sonra iş arıyorum bazılarını ben istemiyorum bazılarıda benim alanım olmuyor hemen ardından da şubatta finaller başlıyo o yoğunluğu ayarlamaya çalışıyorum

bazı şeyler çabalamama rağmen olmuyor malesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• dun doldurgumu bugun boşaltıyorum. her gun dolmanın imkanı yok :)

0|0
    0|0
  • malesef fazlasıyla boş geçiyor..

1|0
    0|0
  • gelişine vuracan yaa...belki gol olur!

1|0
    0|0

• anne beceriksizsin bunu bile beceremezsin dedi:D

1|0
    0|0
  • hayatımızı doldurmak iyidir , de oraya namazı koyarsak o zaman hayat hayat olur ..

1|0
    0|0
  • Bende her sabah böyle diyorum sonra gidip çay koyuyorum. Neden böyle oluyor çözemedim :D

1|0
    0|0
  • dolu dolu geciriyor olsak burda isimiz ne

0|1
    0|0
  • Resmini görünce soruya bakamadım. Soruya bakmak istediğimde otomatikman resmini açıyorum yine soruya kanalize olamıyorum. Rica etsem resminin görünmeyeceği şekilde tekrar soruyu benim cevabımın altına yazabilir misin? Çok cevap vermek istiyorum...

0|0
    0|0
  • Yapabileceğimizden kastı sadece dünya hayatıyla oyalanmak mı ? Kastettiğin nedir ? Madem enerjimiz yerine gelmeyecek ne önerirsin ?

0|0
    0|0
    • ya düşünüyorum. bugün iş çıkışı hiç yapmadıgım bişey yapim. darülacizeye gidim diyorum. orda yaşlılarla konuşup dertleşim. yada birilerine yardım edeyim. her gün git gel ev iş arasında yitip giden zamanı kim geri verecek bana .(( bazen namaza başalamayı bile düşünüyorum. ama tam olarak yerine getirebilirmiyim bilmiyorum :(

• açık biriyim. şimdi namaz kılıp nasıl açık gezebilirim söyler msin..?

• Günah içinde olman, diğer günaha da bulaşmanı gerektirmez. Açık olanlar namaz kılmasın diye bir ayet ya da hadis yok. Bana sorarsan keşke ikisini bir yapsan süper olur. Senin de hayatın değişir ama en azından namazla başlasana.

• İpin ucunu kaçırmaya gerek yok. Tek derdin zamanını dolu dolu geçirmekse ilgi alanlarınla ilgili gruplara katıl. Böylelikle bu tarz durumlardan kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Bu düşünceden bir an önce kurtulmalısın :) ölüm tabiki var ama var diye sınırları aşmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • geçiremiyoruz.

güzelmiş resmin :)

0|0
    0|0
  • hergün bi gece kulubundeyim,bu arada tatlısın :/.

0|0
    0|0
  • geciriyordum ama iste hayatin aci tarafida var

0|0
    0|0
  • mümkün olduğunca doldumaya çalışırım :)

0|0
    0|0
  • hayır dolu dolu geçiremiyorum sabah 6:30 kalkıp gece 12 ye kadar çoğu zaman çalışıyorum

1|0
    0|0
  • bak namaz kılmak ayrı açık gezmek ayrı ,sen namaza başla sonra kendin karar ver kapalı olma veya olmamaya vicdanına sor .unutmaki hesap mutlaka sorulacak hiç olmassa ödenecek hesab hafifler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hergün birbirinin aynısı değil ki...

1|0
    0|0
  • kim ugrasir zeyno.

1|0
    0|0
  • Hayır maalesef.

1|0
    0|0