Protein tozundan fayda veya zarar gören var mı ne dersiniz kullanmam bir avantaj sağlar mı?

bu konu hakkında cok zıt görüşler beyan ediliyor yetkili biri :) cevap verebilir mi

• kullan zarar yok aksine faydası var
    38% (3)62% (10)54% (13)Oy Ver
  • sakıın kullanma
    62% (5)38% (6)46% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2 senedir kullanıyorum önemli olan doğru olanı kullanmak. Alman markalarını tercih et. Amerikan ürünlerinde rekabet çok olduğu için içerisine steroid katıyolar bazıları ayırt edemezsin onu. Hem kullanmak zararlıdır muhabbeti yanlış ek gıdadır protein tozu tavuktan aldığınla aynı sadece yağ almazsın aynı zamanda. bırakınca sarkma olayıda aşırı kas kütlesi yapımı halinde muhakkak olur ayarında yapanda öyle bir sarkma olmaz

0|1
    0|0
    • turk markaları nasıl

• hardline turk diye biliyorum www.hepsiburada.com/hardline-whey-3matrix-protein-908-gr-pm-sporhrd76 bunun yorumları da oldukca iyi

• sen bilirsin tabiki ama weider ve multinin fazlasıyla faydasını gördüm diyebilirim. tabi bazen aminoasitle bazen bcaa vs le desteklemek şart seviyeye göre. dediğim haricinde zararı olmaz ama dediğin markayı hiç bilmiyorum daha doğrusu kullanmadım yalan olmasın yanıltmış olmiyim senide

Kızlar Ne Diyor 4

• Zararlı zararlı diyenlerdendim. Ama artık öyle düşünmüyorum aksine faydası varmış. Whey ve Weider öneririm. Tabii weider en iyisi. Bütçeni aşmazsa eğer weider almalısın.

0|0
    0|0
  • protein tozlarını sadece vuct glştirme veya ağrlk çalışanlar değil sporla uğraşan pek çok insan kullanıyor. bu gibi ürünlr perfrmansı artıryr ve vcdun protein ihtyacını hızlı bir şeklde karşlyr. üstelik whey ve kazein protein tozu yararlrı saymkla bitmyr. sadece atletik performnsa değil vücuda bir sürü yararı da var. protein tozu ilaç sanılyr. oysaki protein tozu sütten elde edilen bir besin. marketten aldğmz hiç bir gıdadan farkı yok.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar zararı yok demişlerdi hatta canan karatay bir şey demiş onunla ilgili videosunu bile izletmişlerdi alakası yok zararla diye :D

0|1
    0|0
  • sakıın kullanma

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• saf protein olsan zararsı diyeceğim
    ama için de başka malzemeler de var
    zararları damar tıkanıklığı, böbreklerde
    birikme çok uzun yıllar kullanırsan tabi
    yararları iyi beslenemiyorsan kullan
    fitness yapıyorsa kullanma derim
    ama vucut geliştirme ise kullan

0|0
    0|0
  • zararlı diyen arkadaşlar protein tozu kullanmısmı hayatında? Wheyin ürünlerini tercih ederim günde 2 ögün al spordan önce ve spordan sonra bazılarında yan etki yapabiliyor bunlar sivilce çıkarabiliyor eger yüksek miktarda kullanırsan bunun zararı olur aşırı kilo almaya neden olur iyi sporlar

0|0
    0|0
  • Protein tozunun tek faydası günlük besin ihtiyacını karşılamaktır. Başka olağanüstü bir şey bekleme. Hiç bir zararı yok

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım ben ama faydalı galiba

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım. İleride kullanabilirim :)
    Zararı yok, faydasıda fazla değil

0|0
    0|0
  • Bir zararı yok senelerdir her türlü supplementi kullandım sadece besin takviyesi zararsızdır ne zamandır spor yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Ben 7 ay yaptım. 4 aydır hiç antramana gitmiyom bıraktım tekrar başladım kullanabilirmiyim?

• KArdeş ben günde 10 tane toz kullanıyorum protein tozu lekarleetin amina 6000 pure creeatin hiç birinin de zararı yok düzgün kullandığın sürece

0|0
    0|0
  • kullan bir zararı yok fakat belli bir süre sonra başal

0|0
    0|0
Yükleniyor...