Ona biraz ceza vermek mi olur amacınız?

Sizden sürekli ayrılan bir sevgili düşünün Ama sizi çok seviyor ayrılmalarda Sizin davranışlarınızın hoşuna gitmemesi..Tabi olduğu gibi kabullenmek gerekebilir ama siz çok sinir oluyorsunuz katlanamıyorsunuz anlaşamazlıkta var diyelim..1 sene içinde defalarca ayrıldı sizden. bazen siz döndünüz bazende oo Şimdi yine ayrıldı sizden ve barışmak istedi.Bu sefer affetmediniz neden affetmezdiniz.Ona biraz ceza vermek mi olur amacınız..Tek hatası sürekli ayrılmak oda sizin yüzünüzden oluyor.Çok doğru biri hiç hatası olmadı size çok bağlı

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bi defa doğru yanları olabilir ama hiç hatası olmaması imkansız.. ilişkide hatalar kaçınılmazdır.. ama bunların belirli bi seviyesi vardır her ilişkide.. ayrılmanızın nedeni ciddi bişey değilse niye birbirinize acı çektiriyosunuz ki

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• düzelmesini beklerim

0|0
    0|0
  • Çok acı vermesi de bitirme sebebidir. Sevgili dediğin erkeğinin sözünü dinleyecek, onu üzecek şeylerden kaçınacak, ona saygılı davranacak, sesini yükseltmeyecek en azından o sinirliyken. Tabi erkek için de geçerli budurumlar...

1|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi sürekli sizin hatlarınız ise hatlarını düzeltin. Ama bu hatalar sizin kişiliğinizden kaynaklanıyorsa hiç boşuna uğraşmayın siz biribirinize uygun değilsiniz. İlişki yalama yapmış durumda zorlamayın artık derim ben

0|0
    0|0
  • 1-2 Katlanırım ama sonunda kabul etmem ben ayrılırım.Oyun oynamıyoruz.Uymuyosa frekanslar zorlamak boşuna.Birde davranışlarının niteliği önemli.Karşı taraf gerçekten sevdiği halde ayrılıyorsa bunu hissettiğim an bakarım hatalarıma bi.Mazeretmi üretiyor gerçekten haklımı.Bu önemli

0|0
    0|0
  • bende bi tane bole manıta vardı en sonu yol verdım gıttı 3 senedır fadıl takıpde gıbı takıp edıyor hala benı...

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem ama ayrıldıktan sonra barışmak pek mantıklı gelmiyor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Durumumuz aynı

0|0
    0|0
  • İlk cümlede kaybetti. Benden sürekli ayrılan bi sevgili olamaz. Ayrılır, sonra geri dönmek ister, ben dönmem. Bu hikaye burda biter.

1|0
    0|0
  • Bir ilişkide ayrılık bir defa olur digerleri sdece alışkanlıgın devamıdır.Sürekli ayrılıp barışmaktan yorulur artık sevsede sevsemde beynimi rahtlatmak onu düşünmeden yşamak bna iyi gelicek die düşünür tekrr hytma almam.

0|0
    0|0
  • ilk ayrilisinda sifonu çekerim

yalama olmuşsunuz

0|0
    0|0
  • aynıı bizz ama hep ayrılan o oluyor geri barışmk isteynde ben oluyorum :(

2|0
    0|0
Yükleniyor...