Trabzon 1461'in Galatasaray'ı elemesine ne diyorsunuz?

Yorumunuzu yazarken hangi takımı tuttuğunuzuda yazarsanız daha iyi olur, söz sizde...

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Takımları küçümsemenin cezasını çekmiştir Gs.Galatasaraylıyım bu arada.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ptt liginde oynayan bi takıma kupa maçında yenilip bizi elemesi kötü oldu ama pek önemsemedik 1461 trabzonu yedeklerle çıktık adamlarda bunu fırsat bilip hırslı oynadılar... Napalım Şampıyonlar ligiyle bizim ligimizde başarılı olalım da GALATASARAYLIYIM...

0|1
    0|0
  • Trabzonsporluyum hakeden kazandı

0|2
    0|0
  • hak eden kazandı

0|1
    0|0
  • bu bildiğimiz ts mi yoksa yeni bir takım kuruldu da haberim mi yok?

0|1
    0|0
    • trabzonspor un pilot takimi (yani oyuncularini yetistirdigi takim) ptt 1. ligde bu takim

• haaaa.

öyle dediğime bakma,yine de anlamadıgım bişeyler oldugunu hissediyorum. ahahaha. teşekkürler.

• top yuvarlak.

90 dakika içinde iyi olan kazanır ? derler şaka şaka.

0|1
    0|0
  • o maçı hak edennin Trabzon olduğunu düşünüyorum. Galatasaray bu maçı alacağına emin gibi davrandı ve karşı takımı küçümsedi ve sonunda hüsrana uğradı.bi Beşiktaşlı olarak Trabzon'u tebrik ediyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaşlıyım ve Fetih1461 i izlerken hak edenin kazanması beni mutlu etti

0|1
    0|0
  • iyi oynayan kazanmış

0|1
    0|0
  • Fetih 1461 yeah

0|1
    1|0
  • Tamamen salaklıktan kaynaklanan bir yenilgi ama hafta sonundaki derbi galibiyetiyle unutulur

1|1
    0|0
  • Kadroyu gordugumde bekledigim bir sonuctu hele de uzun sure gol atamazsak sikisacagimiz belliydi o kadroyla. Sercan disiplinsiz falandir ama onun cikmasi cok kotu oldu ceza sahasi icinde calimi asisti olan bir adam cunku. Aydinin o bolgeye girmesi olayi cok bozdu. Adam bu sezonki gol hakkini Braga'da kullanmisti :-)

Ayrica 1461in gencleri cok iyi. Yusuf ve Sercan'i begendim. Hakettiler aldilar. Direkten donenler icin ah vah etmeye gerek yok. Girdigini atacaksin olay basit.

0|1
    0|0
  • cok güzel oldu cok iyi oldu o bu şekil yenilir bu bu şekil kimse kimseye karsımaz bi dir he yorumlamam bu kadar

0|1
    0|0
  • geldim yakısıklı kardesım :)

artık pendık facıası unutlur :) fatih 1461 :D

#tekaskfenerbahçe#

0|1
    0|1
    • zaten mactan sonra gs li arkadasimda bunu pendik olayina karsi kullanacaklarindan korktugunu soylemisti:):)

teselli edemedim:):)

• :D bu hafta da gs ye koyduk mu sow'a devam ederiz :D lıgın ılk yarısını lıder kapatsak bari .

• pendik spor facebook tan 1461 trabzona arkadaşlık teklif etmiş...

0|2
    0|0
  • tabiki komedi :)

0|1
    0|0
  • iyi olan kazandı

0|1
    0|0
  • bence hayrete düşecek birşey yok. tamamen galatasarayın rakibini küçümsemesinden kaynaklandı..

0|1
    0|0
  • bence normal 1461 trabzon kötü bi takim değil ve küçümsenmemeli !

Bize Her Yer TRABZON :)

0|1
    0|0
  • galatasarayı ve beşiktaşı yenmeden kupayı almak kötü olacak ://

Fenerbahçeliyim..

0|1
    1|1
  • Fenerbahçe'liyim, iyi oldu diyorum.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim. Olur arada öyle. bknz: pendik :D

0|1
    0|0
  • ulan gs.. dua et memleketime yenildin yoksa dilimden çekecein vardı!

0|1
    1|0

• allah bileklerine zeval vermesin

0|1
    1|0
  • YÜREKTEN OYNAYAN KAZANIR DİYORUM

0|0
    0|0
Yükleniyor...