Yüzde sarı tüylerden nasıl kurtulabilirim!

yüzümde sarı tüyler var nasıl kurtulabilirim dışarıda daha çok belli oluyor bende sarışınım ama ışıkta belli oluyor doğal yöntemle nasıl kurtulurum.. limonun işe yaradığını duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• sakinnnn! limon sadece engini koyulasttirir ararsin bu gunlerini...

1|0
    0|0
    • gerçekten mi :(

• limon sac renginni koyulastirir bizzat denedim senin dedigin daha canli ve parlak gosterir olmaliydi heralde :):)

• mat olan sari sac rengimi tavsiye uzerine limon kullanarak daha koyu canli ve parlak yaptim bende oneri ve etki buydu artik yuzdekilere baska bir etki yapiyorsaki hic mi hic sanmiyorum bilemiyecegim yuzume denemedim...

Erkekler Ne Diyor 9

• damat traşı ol 10 liraya mis sinek kaydı oh :D Tüy dökücü kremleri denedinmi uzun süreli yardımcı oluyor diye biliyorum ama sonra sakal olarak çıkarsa bilemem bir eczaneye danış bunu burda bulamazsın yanıtı

1|0
    0|0
  • lazer sende işe yaramaz bırak kalsın limon işe yarasa sanatçılar o kadar parayı lazere vermezdi

0|0
    0|0
  • erkeğim 23 yaşımdayım benim de alnımda tüylenme başladı psikolojim çok bozuk. bana da bir öneriniz var mı? eskiden böyle bir sorunum yoktu birden bire oldu bazıları açık siyah renkli geneli ayva tüyü şeklinde sarı sarı ama kurtulmak istiyorum :(

0|0
    0|0
  • gerçekten limon işe yarıyor.

doğru.Yakmayı dene dicem ama yüzün yanar :D Limonu dene

0|0
    0|0
  • yinemi sen? :D yok yüzünde birşey diyoruz inandıramıyoruz yahu..

0|0
    0|0
    • yine mi sen derken

• dün de konu açmıştın ya o bakımdan

• ben bugün açtım arkadaş kim bilmiyorum çözüm bulabildiyse bana yolla :))

• bence kalsın o tüyler :)

0|0
    0|0
  • Ayva tuyleri denir erkeklerin yalamayi sevdigi yerlerndir birak kalsin esin ziyafet ceksin :)

0|0
    0|0
    • sevgilim şakayla karışık söylüyor rahatsız oluyor herhalde :(

• Yok daha kalinlasmaz korkma. Bioder de deneyebilirsin kil koklerini zayiflatir

• işe yarayacağını bilsem denerm ama kesin çözüm arıyorum

• çakmakla yak gitsin

0|0
    0|0
  • ıyyyyy irencsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayva tuylerinin ne zarari olur yahu.Alirsan daha kalin ve siyah cikarlar solugu lazer epilasyonda alman gerekir.

0|0
    0|0
  • lazer başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Sakın almaya kalkma derim dah çok çoğalır.

0|0
    0|0
    • almıyorum ama nasıl kurtulacağım ben bunlardan yüzüme pudra falan sürdüğümde pudra kötü duruyor kurtulmam lazım ama lazerede gelmezler

Yükleniyor...