Bağımlılıktan kurtulan var mı ?

eski bir bağımlıyım. kurtuldum çok şükür. ağacın yeşilini, gökyüzünün mavisini yeni farkettim desem inanın. çok kötü bir 10 yıl geçirdim. aklınıza hangi uyuşturucu geliyorsa kullanmışlığım vardı. bu soruyu neden mi soruyorum. sizlerle mutluluğumu paylaşıp, belki bağımlı olan kardeşlerimiz varsa yardımcı olmak için soruyorum. var mı bağımlı olan ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bi tanıdıgım vardı bagımlıydı sonra bıraktı. Hastahanede yattı duzeldı. bıraktıktan 1-2 sene sonra unıversıte sınavına gırdı 1300. oldu.

0|1
    0|0
    • bendede ole bi gaz var dostum. lisedeyken eroinden atıldım. 10 sene sonra liseyi bitirdim gecen sene. bu sene sınava girmeyi dusunuyorum ama yaş 32. acaba cokmu gec kaldım ?

• umarım:) sağol desteğin için

• Rica ederim her zaman :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sigara. Nefes almıyormuşum meğer, onu fark ediyorum artık.

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim seni azminden ve kendine mantığına isteklerine söz geçirmenden dolayı..

0|0
    0|0
  • tebrikler. zoru başarmıssın :)))

0|0
    0|0
  • kutluyorum seni öncelikle benim hiç olmadı uzak duruyorum böyle seylerden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tebrikler ve bravo.

0|0
    0|0
  • çok şukur bugüne kadar sigara dışında bağımlılık yapan herhengi bir şey denemedim bile.

çok zor olduğu aşıkar olan bir süreçten geçmişsin. yürekten tebrik ediyorum. Aramıza hoşgeldin yeniden..

0|0
    0|0
  • Sigara bagimlisiyim :/

0|0
    0|0
  • lsd kullandın mı? kullanmadıysan her türlü uyuşturucu kullandım diye hava atma. yazık çok yazık. her türlü uyuşturucuyu kullanmak hava atılcak üstün birşey olmuş

0|0
    0|1
    • sence hava atar bir halim mi var ? pişmanım dostum lsd captagon extacy ve en son eroin

• helal olsun dostum tebrik ediyorum azmini!

0|0
    0|0
  • sigarayı saymazsak yok... : ))

0|0
    0|0
  • Nasil kurtuldugunu anlatirmisin? Bende birakmak istiorum her aldigimda kendime lanet okuyorm extasy ve alkol kullaniorum 5 yildir hala devam ediorum cfok ciddi paralar kaybettim ve kendimi kaybediorum artik :(((

0|0
    0|0
  • kutluyorum seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...