Deforme olan tekrar sıkı hale gelebilir mi?

Jzamaninda cok kilo alip verdim 79 l@ra cikmistim simdilerde 67 falanim vucudum asiri derece gevsek ust bolgem degilde kolum var tabi bide bacaklarim hele ic bacak. sizce fitness e gitsem guzel bacaklara sahip olabilir miyim geri donusumu yok mu bunun. zaten catlak selulit var bari sıkı olsa iyi gorunur ne dersiniz l? Bacagim igrenc oldugu icin surekli pantolon giymktrn skldim yani

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hiç vakit kaybetmeden fitness a başla erkek gibi ağırlık kaldır merak etme kaslanmazsın sıkılaşırsın ve squatı kurallara uyarak yap taş olcan :D

0|0
    0|0
    • Evet agirlik oneriyorlar hep yuruyusle oluck gibi degil ya ise yriyacaksa yapicam ya

• vücudu torba gibi düşün içinde et kemik yağ kas var yağlar gidince içi boşaldı deri deforme oldu yürümeye devam edersen yağ yakmaya devam ediceksin yaktığın yağla gelişen kas oranı birbirini karşılamicak cıvık zayıf ve hatları belli olmayan hale gelceksin hemen başla fitness a

• Evet acilen baslamaliyim

Erkekler Ne Diyor 3

• Hic vakit kaybetme den fitnesse basla ve yaninda mutlaka seni gaza getirecek bir partnerin olsun 1 2 senede belji daha kisa bu sana bagli siki ve guzel bir fizik seni bekliyor

0|0
    0|0
    • 1 senede olur ya o kdarda kotu degilim

• Etkili bir spor mu? Onu da deneyeyim

• spora başla bir kaç aya toparlarsın istediğin gibi olmaya başlarsın

0|0
    0|0
    • Umarim ya

• kolay gelsin şimdiden :)

• Cok tesekkurler

• Hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor salonunun yolunu tut acil

0|1
    0|0
    • İse yarar mi

• Rejimle birlikte cardiyo yapabilirsin. Yüzmede cardiyo bir nevi. İp atla, tempolu yürüyüşler yap. Biraz kilo verdikten sonra fitness a yazıl.

• eklermisiniz acaba :)

• Agirliga abanmayip set sayilarini yuksek tutucaksin cok agirlik kaslari buyutur. su iciceksinki hem hucrelere oksijen gitsin hemde yag yakimi hizlansin. fitness tavsiyem ama yuzmede vucudunu komple calistiricak bu yuzden tabiki ise yarar. hem kas yapmiyim hem sıkılasiyim oyle bir olay yok. agirlik alicaksin ama altinda ikinip sikincagin agirliklar degil

0|0
    0|0
  • Senin memeler sarkık birer süt torbası olmuştur

0|0
    0|0
    • Evli degilim lutfen duzgun konusun

• Evli olmakla ne alaka deforme oldumu gerçekten memelerin. Hakaret etmedim sana

• Oncelikle yazdigin bir cumleye bak ne kadar kabaca. goguslerinde sarkmistir de bu kadar zor degil bunu soylemek?
      Mecazi anlam olarak bkmamistim soyledigine pardon

Yükleniyor...