Erkek arkadaşımla her şey güzeldi birden sonumuz yok ayrılabiliriz demeye başladı ayrıldı.

Seviyordu yanımdayken hep sarılıyodu ayrılmayalım hiç diyorduk.en son buluştuğumzda belki birgün ayrılırız demeye başladı o günde sarıldı seviyorum dedi telefonuma baktı eski sınıfımdan erkek arkadaşım mesaj atmış okudu.1 ay görüşmeyelim dedi ben olmaz falan dedim 2 gün hep soğuk davrandı sonumuz yok yalnız kalmak istiyorum dedi bıraktı.Ayrıldıktan sonra başkasıyla dene dokunma sevme sadece konuş dedi umudun olmasın bizden diyor bir taraftan.sizce seviyor mu birgün geri dönecek mi bilmiyorum hiç

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• artık senden sıkılmış başka tadlar peşinde beyefendi. Olurda bulamazsa geri dönerse diyede başkalarına dokunma sevme diyo. Sen önüne bak kardeşim boşuna bekleme ondan adam falan olmaz

0|0
    0|1
    • daha öncede ayrılmıştı 3 gün sonra geri döndü dediğiniz gibi yalnız kalınca geliyor olmalı

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha fazla kırmak istemem ama bence başka birisi var hayatında . Bu söyledikleride tamamen bahane gibime geliyor çünkü geçerli bir neden yok ortada . Ondan hayır beklememeni tavsiye ediyorum üzülerek .

1|1
    0|0
  • seni sevmemiş sıkılınca bırakmış

0|0
    0|0
  • sıkılmakla a alakası yok sadece hiç başlamadı sonumuz yok dedıyse kandırmaca yanı aılesıne düşkn biiri

0|0
    0|0
  • Senden sıkılmış ve bahaneler ortaya atmak zorunda kalmış malesef

0|0
    0|0
    • bir zaman sonra özler mi sence

• Hayatına biri girerse özlemez erkekler malesef öyledir yalnız kalırsa mutlaka döner ama erkekler malesef böyle

• üff salak erkekler :D

• bişi dicem yanlış anlama, cinsellik yaşandımı aranızda?

0|0
    0|0
    • çok ileri gitmesekte birşeyler yaşandı aramızda

• cinsellik varsa iliişki yürür sen biraz benzin ver o arkdaşa ileri gidersende git ondan değerli mi

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bak sen paşama, hem gidiyor terkediyor hemde başkasına dokunma sevme ama konuş diyor.. ağzının payını vermek lazım onunda, sıkılmış senden istememiş, seni alıştırmaya çalışmış önceden '' sonumuz yok, ayrılabiliriz'' diyerek.. sevmiyor ayrıca inanma, aç gözünü, sevse bunların hiçbiri olmazdı.

0|0
    0|1
  • seni üzmk istemm ama o gitmek istemiş kafasnda bittiiği gibi duygulrı da btmiş. üzülme unut onu

0|0
    0|1
  • sen bilmiyosan biz hiiiç bilmeyiz.

0|0
    0|1
  • eski sınıf arkadaşını bahane etmiş daha iyisini bulmuş belli o olmazsa sana geri dönecek

0|0
    0|1
  • Seni kesinlikle sevmiyor.

0|0
    0|1
    • 2 sene geçirdik beraber sevmese yanımda kalır mıydı yine de

• Aranızda cinsellikte var mıydı?

• çok ileri gitmesekte birşeyler yaşandı aramızda

Yükleniyor...