Sevdiğiniz erkek veya kızın sonradan ilkokul mezunu olduğunu öğrenseydiniz tepkiniz ve düşünceniz ne olurdu?

biturversene
selam. ben ilkokul mezunuyum, sevgilimde üniversite mezunu. daha önceki muhabbetlerimizde tahsil durumu hiç açılmamıştı. bugün bana öğrenim durumumu sordu bende ''ilkokul '' dedim. çok şaşırdı. ilkokul mezunu gibi durmuyorsun dedi. sevgilimin beni sevdiğine ve samimiyetine inanıyorum ama ne olursa olsun aklımda soru işareti kalmıyor değil. acaba bu tahsil durumu onu etkilemiş midir ? siz sevdiğiniz erkek veya kızın sonradan ilkokul mezunu olduğunu öğrenseydiniz tepkiniz ve düşünceniz ne olurdu ?
Güncellemeler
+1 yıl
ılımlı ve samimi cevaplarınız için çok teşekkür ederim. öncelikle şunu belirtmek isterim; ilkokul mezunu olduğum için utanmıyorum. kendini geliştirme olayına gelince; okuduğum kitapları belki bir çok üniversite mezunu okumamıştır. erkek arkadaşımda bu yüzden şaşırdı. ama yinede aklımda soru işareti kaldı, bir ''acaba?'' yaşadım. sizinle paylaşmak istedim. tekrardan teşekkür ederim iyi geceler.
Sevdiğiniz erkek veya kızın sonradan ilkokul mezunu olduğunu öğrenseydiniz tepkiniz ve düşünceniz ne olurdu?