Kredi kartı bakiyesi

İnternet üzerinden sanal uygulama satın almıştım ancak aldığım son bi kaç uygulamanın faturalandırılması yetersiz kullanılabilir bakiye yüzünden yapılamamış şimdi sanal market o faturalandıramadığı o uygulamalar yüzünden yeni uygulama satın almama izin vermiyo ve yedi günlük bi süre içinde faturalandıramazsa hesabımı bloke edicek benim kredi kartımın hesap kesini ayın 25 inde malum yedi günden fazla var ben hesap kesiminden önce kredi kartına para yatırıp kullanılır bakiyemin açılmasını sağlayabilirmiyim bilgisi olan biri yardımcı olursa çok sevinirim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• sanal kartına kullanılabilir bakiye tanımlamanla ilgili bi durum bi kontrol et istersen eğer kartının kullanılabilir bakiyesi yoksa canlıyı yatır ordan aktar bloke olmaz

0|0
    0|0
    • Tam anlayamadım kusura bakma yani kredi kartına direk para yatırsan hesap kesiminden önce bakiye açılırmı

• moruk bu kart olaylarının cok ayrıntısı vardır haşır neşir olman lazım baya sen internet bankacılıgı kullan yoksa yarın ara bankayı actır netten iyice bak herşeyine sanal kart muhabbetinide sor

Yükleniyor...