Haydi herkes empati yapmaya başlasın bakalım neler çıkacak?

sitedeki herkes birbirleriyle empati yapsın bakalım ortaya neler çıkacak hani herkes aşk tan sıkıntılı ya peki aşk ın bizden çektikleri ? hani bazı kızlar erkeklere laf atıyor peki erkeklerin kızlardan cektikleri veya kızların erkeklerden çektikleri ? empati kurulacak çok sey var misal benimle empati kurun :p benim durumum nolcak ? :d bende öyle aşkmış falan takmayan biriyim yani hayatımda kızmı yok var ama tek biri değer haketmeli diye düşündüğüm için genelde etkilenmiyorum hakedicek birinide bulamadım gerci neyse hadi sizleri istiyorum cevaplarınızı .

Güncellemeler:
bence herkes sıkıntısı oldugu seylerle empati kurarsa ortada sorunlar kalmıcaktır diye düşünüyorum ki bence ortaya bazen komik şeylerde çıkacaktır ..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ben sana katılıyorum %100 haketmeyene değer yok aşk zaten çok ta tın

1|1
    0|0
    • teşekkürler , şöyle bir duru var bence değer dedigimiz sey basit olmamalı şu anki yasadıgımız dönemde herkes her çıktıgı her birlikte oldugu kişiye aşık ve cok deger veriyor ayrılınca feryatlar yakılıyor fakat ortada bir ayrılık varsa zaten değer haketmiyordur :) bir kişi için sadece bin kişiden bir kişi değeri hakeder önemli olan onu bulmak zaten , değer dediğimiz faktör çok kapsamlıdır basit değil ki aşk konusuda öyle aşk konusuna girersek çıkamayız zaten :)

• umarım dediğin gibi olur :) umarım zorunluluk hissedip bulmus olmayız ama :) ilerliyen yaslar için gecerli bu sözüm .D

• zorunluluk ömür boyu hapis demek...ben özgür ruhumu açığa çıkarmak istiyorum...

Kızlar Ne Diyor 2

• bide değer verdiğinin sana değer vermeme durumuu varr...

0|1
    0|0
    • peki mesela senin birine deger verdiginin sana değer vermemesindeki sebep nedir ? kendini o kişinin yerine koy sende ne eksiklik varki sana deger vermiyor ? veya onunu senden bir artısı var ?

• evet gercektende öyle sahte yapmacık tavırlar , amaç ugruna girilen sahte kişilikler , gercek olmayan ilgi ve mutlu tavırlar erkeklerin özellikle kızları etkilemek için yaptıkları romantikmiş gibi davranmalar :D ama bilinmiyorki çok komik bir hale dönüştüğü bu durumun .. ama umudun bitmesin tabi kızlar güçlüdür diye bilirim bu tarz konularda :) illaki karsına biri çıkacaktır ömrünü ona verebilecegini ama karar verirken cok dikkat etmen gerekiyor tabi inşallah hakedeni bulursun ..

• güçlü olmak zorundayızz :Dd teşekkür ederm inşllahh bulurumm :Dd

• Hadi başla.

0|1
    0|0
    • senden bişeyler alamadık ? :) yokmu empati kuracagın bir konu bir kişi ?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...