Adama yiyecekmiş gibi bakan orta yaşlı kadınlar hakkındaki düşünceleriniz?

Dışarıda, adama yiyecekmiş gibi bakan orta yaşlı kadınlar hakkındaki düşünceleriniz?

Neden bu kadar inceleyip bakarlar ve en sonunda gözlerde takılır kalırlar?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• :) orta yaş hastalığı bence :) ne konuşuyorlarsa bırakıp hep beraber izliyorlar :)

1|1
    0|0
  • bence erkeklerin ,kızların boyunu posunu süzüp baktıkları gibi bu kadınlarda öyle yapıyorlardır kendilerine uygun gördüklerinde de gözlere bakıp sinyal vermeye çalışıyorlardır.

1|0
    0|0
  • öyle miiii? :) yazıık.. hep biz mi taciz edileceğiz yahu.. hahahaha hiç güleceğim yoktu

1|0
    0|0
  • Bekar kardeşleri, evlatları, yakınları, arkadaşları olan kadınlar bunu çok yaparlar. Yakınlarına damat adayı bakıyorlar anacım. Dert etme.

0|0
    0|0
    • Anacım? Cık, olmadı sayın kadınbu. Biz marie claire jargonundan/ekolünden bir kelime bekliyorduk sizden..

O değil de, Biz erkeklerin çoğu, bir teyzenin o tarz bakışlarını anlayabiliriz ama burada bahsettiğim, 35+ yaşındaki kadınların, yiyecekmiş gibi bakmaları..

Arz ederim..

:)

• Marie Claire okumuyorum. Ama param olaydı alır okurdum. O bahsettiğin +35 kadınlar, +35 erkeklerinden beklenen şekilde davranıyorlar.

• çıtır gözüyle bakıp hayal ediyorlardır :)

1|0
    0|0
  • her yaş erkek gibi onların da ihtiyaçları var diyelim :)

1|0
    0|0
    • Gizli olanları kaale almıyoruz..

• Bu soruyu soran Gökhan arkadaşıma bu cevabından dolayı kocaman bir alkış

Kendini gizleyerek ifade etmeye çalışma çabasındaki özgüven yoksunu kişilere sinir olanları bir araya toplama derneği kurduğum zaman seni başkan yardımcısı yapacağım

Erkekler Ne Diyor 3

• olgun kadınlar "maldan" iyi anlıyor.

0|1
    0|0
  • 15 sene sonra orta yaşa gelecek olan tüm hatunlara diyorum: go baby goo :)))

1|0
    0|0
  • belki bir mesaj vermeye çalışıyordur :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...