Arda Turan Galatasaraya Geliyor Düşünceleriniz Neler?

Barcelonayla her konuda anlaşan Arda Turan Barelonanın aldığı transfer yasağı yüzünden Ocak Ayına kadar Galatasarayda oynayacak Ocak Ayından sonrada Barcelonada oynamaya başlayacak ayrıca Arda Turanın transferinden pay alacak olan Galatasaray Ardanin 6 ay Galatasarayda oynayacak olması nedeniyle bu ucretten vazgececek düşünceleriniz neler? Galatasaray sezona solda Podolski sag Arda Ortada Sneijder şeklinde başlayacak

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bize bir tane forvet lazım ardaya gelince 6 aylığına gelip yatıcak burada giderken yaptığı gibi hiç kendini kasıcağını sanmam bence gereksiz olur

0|0
    0|0
    • Ben öyle düşünmüyorum. Barçaya giden bir oyuncu orda forma giymek için sürekli formda olmasi gerektigini bilir. Ardada Galatasarayda elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Forvet konusuna gelince yönetim Burak yedek kalmasin diye forvet almayi dusunmuyor

• Son haftalarda Manisa Gençlerbirliği maçi vardi ve hepsinde oynadi goller atti asistler yapti. Burak konusunda haklisin yönetim Buraki biraz torpil yapıyor gibi

• son iki hafta oynasa nolacak sekizinciliği garantilemeştik formaliteydi bence hiç güvenmiyorum bu adama eğerki gelirse göreceğiz kim haklı umarım sen haklı çıkarsın

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi oldu

0|0
    0|0
  • Arda cidden Barca'ya mı gidiyor 😅

0|0
    0|0
  • Barcelona'ya assslaaa gitmeyecek. Gitse nerde oynayacak zaten sadece Arda için sistemi bozmazlar

0|0
    0|0
    • Arda Turan kesin olarak Barcada. Bunu kendisi çevresine soyledi

• peefff. Kalan kariyerini yedek klübesinde çürütecek giderse. hayırlı olsun

• Valla onu bilemicam. Hakli olabilirsin. Fakat Arda İspanyada oynamak için Barcayi secti

Erkekler Ne Diyor 2

• Yani bedava mi kiraramis olacak 6 ay galatasarayda oynadiktan sonra oh ne guzel bees oyuncu niye kacirsinki barca olmadi en kotusu yedek yapar ya da den ericn diyorlardir

0|0
    0|0
    • Barcanin transfer yasagi oldugundan Arda Barca kadrosunda bulunamiyor

• Tecavuz edicez 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...