Sevmek için annenizi ya da babanızı kucagınıza aldınız mı?

annesini ya da babasını sevmek için kucagına alanlar duydum kötü bir şey olarak algılamayında ben de öyle düşünmedim duyunca siz sevmek için annenizi ya da babanızı kucagınıza aldınız mı ya da başka büyüklerden

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Böyle saçma bir şey ilk defa duydun anne babamı vs illa kucağıma almakmı gerekiyor anne babana olan sevgiyi kucak kucağa almak başka birşeye girer çocuk olsan 5 yaşında herneyse derim 20 yaşındaki bir kız çocuğunu düşünüyoumda babanın kucağına oturması falan yalnış birşey bu zamnada babana dahil güvenmeyeceksin o sevgiden başka birşeye yönelir ben 25 yaşımı geçtim ama birgün olsun babama yanağımdan bile öptürmedim zaten anne ve babamı sevmeyi onalar saygı ve sevgiyle yaklaşmayı davranmayı bilirim anne babaların çocuk yaşta çocuklarını dudağından öpmesi bile bana saçma ve garip geliyor hiç bir baba kız çocuğunu dudağından öpemez sevgi göstermek için böyle şeyler olamaz bana göre ters

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• taşıyabilecek olsam alayım da taşıyamam ki :)) hem niye olmasın canım anne baba çocuğu kucağına alınca normal de çocuk yapmaya kalkınca mı saçma olsun :))

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
    • ve bunu soru olarak önümüze getirmen de hoş değil.

• evet ne bu kadarmı açıklama bekliyoruz insanlar olarak

• bunun açıklanacak bir yanı yok. ne dememizi bekliyorsun ki.

• ezilirim olum taşıyamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla ben hep dayımı kucagıma oturtmak istemişimdir ama tabi sevgiden değil bu!

0|0
    0|0
  • ne saçma bir davranışmış, sevgi gösterisiymiş o öyle,

0|0
    0|0
  • Saçmalık kardeş

0|0
    0|0
  • saçma bi soru olmuş alınsa ne olacak? teallam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...