Sevgilinize yasaklarınız var mı?

Evet sevgilinize yasakladığınız şeyler var mı mesela benim sevgilim kısa etek ve başka bir erkekle dışarı çıkmam yalnız istemiyo ve ben bunu doğru bulmuyorum sizin sevgiline yasakladığı ve yasakladığınız şeyler varmı ?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar, hep aynı. kısa etek giymeni istememesinin nesi yanlış, sonucta başka erkeklerin bacaklarını görmesini istemiyo. başka erkeklerle dışarı cıkmanı istememesi de normal bence. gerci bu tarz yasaklar koyan erkeğe kadın der ki ; kendine guvenmiyo musun? ya da sen kadınların bacaklarına mı bakıyosun ? evet kadın erkek farketmez; mini etek giymiş kadına kadınlar dahil herkes bakar; yolda ki simitçi, yaşlı başlı amcalar, keşler ayyaşlar, tinerciler, sapkın sapık saçı başı birbirine girmiş adamlar ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yasak değil isteklerim olur.

İstekleri olur.

Sevgili olmak iki farklı kişinin ortak bir şeyler yapması ve paylaşması demektir.

Bireyler yine kendi hayatlarını sadece kendi istekleri ile yaşayacaksa sevgili olmanın manası olmaz.

Arkadaşlıkta olur bu.

0|0
    0|0
  • telefonda benden başkasıyla konuşamz konuşrsa anlarım agzına mçarım:) bana söylemeden dşarı cıkamaz bana. kıyafetlerınıde bana sorar ben karar verirrm. saçınımı kestrcek sacınımı boyatcak yne bana sorar:D düğünler ztn kattiyen yasaktr. mını etekmiş dar pantolnmuş topklu ayakkbıymış hepsı yasak. afedersn s.ç.maya gitse yne bana sorar:D

1|0
    0|0
  • Senin bunları yanlış bulma lüksünü yasaklıyorum şu an itibariyle :D Zamanında vardı evet benden habersiz arkadaşlarla dışarıya çıkılmayacak.net :D

0|0
    0|0
  • kısa etek yasak..

çatala azami dikkat edilecek..

dar pantolon olmaz..

gri eşofman sokakta giyilmeyecek..

beyaz pantolona hayır..

gidiş-dönüş saatleri bildirilecek..

nereye gittiği hususunda koordinatlar verilecek..

-cek, -cak.. :)

1|0
    0|0
  • tuhaf ama bu konuda farklı düşünüyorum. kimse kimsenin sahibi değildir. eğer ben ona yasak koyarsam o da bana yasak koyma hakkını kendinde bulacaktır. ben böyle bir şeyi kaldıramam. tabi bazı önemsediğim konular da vardır. onları önemsemiyorsa zaten doğru kişi değildir benim için.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama olsaydı kısa etek dekolte erkeklerle çok samimi olmama gibi kurallarım ve ricalarım olurdu.Yasak değil.

0|0
    0|0
  • yasak olan herşeyi bayanların ilgisini ceker.. bu şekilde daha cok cignenir yasaklar.. ama kızların.. dikkat cekici şekilde giyinmesi her erkegi rahatsız eder..

0|0
    0|0
    • dekolte yada ne bileyim hçbiryern görnmese ama dkkat çekci biri olsada mı

• ya dikkat cekici derken dekolte filan onu kast etmişdim zaten.. normalde.. bazı bayanlar var.. giydigi elbiseyi cok güzel taşıyorlar.. bu onların sucu degil dimi sonucda

• 4 sene bırlıkteyım

yasakları saysam roman olur

onunda bana karsı yasakları var

bırbırımızı dınlıyoruz

1 tane bıle erkek arkadası yok :D

zatn kız meslekte okuyor

ona ragmen yasaklarım çok :D

0|0
    0|0
  • Yasak mı ? Bir şeyi yapmasını istemiyorsam söylerim oda yapmaz onun içinde aynı şekilde .. Yasakçı zihniyete karşıyız ! :D

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşıma yasak uygulamaya kalkmıştım çok tartıştık sonra kendime söz verdim ne isterse yapacak dedim.Bu sefer de sen beni hiç kıskanmıyor musun dedi?

0|0
    0|0
  • yanlış tabi nişanlısı değilsin nikahlı karısı değilsin ne sen ona bağlısın nede o sana 24 saatinizi beraber geçirecek haliniz yok ya o kadarda taviz verme ipi ellerine verirsen alamassın artık zamanla yassaklarını arttırır o

0|0
    0|0
  • yasak koymayı gerektirmeyecek kızlar var mı acaba bu dünyada!?

0|0
    0|0
  • arkadaşının koydugu yasakların nesini doğru bulmuyorsun

0|0
    0|0
  • uzun uzadıya bir liste yaptım, ona göre hareket eder,

0|0
    0|0
  • kısa etek giyemez. ailesi ve ailem dışında bir erkekle yalnız dışarı çıkamaz.

0|0
    0|0
  • Benim Sevgilim Olsun, Beni Sevsin ve Benden Başkasına Bakmasın Herşey Serbest.

0|0
    0|0
  • açıkcası evlilik yada nişanlılık olmadan insanları zincirlemem sadece bana dürüst olsun yeter güvenimi sarsmasın yeter ne kadar zincir vursan yasak koysan güven olmadıktan sonra hiç bi işe yaramaz

0|0
    0|0
  • hep aynı kısa etek ve diğer erkeklerle fazla konuşmaması hatta hiç konuşmasa daha iyi olur

0|0
    0|0
    • hıç bır erkekle konusmadan gecebılecek bır hayat varmı senın kzlarla hıç br sekılde konusmaman gbı

• Ya seviyosam konuşmam ne gerek var o da zaten sevmiyorsa konuşmasın niye konuşucak ki?

• askona erkek olduğumuz için dost olan çoğu erkeğinde düşüncelerini biliyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsan birisiyle ilişkide olduğu zaman karşı tarafa saygısından hareketlerine normalden farklı olarak dikkat etmeli. Karşı cinsle ilişkilerine, tavırlarına vs. Ama insan özelliklede belli bir yaştan sonra karşı taraftan şunu yapma, şunu giyme, onunla konuşma laflarını duymak istemiyor.

0|0
    0|0
  • Yasakları yok, yasaklarım var. :/

0|0
    0|0
  • Hic yasak koyan biri olmadi bana.

0|0
    0|0
  • bi erkekle yalnız çıkmanı istemio ve sen bunu doğru bulmuosun enteresan:D aslında çok normal doğru

0|0
    0|0
    • Senin hiç iyi anlaştığın erkek yokmu arkadaşın olarak ? :D

• var ama sevgilim varken onunla tek dışarı çıkmam vicdanen rahatsız olurum çünkü erkekle kızın dostluğuna inanan biri değilim

• yok

kendi nasil davranacagini bilir. güvenim sonsuz.

0|0
    0|0
  • ne yasaklarım var ne bana konulmuş yasaklar..

0|0
    0|0
  • Kendisini bilsin,bana söz bırakmasın.

0|0
    0|1
  • yaramazlık yasak:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...