Galatasarayın bu 3 transferi bu hafta bitiyormus ne dusunuyorsunuz?

Huntelaar boateng ve podolski

Abi superya bunlarla beraber sneijder selcuk of of :D
Galatasarayın bu 3 transferi bu hafta bitiyormus ne dusunuyorsunuz ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Başkan para yok diyor
    Ancak 3 ün 1 i alınır

0|0
    0|2
    • Sneijdere drogbaya da oyle dediniz hahaha :D

• şu an nike sponsor teklifi yolladi ve sampiyonluk pirimleri aldik ki sampiyonlar liginden gelecek maddiyatlarla beraber bunlarin gerceklesmesi mumkun ayrica podolski ve huntelaar gayet makul bir fiyata gelecek sadece boateng pahali

• Hadi bakalım :)

• Siz önce tekerlekli basket takımının paralarını verin. Basketbol takımının maaşlarını ödeyin. Somaya yardım amaçlı toplanan paralarını da ailelerine verin ondan sonra transfer yapın. Transfer sizin neyinize be hayatınız beleş olmuş stadınınızı bile TOKİ yaptı koskoca ali Sami yeni sildiniz türk telekom arena koydunuz valla düşünüyorum da iyiki Fenerbahçeliyim

0|0
    0|2
    • Hayatimiz belesmi olmus hahahhahaa daha gecen donem diegonun kuytin parasini odeyemediniz sikeciler sizi :D 4. Yildizi taktik halen kuduruyorsunuz NOT : #GALATASARAYLIYIM

• Futboldan bir habersin sen ya haha bak kardesim biz o stadi beles yapmadik istanbulun en degerli arazisini verdik hukumete. Ayrica gecen donem sizin borcunuz vardi 60 milyon para koydunuz ortaya ali koc destek cikti birsey bilmiyorsun bos komusuyorsun ne facebookuymus merak etme facebookta da binlerce sayfam var simdi linklerini buraya atmayayim

• tamam kardesim şimdi seninle tartışamicam dünya kadar isim var hadi Allaha emanet ol. Ayrıca bu transferler çok zor çünkü hiçbiri 10 milyon eurodan aşağı değil

• bence bunlar meloyu gönderecek eğer giderse boateng öyle gelir podolski bitti gibi huntelara gelince bence eskisi gibi değil geçen sene döküldü onun yerine lorenteyi tercih ederim

0|0
    0|0
    • Bencede melo gidiyor boateng geliyor ayrica aynen huntelaar yerine lorente cok iyi olur birde podolski off be emin ol sampiyonlar liginde yari final oynariz saka yapmiyoruz birde kanatla defans alinirsa of of

• Bruma gidiyor bir ara Quaresma dediler bakalim bekliyelim gorelim

• gönderirlerse bunlar malın önde gidenidir bugüne kadar bu adama 14 milyon euro ödendi hiçbirşey vermedi tam yabancı sınırı kalktı bişeyler oynayacak diye bekliyoruz adamı gönderiyorlar

• Podolski hariç diger ikili cidden muhteşem.
    Ama ben bu üçü yerine bir ibra yı tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Bu 3 şahsiyetin takıma katkısı bence baya fazla olacaktır :D

0|0
    0|0
  • podolski kesin de diğerlerini bilemicem

0|0
    0|0
  • Boatengden bir cacık olmaz

0|0
    0|0