Yag yakarken kas kaybetmemek veya minumuma indirmek icin ne yapabilirim?

Yag yakarken kuculmek istemiyorum daha cok yag orani durusup kaslari belirgin yapmak istiyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim bu konuda tecrübeli birisi olarak sana tavsiyem; diğer arkadaşların da dediği gibi protein ağırlıklı beslen, az miktarda yağ al, karbonhidratı minimum a düşür. Antrenmanlara gelince, ağırlık çalışmalarını kaslarını büyütecek şekilde yap. (max ağırlıkla en fazla 10 tekrar), ağırlık çalışmasından SONRA koşu, spinning gibi kardiyo çalışmaları yap. Kasların büyüdükçe daha çok yağ yakarsın ve vücut hatların daha belirgin ve erkeksi olur. Bunlara uyarsan 3 5 ayda yağ oranın hatırı sayılır derecede düşer ve kasların belirginleşir. Kasların da çok büyük olmaz istesen de olmaz yani merak etme. Bunların yanında kasların için BCAA, diyet ve yağ yakımına yardımcı olması için CLA ve L-Carnitine kullanırsan işin kolaylaşır.

0|0
    0|0
    • Buyuk. olsun. hani. plaj vucudu istiyorum ben peki sabah ogle aksam ne yicwm oglen fazla secenek yok is yemekleri cikiyo

• definisyon kaslara derinlik kazandırarak çizgilerini ortaya çıkarmaktır. Bunu yapmak için de öncelikle yeterince kas olması gerekir. definisyon yapıldığında eğer steroid kullanımı yoksa bir miktar kasta kaybedilir.
      Şimdi sen henüz doğru düzgün kas kütlen yokken definisyon yapacaksan sen bilirsin.

• Ozsman az tekrsr maximum agirlik

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein ağırlıklı beslenmen gerek

0|0
    0|0
  • Ağırlıklarını biraz daha düşür tekrarları artır ve de definasyon diyeti tam da senin istediğin şey kaslarını belirginleştirir ayrıca

0|0
    0|0
    • bir bayanin definasyonu bilmesi. guzel

• O zaman tekrar sayısını artır 5 kg ile çalışmaya devam et

• 12 tekrar yeter ozaman tsklrr

• spor salonuna git proteın agırlıklı beslen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kilonun 1.5 katı kadar protein. vede ufak ağırlıklar ile kaslarını çalıştırmak gerekli. çok az bitkisel yağ alıp anabolik enzimlerin çalışmasını sağlamalısın günde 3-5 tane çiğ badem gibi.

0|0
    0|0
    • 3 5 tane az olmazmı hacı

• 5 erkek için az. Tek sette enn fazla 10 kere kaldırabildiğin sonra kolların kalkmadığı bir ağırlık dene genellikle 7-8 kilo gibi bişey olur spora yeni başlıyorsan.

Kabızlığa bişey diyemem hayatım boyunca hiç öyle bir problemim olmadı ama ona iyi gelen meyveler var kuru kayısı mesela her sabah ılık su ve 2-4 tane kayısı yeterliymiş

• Denicem oAman

• Zayiflamak icin yaptigin spor kadar spor a yakin salonunda agrik yap benim cok isime yaradi ve 35 kg verdim ve sarkma olmadi 2 saat zayiflama 1 saat falanda agrik yapabilin ben hergun bu sekilde yapiyorum ama en az 1 gun dinlen ve vucudum sikilasti ve sarkma olmadi bir ara oluyo o donemde agirigin suresini artilirsin daha hizli gecer o donem

0|0
    0|0
Yükleniyor...