Zayıflamak ve tok kalmak için ne yiyorsunuz?

Hangi yiyecekler zayıflatır? ☺️

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bolca su ve yeşil çay tüketmeni öneriyorum. Tok tutması için haşlanmış yumurta yiyebilirsin. İlk zamanlarda vücut alışmadığı için zor gelebilir fakat sonrasında çok rahat oluyorsun

0|0
    0|0
    • Yesil cayin 2 bardaktan fazla tuketilmesi zararli.

• Bunlari arastirip yapin. sen 6 bardak iciyosun mesela. bicok insan bilmez yesilcayin kafein icerdigini kafeone reaksiyon vericek bunyede birinin bu kadar yesilcay tukettigini dusun? biraz bilincli davranin bence size zarar vermemesi zararli oldugu gercegini degistirmez. ki bence sizde icmeyin bu kadar ilerde bobrek ve bagirsaklarinizda problem yasayabilir ve cesitli psikolojik rahatsizliklar edinebilirsiniz

• Yoğun antrenman programım olduğu için buna ihtiyacım var. Ben 6 bardak tüketmesini söylemedim sadece bol su ve yeşil çay tüket dedim

Erkekler Ne Diyor 14

• Sofra bezine kadar

0|0
    0|0
  • Valla az bal az pide az domates az peynir 1 bardak çay 2-3 bardak su. 17 saate ne yersen ye illa ki acıkırsın.

0|0
    0|0
  • Bol bol seks cay ve sigara bide undan uzak dur

0|0
    1|0
  • yeme

0|0
    0|0
  • Valla ben ne bulursam yiyorum ama kilo alamıyorum, motor iyi çalışıyo benim

0|0
    0|0
  • hiçbişey.

0|0
    0|0
  • Tok kalmak için yemek yiyorum

1|0
    0|0
  • yumurta , beyaz ve kırmızı eti ızgara yaparsan sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • diyetisyene git o sana gerekli diyet listesini verir

0|0
    0|0
  • Bilgi almak için pmden mesaj atabilirsin yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • ekmeksiz yersen zayıflarsın

0|0
    0|0
  • nescafe benim iştahımı azaltıyor şahsen

0|0
    0|0
  • ekmek yemiyoruz

0|0
    0|0
  • haşlanmış yumurta ve zeytin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yulaf ezmesi-süt

0|0
    0|0
  • Şu içiyorum

0|0
    0|0
  • Ya tok kalmak icin her ogun yemegini yiceksin bitti bu kadar. Zayiflamak istiyosan da ekmek yemeyivercen.

0|0
    0|0
  • Valla ben kahvalti ediyorum sonra 1 uesil elma yiyorum dahada bisey yiyemiyorum :D

0|0
    0|0
    • Oooooo bu çok zararlı. Yağ değil kas da kaybedersin.

• Yooo zaten kahvaltida istedigim vucut icin almam gereken proteini aliyorum. hergun duzenli fitness yapiyorum. zaten rejim gibi bir olayimda yok o cheap meal olayindan oyle bir izlenim verdim sanirim ama merak benimki sadece :D duzenli yag olcumumude yaptiriyorum. oldukca dikkatliyim bu konuda :)

• yoğurt

0|0
    0|0
  • Haslanmis yumurta tok tutar. bir de yogurt ye. Ya da yağsiz tuzsuz patlamis misir

0|0
    0|0
  • Alkali su deniycez bakalim 😅

0|0
    0|0
  • Lifli gidalar ye

0|0
    0|0
  • Haşlanmış yumurta

0|0
    0|0
Yükleniyor...