Spor ayakkabı mı, topuklu ayakkabı mı?

Giyim tarzı herkese göre farklılık gösterir elbette. Benim merak ettiğim herhangi bir sebep olmadan, normal günlerde neyi tercih ettiğiniz. Rahatlık mı, şıklık mı?

• Kesinlikle spor
    46% (16)38% (5)44% (21)Oy Ver
  • Stilettomdan vazgeçmem
    54% (19)62% (8)56% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şu herkeste olan yumurta burunlu ve topuklu olan çizmelerin tamamiyle sade ve kaliteli olanlarının koyu taba renkli deri olanı..Mümkünse Christian Loubouitin.. Rast geldiğimde çok fena oluyorum.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle ince topuklu ayakkabı olmalı. Kışın kaba botlardan olmamalı mesela, yine çizme bile olsa hafif topuklu olmalı. Gerçekten kadınsı duruyor. Hatta ayakkabı fetişisti tipler bile var, sırf bu topuklunun cazibesine kapılıp coşan:)

Spor ayakkabı tüm arzuları engelleyebilir bir kıza dair:)

0|0
    0|0
  • çizme topuklu ayakkabı da güzel duruyo sizde ama spor ve tımberland ayakkabılar daha bi güzel duruyor siz bayanlarda:)

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı tercihim bana kalırsa tüm erkeklerin ortak cevabı olabilir :) kadınlarda topuklu ayakkabı görmek beni huzurlu kılıyor

1|0
    0|0
  • B: Stilettomdan vazgeçmem

0|0
    0|0
  • tabi ki yerine göre değişir spor daha sadece hoş topuklu ise daha çekici ve seksi benm için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle spor ayakkabı. Her ne kadar iki ayağı varsa da civcivler topuklu ayakkabıyla koşamaz :P

2|1
    0|0
  • şıklık tabii ki topuklu ayakkabı.

0|0
    0|0
  • tabıkı spor :)

0|0
    0|0
  • sirin babetler v spor ayakakbi

0|0
    0|0
  • topukluuuuuuu

0|0
    0|0
  • spor daha kullanışlı ve rahat ama bi topuklunun görünüşünü değişmem ;)

0|0
    0|0
  • ikiside olmalı ama eğer bir bayansan şıklık ön planda olmalı

0|0
    0|0
  • Şıklık.. bu yüzden topuklu :)

0|0
    0|0
  • rahatlik severim, spor :d

0|0
    0|0
  • Stilettomdan vazgeçmem