56. gün sporda cok yorgun düştüm. Motivasyon sıfır. Bugun antreman yapamıycak gibi hissediyorum. Gece 4 te uyudum. Motivasyon lütfen?

Sürüne sürünede olsa gidicem ama bu halde hocanın bni görmesini istemiorum. 4 te yattım 10 da uyandm. Uykumu iyi kötü aldım ama motivasyon sıfır. Bana cok emek harcadılar ben ise dün 4 te uyudum bugun hevessizm cok kötü hissediorum kndmi. Utanıyorum bu halde hocayla antrenmana cıkmak istemiyorum :( profesyonel vücut geliştirme yapıyorum 80 kiloyum 90 kilo olmam lazım bir dahaki mayısa kadar ilk yarışmama gircem. Hocam cok özen gösterior profildeki fotom 52. günümde cektm. Bni baştan yarattı adam. Utanıyorum kendimi nasıl normal hala getrrm cok kotuyum ama hiç bir sorunum yok ama bezmiş bir halim var ilk defa oldu :/

Güncellemeler:
Bugun kanat ve chest calışıcaz her gün not alıyor hoca gecen haftadan fazla basamazsam agırlıkları yrrin dibine girerim kndmi cok gücsüz hissediorm :(
Önerileriniz var mı. Cafein yüklemesi yapmak gelior aklıma ama damarlarım şişince anlar cafein almam yasaklamıştı :/

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Reis Başarılar

0|0
    0|0
    • Aga çok ilerlemişsin tebrik ederim Allah yolunu açık etsin bizler zor gelince bırakıyoz :(

• asdfsf hepsinn a. g

• Personel Traningler öylemi?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi hissetmediğim günler antrenmana gitmem. Bir ya da iki önceki günden yeterince çalışmışsam, o gün için öğünleri ve supplementleri alır, dinlenmeme bakarım. Sonuçta kas dinlenirken gelişir. Motivasyonun yok, uykunu almamışsın, GH'nin en yoğun salgılandığı süreçte uyanık kalmışsın. Durum böyle iken yok yere gidip kendine eziyet etmenin lüzumu yok.

0|0
    0|0
    • Güçlü kürler yapıyorum hergün antremanı kaldırıyor vücudum. Pazar günleri off günüm sadece.

• kardsm boyle devam et cok super gelıstırıyor senı ne kadar masraf gıdıyor?

0|1
    0|0
    • 1300 lira supplementler
      1600 1700 lira da et süt yumurta baklagiller ve pilav vs yani yiğeceklere.
      Personel trainer ücreti ve salon ücreti yok bişi başarırsak ortağız hocayla. Toplam aylık 3000 gidiyor. Hiç bişi yapmıyorum gezme falan yok param kalmıo zaten :) anca bir iki kıyafet alırsam artarsa kendimi zengin hissediyorum :)

• Eyw bro. Boks fena. Güclü olursan tek atarsın kavgada falan teknik artı güc = knock down xd

• :D aynn kardo bnde guc var ya :D kolay kolay yıkılmam. D

• Valla sen iyi dayanmişsin ben 2. gününde bıraktım dayanamadım :D

0|1
    0|0
    • :/ :/ hacı bn meslek edinmk için yapıorum bunu. Yapmak mecburiyetindeym cok para harcıyorum gecem gündüzm spora gdio. Çikolata kola ne unuttum

• Seni guldurebildiysem ne mutlu bana kardeşim benim :D İnşallah basarirsin Allaha emanet :)

• bu bile yeter de bırak :D

0|0
    0|0
    • Hocam ünlü bir şampion adını vermk istemiorum 50 yaşında. 4 türkiye şampionlugu var 1 avrupa. O beni secti kac kişinin arasından kemik yapıpdan ötürü. Zor zar girdim mahcup olmak hic istemiorm

• pump up songs falan diye youtube arat belki gaza getirir.

ben hiç yapamıyorum. bence bu çabanı boşa götürme. biraz dışarıda yürü kendinle falan konuş. bizlik değil durum

• Bakırköy sahile kayalıllarn oraya gidiyim oturuyum en iyisi aklıma gln tek şey bu orası ii geliodu hep

• bizde kötüüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...