Sevgilinin adını vücuduna dövme olarak yaptırmak zorunda kalsan nerene yaptırırsın?

İddia sonucu yada her hangi bir nedenden ötürü yaptıracaksınız.

Nereye yaptırırsınız?

ve

Sevgiliniz aynı şeyi yapsa nereye yaptırmasını istersiniz?

Kamuoyuna Arz Olundu.

0|0
56|55

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 55

• görünen bi yer olsun lüften. el kol boyun parmak bilek içi güzel olur. görünmeyen olucak ise sol göğsume yaptırırdım.

0|0
    0|1
  • göğsüme...tam kalbimin üstüne ;)

0|2
    0|2
    • senin gibi kaç tane var acaba bu dünyada

• neden böyle söyledin ki :( kötü mü tam kalbimin üstüne yazdırmak istemem..sevgilimle ayrıldıktan sonra buna değecek kimsenin olmadığını düşünüyorum ama.ne yazık ki :( o bile gidebildiyse beni ardında bırakıp :(( herkes gidebilir birgün

• Ayagimin altina..

Kimse kusura bakmasin yanee.. yarin bi gun ne olur bilinmez..

Gobek deliginin icide olabilir bak.. Saclarimin arasida olabilir..

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra yapardim büyük ihtimal :) ama sirtimin orta kisminin sol tarafina yazdirirdim. erkek olsam arka omuzuma yazdirirdim.

0|0
    0|0
  • yaptrmam ki...

0|0
    0|2
  • Normalde bu tarz birşeye çok karşıydım ama şuanki sevgilimle yaptırmayı düşünüyoruz. İkimizde sol göğsümüzün yanına kol altından biraz daha aşağıya yaptırıcaz. Hem çok gözönünde olmaması için hem de kalbe yakın diye.

2|0
    0|0
  • enseme. topuz yapınca hoş durur saçlarımı.

0|0
    0|0
  • Dövme iddialik ya da zorla yapilacak bir sey degildir. Bir omur vucudunda olacaktir cunku. İyi dusunup ona gore yaptirilmali. Ve her sevgilinin adi da dovme olmaz. Dovme yapilacak yerden once sevgilinin kesinliginden emin olunmali.

Biz kolumuza yaptirdik. Bizim degil daha cok baskalarinin gorecegi sekilde. Nihayetinde sık gormek de biktirabilir insani

0|0
    0|0
  • belime.

0|0
    0|0
  • yüzük parmağımın iç tarafına link

0|1
    0|0
  • Aska öyle bur konuda iddaya girmem pardon da giren baya bir salaktır sevgilimden de biyle birsey yapmasini istemem. Bu sacmaliktan baska bir sey bur yere ad yazdirark ask ispatlanmaz

0|0
    0|0
  • Oyle bisey hayatta yapmam ama yapsaydimda boyle bisey olurdu link

Ama sevgilim koluna yazdirsin omzuna yazdirsin gogsune yazdirsin kulaginin arkasina yazdirsin herkes gorsun ^^

0|0
    1|0
  • Böyle bi zorunluluk düşünemiyorum bile. Beni böyle bişey yapmak zorunda bırakan insanı da düşünemiyorum zaten. Düşünmem.

0|0
    0|0
  • Böyle bişeyi yaptırmayı normal şartlarda hiç düşünmem ama farzedelim ki oldu olursa belimin sol tarafına yaptırırdım

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey için kesinlikle iddaya girmezdim. Hayatımda bu gün var olan yarın olup olmayacağı muallakta olan bir insan için neden böyle bir şey yaptırayım ki ?

0|0
    0|0
  • kalbımın uzerıne :) yada bas parmak ve içaret parmagımın bırlestıgı alana :)

0|1
    0|0
  • enseme istiyorum aslında ben boynuma ama sevgilim bileğine yaptıracakmış illa göstereyim herkese diye sende bileğine yap diyor anlamş değilim bu erkek milletini ensemde olsa ne fark edecek yani :)

0|0
    0|0
  • Yaptırmamak lazım

0|1
    0|0
  • Enseme.

Hep ensemde olur aksjskskj

1|2
    0|0
  • Sol köprücük kemiğime.

0|1
    0|2
  • zorla mı?kimse zorla birşey yaptıramazda madem yerini merak ettin ense yada arkamda kalçamla belimin arasına bir yere.

0|0
    0|0
  • Neyden ötürü olursa olsun yaptırmam. yada o iddaya girmem. Sevgilimi ne kadar seversem seveyim hayat bu. yarın ayrılmayacağımız ne malum ? O dövmeyi beden de taşımak kolay ama ayrıldıktan sonra sildirmesi kadar saçma ve mantıksız bir şey yok.

Neyse soruna gelirsek :) İlla yaptıracaksam parmağıma yaptırırdım.

0|0
    0|2
  • Alnına yaptırmasını isterdim.

1|0
    0|3
    • Sen alnına yaptırır mısın?

• Biliyorum ama belki gaza gelir üstlenebilirsin diye şansımı denemem lazımdı, denedim.

İddia konusu nedir o halde ?

• burdan kazanabilcem tek iddia kim daha erken çıkıp uyuyacak olabilir herhalde.

• şuan birden bileğime adını yazdırmak istedim:)oda bileğine yazdırabilir..

0|0
    0|1
  • İlla ki yaptıracaksam mememin üzerine yaptırırdım.

0|1
    0|0
  • Ayağımın altına :D

0|0
    0|0
  • sağ bileğime

0|0
    0|0
  • Muhtemelen nikahta, ya da nikah sonrasinda koprucuk kemiginin alt kismina yaptiracagiz. Ha ben bas harf olsun dedim. O da hee bosanirsak degistirirsin istedigin gibi dedi. Yemedi yani :D. İsim olcak.

0|0
    0|0
  • Bileğime yazdırırım adını ince bir sekilde.

0|0
    0|0
  • Böyle birsey için iddaya girmem. Yani baska birsey kalmadi mi?

Ama hadi soruda yaptiriyoruz madem, enseye olabilir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 55

• leğen kemiğine, ne diyorlar pelvis kemiğinin çıkıntısının üzerine mi oluyor hah orası

0|0
    0|0
  • :) aslında bunu yaptırmak tam anlamıyla ''geri zekalılıktır'' hemen bir örnek vereyim.. bir kaç ay önce bir arkadaşı ikna edemedim yaptırmaması konusunda koluna sevgilisinin adını yazdırdıktan iki gün sonra kız ayrıldı ve şuan başkasıyla sevgili. işin özeti budur, insan oğlu nankördür.. illa yaptıracak biri varsa da ''alnına'' yaptırmalı. ;)

0|0
    0|0
  • dövme yaptırmam çünkü 3 gün sonra ondan da sıkılırım. üşenirim lan bir de :D yok yok böle iyi

0|0
    0|0
  • Yüzük parmağıma sonsuzluk simgesi ve onun adının baş harfini yaptırdım . Ayrıldık ama olsun mecbur G harfli birini bulucaz :P

0|0
    0|0
  • popoma malum işin ucunda ayrılkmak var o yüzden daha sonraları görmek istemediğim için oraya yaptırıdım ancak evlnediğimde yüzük parmagıma yada koluma yaptırıdım

0|0
    0|0
  • Penisin ucuna yaptırırdım.

0|0
    0|0
  • seviyosam kürek kemiğimin üstüm fena durmaz hem.

0|0
    0|0
  • Yüzük parmağımın iç tarafına

0|0
    0|0
  • peki bende sana soram peki olaki o kişiden ayrıldın o zaman nasıl silmeyi düşünürsün? ki silemezsin bi ömür kalır tabi geçici degil ise dövme

0|0
    0|0
  • Münasip bir yerime.ayıp olur şimdi söylemiyem.

0|0
    0|0
  • sevgiliyi s.et evleniceğim/evlendiğim kadının bile adını yazdırmam.

0|0
    0|0
  • anladın sen onu :D

0|0
    0|0
  • ayak tabanımın altına yaptırırdım dövmeyi. ismimi dövme olarak yapmasını istemem

0|0
    0|0
  • boynuma olabilir.

0|0
    0|0
  • Orta parmagima ..

0|0
    0|0
  • sevgilim olmadığı için öyle bir şansım da yok ne yazıkki :)))

0|0
    0|0
  • görünmeyecek bir yere

0|0
    0|0
  • Dövmeden nefret ederim o yüzden ayağımın altına veya kıçımın kenarına yaptırırım.

0|0
    0|0
  • Şaziye yaptırırdım :))

0|0
    0|0
  • kalbimin üstüne , sevgilim olsa sırtına omuzun heme altına yapmasını isterdim heralde

0|0
    0|0
  • erkeklerin omuz başında ve kolda(hafiften kaslı bir kol) bayanların popo bel bölgesi çok seksi

0|0
    0|0
  • yüzk parmağı kenarına

0|0
    0|0
  • Ben yaptırmayayımda sevgilim ayağına yaptırırsa daha makbule geçer...:)

0|0
    0|0
  • zorunda mı :) başka yapıcak birşey mi yok ya

0|0
    0|0
  • Zorunda kaldıysak zaten belli nereye yapılacağı görünmeyen biyere :)

0|0
    0|0
  • Sol göğüs üstü... Yaptırıcam yakında. Sağ göğsümde de kendi lakabım var :D

0|0
    0|0
  • Kıçıma ..

0|0
    0|0
  • Öyle şeylere karşıyız biz. Bağlanmak yok

0|0
    0|0
  • sırtıma ..

0|0
    0|0
  • Ayrılınca Zeki Müren de bizi görecek mi ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25
Yükleniyor...