İçim nasıl yanar ki böyle derinden :(

12 Senedirli bi dostluğumuz vardı ailecek görüştüğümüz insanlardı. Kız kardeşi oldukca cok yakın arkadaşımdı oda öyleydi aslında. O kadar sene boyunca bir kez bile onu başka gözle görmedim. Askere gitti bana sarıldı ağladı. Benimle güldü,benimle derdini paylaştı,benimle her zorluğa göğüs gerdi. O askere gittikten sonra 3 gün boyunca onun odasında onun yatağında uyudum ben kız kardeşiyle. Askerden gelmesine az kala bizi evlendirmeyi düşündüler ama sonra onlar kardeş gibi büyüdü dediler. Gelmesine az kala beni hergün aradı konuştuk. Ve geldi. 3 ay oldu geleli Gecen gece bana yazdı. Yıllardır onun hayali olduğumu ama beni imkansızı olarak gördüğünü söyledi. Ve hep bugünü beklediğini beni cok sevdiğini itiraf etti. Sanki bende yıllarca kendime bile söylemeden sevdim onu. O an böyle farklı bişey oldu bana. Biz başladık ilişkimize ama ertesi gün annemle annesının arasında tartısma gecti başka sebepten. Eğer işler kötüye giderse biz yinede ayrılmıcaz die yemin ettik ama ikinci gününde o pes etti. Ve yaklasık 2 haftadırlı yaşayan ölü gibiyim neden bu kadar üzüldüm bilmiyorum cok mutsuzum ona ihtiyacım var. Annemle annesi iyiler şuan annesi bize geldi ve onu evlendireceklerini söyledi. Kadın gidene kadar zor tuttum kendimi sonrasında ise ağladım falan. Napıcam bilmiyorum. Yüreğimdeki ateş sönmüyo. Rahatsızım şuan ne yaparsam yapayım olmuo o ateşi söndüremiyorum

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• söner yenisini bulana kadar hepsi..

0|0
    0|0
    • yenisini bulmaya calısıcak kadar az sevmedim

Erkekler Ne Diyor 10

• orası öyle de hayat acımasız

0|0
    0|0
  • Demek ki annesinin sözü sizin 12 yıllık tanışmanızdan daha önemliymiş.

0|0
    0|0
    • Annesi birşey demezdi ama o korktu.

• Yapabileceğin bir şey yok şu an da, gerçekçi düşünmek gerekirse eğer, şu an ve takibinde yapacağın herşey çaresizliğine çaresizlik ekleyecek emin ol.

• annesinin ruh haliyle sevgilisine davranıyo sacmalama kalk kıjına tekmeyi bas güçlü ol.

0|0
    0|0
  • bu ne lan türk filmi gibi.. sevdigine sahip cıkmayaıp ailesini tercih eden erkekden hayır gelmez.. zamanla geçer.. daha iyisini bulursun.. degmez bile

0|0
    0|0
    • daha iyisi ne demek ya. Şuan daha iyisini bulmak istemiyorum o evlenicek ve ben icimdeki ateşin nasıl söneceğini düşünüyorum

• o intikam nasıl olucak :(

• mesela.. onu gördügün zaman.. görmemezlikden gel.. arkdşlarınla.. gülüp eglen.. onu unutmuş gibi davran yakın bi arkdşından.. yardım iste.. sizi görmesini sagla.. bu durumda sizi görmek onu üzer..

• hayat bu nerde ne olcağı belli olmuyor ama alla sabır versin ya çok kötü bir durum elimden gelecek birşey varsa yardımcı olabillirim :(

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ne kadar kötü olduğunun farkındasın dimi :( bende bin kat kötüyüm işte.

• ne desem azdır gerekten olayın farkındayım bende yaşadım buna benzer bir durum psikolojim bile bozuldu çok zor zamanlar yaşadım ama insan yediği darbeyi unutamıyor be inanki ben böyle insanları iple asasım geliyor ne diyimki ben sana ya offff :(

• 12 sene bi ömür valla sölicek tek bi söz bile yok o erkekse ben hayvanım bukadar iyi geceler herkesse

0|0
    0|0
    • dimi ama :( o kadar dosttuk gerci o sevmiş ama ben dostum olarak görmüştüm. gelip aklımı karıstıran benı darma duman etti ve gitti :(

• sen uyu uykun gelmiş ben uyumuycam

• 5te kalkyrum her sabah bi kamyon kufr edyorm:)iyi geceler

• Bak şimdi psikolojini bozucam dinle ve gör link

0|0
    1|0
  • Kötü bir olay bence sen onunla konuşmayı dene ona cesaret ver belki bu sayede birşeyler olabilir

0|0
    0|0
  • değmiyomuş demek, bu kadar yıl hayalini kurmuşsa nasıl 2 günde bırakıyor, erkekliği bu kadarmış...

0|0
    0|0
  • sen zaten boşluktaymışsın hepsi bu yeni bir kısmetin çıkınca unutursun

0|0
    0|0
    • yeni bir kısmet umrumda değil

• hep öyle demedik mi zaten... ama umrunda oluyor olacak merak etme

Kızlar Ne Diyor 4

• çok kötü canım ne diyim birine yıllarını veriosun çoook seviosun sen mücadele ederken o korkuyor mücadele etmiyor sen bi kız olarak bile savaşmaya hazırken onun kaçması gerçekten kötü bırak kendi haline biraz kafasını dinlesin seni gercekten seviosa mutlaka geri dönüp savasmak istediğini söyleyecektir.

0|1
    0|0
  • Seni sevmiş bunu anladım anlattığın 2 satır yazıdan. Ama o evlilik gerçek bi evlilik olamaz altında yatan nedenler var onunla konuşmayı dene böylece bırakma yoksa kendi sonunu hazırlamış olursun. Mutlaka birşeyler yap bence böyle bitmesin.

0|0
    0|0
    • Bitti bile. Olmayacağını söyledi baana :(

• oynamıs senle işte neden anlamak ıstemıyorsun

0|0
    0|0
  • Adaşmışız...

Bahane bunlar tatlım.Boşversene.

0|0
    0|0
    • zaten dün tamamen ayırdık yolları

Yükleniyor...