Bu göbeği nasıl eritirim? bir yardım lütfen?

20 gün kaldı bayram tatiline gidicez ama benim işim yüzünden sürekli oturuyorm diye göbeğim çıktı sporada vakit yok ben hayatta ne kadar yersem yiyeyim kilo almayan bir insandım işe girdim bir tek göbeğim çıktı boyum 1.60 yeni tartıldım 47 kilo 900 gram çıktı nasl gider şimdi bu göbek acil yardım

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım 3 4 dakıka tempolu yuruyus ve kosu ıle vucudu ısındırıyoruz once

sonra uzanacaksın mekik çekeceksin sonra diz büküp karna çekeceksin alt karın kasları ıcın ayağı kaldırarak mekık cekeceksn yana eğilmeleri yapacaksın . bunların hepsının nasıl yapıldıgına ınternetten bakabılrsn buldugunda gonder bana onaylıyım veya o degıl diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Oturmaktan Göbek Çıkmaz. Ye İç Otur Çıkar. Yürüyüş Yap.

0|0
    0|0
  • Koşarak

0|0
    0|0
  • göbeğinde şişkilik mi var yoksa yağ mı. Yağsa 20 günde gitmesi zor, şişkinlikse 4 5 gün beslenmene dikkat et yeşil çay iç geçer

0|0
    0|0
  • Sporla diyetle

0|0
    0|0
  • abur cubur yeme daha temız beslen karbonhdratı azat gec saatlerde yemek yeme porsiyonlarını küçült öğün sayını artır metabolızman hızlanmıs olur vucutta 25 kıloya 1 kg su düşer 2 lite su iç şekerli ve asitli icecekler içme birde yeşil cay iç

0|0
    0|0
  • güzel bir diyet akşam yemeklerını erkek ye fazla ekmek tuketme akşam kosusuna cık spora ya da sıkıstırma egzersızı uygula ısın zor

0|0
    0|0
  • 2 ay once calismalara baslayarak. Yumurta agzina gelince mi farkinda oldun gobegin xD

0|0
    1|0
    • öncedende vardı ama şimdi tatil işin içine girdi

• 20 gunde mekik cekeceksin freeleticsin belli hareketlerini yapacaksin

• Harika boy ve kilon orantılı nerden çıkardın göbeği

0|0
    0|0
  • Gitmesin ayva göbeği çok tatli

0|0
    0|0
  • az daha zayıflamana gerek yok

0|0
    0|0
  • az yemek ve spor

0|0
    0|0
  • kilon boyuna göre iyi gibi ayva göbekse sorun etme tatlı olur :)

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım bana sürekli göbeğin var göbeğin var diyo sinir ediyo

• git göbeksizini bul de o zaman sende!

• Sporr

0|0
    0|0
  • Arkadasım zayıfsın daha ne zayıflaması kuru kemik mi kalmak istiyorsun?

0|0
    0|0
  • göbek mi :D seni tek elimle tak attırırım ;)

0|0
    0|0
  • kilolu değilsin, çok iyisin bence

0|0
    0|0
  • hala sorularla vakit kaybediyosun koooooooooş kooooooooooş

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama diye birşey olmadığından o göbeği içeri çek. ve düzgün bir mayo ile kamufle et. geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yağsız ye protein ağırlıklı ye çok yeme az az ye günde 4 öğün ye akşamları tarçınlı yoğurt da eklersen yağ yakmaya yardımcı

0|0
    0|0
  • göbek için evde mekik çek

0|0
    0|0
  • Mekik.

0|0
    0|0
  • 47 kilo göbek mi olur be :D

0|0
    0|0
  • Mekik çekmen gerek