Bir erkek yeni ilişki yaptığı halde neden bunları silmez hala?

şuanda çıktığınız çocuk 3 ay önce 3 senelik sevgilisnden ayrılmış olsun ve facede ilişki yaptınız neyse saadete geleyim çocuğun facesnde o 3 senelik kzla olan duvardaki yazıları falan hala duruyo şu tarhte aşkımın doğum günü falan yazmış resimlerin altındaki yorumlar çocuk kızın ismini facesne yazmış eskiden onunla ayrıyken şiirler yazmış o 3 sene içinde ve silmemiş son zamnlardada yaşamk için sınırdayım susma böyle sevdiğim hç böle uzun susmamştn falan demiş siz olsanız erkek arkadaşınıza kızmazmydz sil diye snçta sevgilinz facesne bakıcaksnız ve bu erkek yeni ilişki yaptığı halde neden bunları silmez hala?

Güncellemeler:
peki yeniyi takmıyorsa neden facesine adını yazmış ve kızın facesini kapattırmış
ya cevap verin :(

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni sevgilisini sevmiyodur..Eski sevgiliyi kıskandırmaya çalışıyordur.Yeni sevgilisi geri zekalı, eziğin biridir, kendisiyle oynandığının ya farkında değildir, ya da bilerek göz yumuyordur..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

• ben böyle birine kalkıp da sil konuşmaları yorumları demem, daha faceden bile silememiş o yazıları kalbinden hiç silememiştir bilirim. Öyleyse faceten yazı sildirmenin anlamı yoktur kalbinden silemedikten sonra. E ben de silgi değilim milletin kazıdığını sileyim. İlla birini sileceksem çocuğu silerim çeker giderim.

1|0
    0|0
  • Kızıı atmamış ki içinden..

0|0
    0|0
  • Cnm bence bi konuş onunla bu konuyu yaptığı ayıp çünkü. Sana değer vermediğini gösteriyo. Aynı şeyi sen yapsan napardı acaba facene başka bi erkekle ilgili sözler falan yazsan. Ben olsam bi güzel haşlardım onu. Sana kalmış ama yaşadıklarınızı bilmiyorum. Sana karşı duygularını bilmiyoruz çok ayrıntılı yorum yapmamızda sakıncalı olur.

0|0
    0|0
  • kızz hayır gelmez ondann ya 3 sene azmı onla yemıs ıcmıss fazla bsey yasamamıs bull ıcınde suphe olur hep ya unutamadıysa dye ıcın nasıl rahat edıcek

0|1
    0|0
Yükleniyor...