Taksitli satışlarda senetle yaplan alışverişlerde senetle mal satmayıp kredi kartı isteyenden kaçınız nefret ediyor?

ben nefret ediyorum bir televizyon alacagım bursada telefon actıgım tüm arçelik beko ve vestel magazalarından senetle satış yapmııyoruz kredi kartı ile yapıyoruz demelerinden nefret eder hale geldim yahı madem o bayiliği aldınız niye senetle mal vermezsiniz kredi kartım olsa sanki size gelicem giderim mediamarkt elekctroworld yada teknosa bimeks e oradan alrım sizden niye alayım sizde bu olaya gıcık olmuyormusunuz ben nefret ve gıcık oluyorum

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• herkez kredı kartı kullanmak durumunda degıl bence sık sık alısverıs yapan bıldıklerı musterılerıne senetle alısverıs yapma sansı vereblırler fırmalar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Dolandırıcılar, sahtekarlar senetler sayesinde katrilyonlarca vurgun yapmış. Kredi kart ile satış firmalar için daha güvenli... Ben kredi karta daha sıcak bakıyorum.

0|0
    0|0
    • arkadaşım bak sen evkur yön evshop evdiz vb magazaları diyorsan haklısın bunalr gibi şerefsiz daha görülmedi ben kızgınlgım bu magzalara değil bu magazalara iten ercelik beko bosch vestel gibi markaların yetkili satıcılık bayyiliğini alanlarda onalr senetle uygun fiyatlı mal satsa ne kredi kartına kalır nede evkur gibi evshpo gibi yön gibi evdiz gibi kan emicilere kalmaz ve şuda bir gercektir ticaret risk işidir ticarette risk alamıyorsan ticaretle ugrasmak yerine gideceksim fabirkada işçi olca

• Ben ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...