Kızların giydiği bazı kıyafetler hatlarını çok belli ediyor, masumlar mı yoksa farkındalar mı?

Kızların giydiği bazı kıyafetler hatlarını çok belli ediyor, masumlar mı yoksa farkındalar mı?

Yaz aylarında arkadaş çevremde de oluyor...

Kelly Brook:

link

Kim Kardashian:

link

Güncellemeler:
Moda olduğu ya da yakıştığını düşündükleri için öyle giyindiklerini düşünmek istiyorum, aksi durum biraz teşircilik olur.

Plajda da içi belli eden mayolar oluyor, büyük olasılıkla farkında değiller suyun azizliği gibime geliyor :)

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• masum olduklarını düşünmek istiyorum.benimde dikkatimi çekti.ama bir insan aynaya bakmaz mı giyindikten sonra..kesinlikle teşhircilik söz konusu..mayo işine gelince gerçekten suyun azizliği.sonuçta kuru iken alıyorsun..sonra denizden çıkınca haydeeee..çöpe mayo

1|0
    0|0
    • sohbet arasında el çabukluğuyla bikini de değiştirilir ya, kız kısmı hakkaten çok yetenekli oluyor :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir kadın giyinecek ve farkında olmayacak, aynaya bakmayacak.. Mümkün değil :)

0|1
    0|0
  • insan aynaya bakar bu durumu görmüyorlar mı canım ama bikini konusunda belki farkına varaamış olabilirler güneşte belli oluyor sonuçta

0|0
    0|0
    • hemen pareoya sarılmak lazım, yiğidin malı meydanda hesabı olmasın :)

• Farkında olmaz olurlar mı yahu.Sexapelleriyle erkeklerin gözlerini üzerlerine çekmeye çalışıyorlar.Sen kızlar boy aynasında dakikalarca ayna karşısında prova yapmıyo mu sanıyosun.Her şey bilerek ve istenerek yapılıyo yeğen...

1|0
    0|0
  • bazıları özellkle yapar, bazıları kıyafeti kendine yakıştırdığı için :) buna yorum getirmek zor çünkü bu sebepleri çoğaltabilirz. :) ama kim kesinlikle özellikle yapıyor . :d

0|0
    0|0
  • kimisi bilerek yapar erkeklerin ilgisini üstüne çekmek ister böylece egosu rahatlar kimisi rahat olmak ister ya da modaya uymak ister ondan yapar.bilemeyizki..

0|0
    0|0
  • farkında olmazlar mı sence aynağa bakıyorlardır tabiki ama amaç dikkat çekmek de olabilir tam bir genelleme yapılamaz

0|1
    0|0
  • değişir ben dar giyinmeyi seviyorum abartmadıkça tabi. bazıları farkındalar özellikle yapıyorlar ama bazılarıda a öyle mi böyle mi hadi çıkalım diyerek çıkıyor

0|1
    0|0
    • ben de "öyle mi böyle mi" derken 1dk da çıkıveriyorum, yapıyor muyum böyle hata :)

• o kızlarda olur rerkeklerin fazla transpran giyinme şansı yok ki :)

• farkındalar, masum ayağına yatmasınlar

0|0
    0|0
  • Farkındalar tabi ki.

0|0
    0|0
  • kesinlikle farkındayız

0|0
    0|0
    • farkında olarak yapanlar: yazık, insaf edin delikanlılarımıza... yutkunarak alık alık bakmak zorunda bırakıyosunuz onları :)))

• bence farkındalar insan ne giydigini bilmez mi yhaa... bilmiyor gibi gözükenler olabilir :D

0|0
    0|0
    • dar giymeyi sevenler olabilir, kıyafetin yapısı vb gün içinde değişerek abartı görüntülerin oluşmasına sebep oluyor da olabilir, %100 bilinçli demek zor, arkadaşlarıma teşirci diyemem :)

Erkekler Ne Diyor 5

• hem farkındalar hem de masum.

0|0
    0|0
  • Bakılmak, dikkat çekmek ve beğeni toplamak istiyorlar. Masum bir istek çerçevesinde hatlarını belli ediyorlar.

Hem masumlar hem de farkındalar.

0|0
    0|0
  • kadınlara yakışır onları tebrik ediyorum varsın giysinler yakışır devam edin:)

0|0
    0|0
  • ugg - tayt ikilisi baydı ... bu tayt giyenler dobilere de sesleniyorum yakışmıyor hala ne giyiyorsun...

0|0
    0|0
    • ahbab kimisine de yakışıyor ama sen yine de ön yargılı olma ;)

• ama herkes yakıimıyopr demedim ki bazılşarına yakışıyor . evet... ama yakışmayıpta giyenlervar.

• Kim'inki bombaymış! Sen de var ya, soru sormak için mi soruyon ne? masum olacağına inanmıyorsun değil mi, yoksa inanıyor musun?

0|0
    0|0
    • bazen sırf trend ya da arkadaşları öyle giyindiği için giyinenler de var gibime geliyor, ama fena da olmuyor öyle giyinmeleri, yalnız kız arkadaş çevrendeyse bakamıyorsun ya o kötü oluyor :)

Yükleniyor...