Sigara içen bayan sayısı neden fazla?

Çevremde ve dışarıda gördüğüm kadarı ile sigara içen bayan sayısı erkeklerden daha fazla.Bayanlar neden sigaraya bu kadar düşkün oldu?Erkeklerde sigarayı bırakma oranı çok daha yüksek.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Eşitlenme çabası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• senin çevren öyle demek ki. kadınlarda sigara kullanımında artma var. yine de erkekler kadar olduğunu sanmam

0|0
    0|0
  • poff. sizin yüzünüzden ben de başlıcam. olayları cinsiyetlere göre yorumlamayı ne zaman bırakacaksınız? aslında hiç. amaan neyse ne.

1|0
    0|1
  • bence senin çevren böyle. benim çevremde de erkek içen daha çok. bırakanlar da kızlar..

0|0
    0|1
    • Çevren cok dar demekki.

• derslerine yada işlerine güçlerine bakan, ailesinin sözününü dinleyen ve ne yaptığını bilen bayanlar içmiyor..

kafe kafe sürten, itle picle dolasan dersleri asan, kirli ortamlarda dolasanlar içiyor. fazla ayrıntıya girmeyim

• Yabani olaya yanlis yaklasiyorsun. Dediginin dogruluk payida olsa yanlis bi genelleme bende sigara iciyorm ama ne kafe kafe surtuyorum ne de derslerm kotu yada ailemi dnlemiyorum. Sigara icmek ahlak veya saygiyla degerlendirilebilecek bi tercih degil bu zamanda heleki sigara icme yasi dustukce. Sigara icmek icin dediklerinin olmasi gerekmiyor yaninda icenler varsa illahaki deneyen oluyosun ole yada boyle arada derken icmeye devam ediosun benim bole tanidigim insan cok bagnaz dusunceler icindesin

• ben onlardan deyilim neyseki

0|0
    0|0
  • daha cok takıyoruz kafaya cozumu de onda buluyoruz ıste

0|0
    0|1
  • erkekleri geçemediler daha , niye böyle bi çaba içerisindeler hala anlamış değilim.. saçmalık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence Kadınlar Geçmişe daha çok kafa yordukları için Strese giriyorlar Stresi atmak içinde sigara içip rahatlıyormuş gibi kendilerini kandırıp rahatlamaya çalışıyorlar,

Biz Erkekler biraz daha kolay geçmişi unutuyoruz, (bazılarımızda çelişki olabilir)

''Benim görüşlerim böyle yanlış anlamayın''

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyodur yani erkekleri geçemezler

0|0
    0|0
  • Benim gözümde...

Narlboro Touch kadınları daha bi' seksi kılıyor.

0|0
    1|0
  • bayanlar az içiyor. bırakmasa da oluyor. ben 1,5 - 2 paket içerdim. evet bıraktım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...