Body buildingci arkadaşlar yardımcı olun?

Hiç barfiks çekemiyorum belki bir tane eller içteykende dıştaykende çekemiyorum buna nasıl alışırım şimdi çekenler önceden nasıl alışmışlar

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• makinesi var ağırlığının birazını makine kaldırıyor sen daha hafif kilo kaldırıyorsun o yoksa birinden yardım iste ayaklarından itsin

0|0
    0|0
  • Mekik karınkasını şınav kol kaslarını güçlendirir daha sonra barfiks çekebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Abi ben neyin neyi çalıştırdığını biliyorum barfiks çekemiyorum dedim

• Kollarindaki ve karin kaslarinin zayif olmasindan kaynakli olduğu icin sana formülü söylüyorum.

• Mekik ve şınav çekiyorum onda sıkıntı yok az da değil ağırlıklı yapıyorum onları

• alt yapını olusturmadan barfıks cekmekte zorlanırsın kanatlarını guclendır oncelıkle

0|0
    0|0
    • Abi altyapıda sorun yok sırt var karın var kolda var ama barfiks 1-2 tane gerisi gelmiyor

• onemlı olan kasın gorutusu degıl guclu olman lazım ılk olarak ıcten kendını cek kollarını guclendır daha sonra nızamı cekmeye basla rahat 12-15 atarsınn

• Avuç içlerim bana bakıcak şekilde bicesp çalıştırıyorum 5 tane çekiyorum ama elimin üst kısmı bana bakacak şekilde sırt için çektiğimde olmuyor 1-2 tane belki

• @theArawn da söylediği gibi bununla ilgili salonlarda aletler vardır. Resmi buna benzer.
    http://i.hizliresim.com/yMgD4a.jpg

Bu alete yarı kilonu takarak başlarsın 2 haftada bir ağırlığı azaltırsın kollarına daha çok iş düşer zamanla kavrarsın. Kolay gelsin

0|0
    0|0
    • İlk başta crunch sınav alt ve üst karın kaslarını çalıstır sonradan yan karın kası bu çalısmayı haftada 2 kere yap 3 ay içinde karın kasların belirginleşir bu haraketleri yaparsan bir aya kalmaz barfix çekmeye başlarsın iyi sporlar

Yükleniyor...